Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

No nie bardzo, nie licząc Mesembrii która jest światem specjalnym to był Imbroz z prędkością 3 czyli dosyć szybki i Emporion z prędkością 2 czyli dosyć wolny.

Zresztą, tak jak już mówiłem. Ankieta obrazuje zainteresowanie światami wolnymi.... A raczej ich brak
 

DeletedUser34656

Guest
No nie bardzo, nie licząc Mesembrii która jest światem specjalnym to był Imbroz z prędkością 3 czyli dosyć szybki i Emporion z prędkością 2 czyli dosyć wolny.

Zresztą, tak jak już mówiłem. Ankieta obrazuje zainteresowanie światami wolnymi.... A raczej ich brak
Jak ja coś mówię to już mówię czyli były dwa szybkie światy na których być może graliście i teraz pora na wolny świat. Poza tym już z wami nie rozmawiam bo nie ma sensu. I liczę z bratem że Inno pozostawi wszystkie ustawienia takie jakie są teraz podane.Bo świat nie kręci się tylko koło miłośników szybkich światów.
 
Jak ja coś mówię to już mówię czyli były dwa szybkie światy na których być może graliście i teraz pora na wolny świat. Poza tym już z wami nie rozmawiam bo nie ma sensu. I liczę z bratem że Inno pozostawi wszystkie ustawienia takie jakie są teraz podane.Bo świat nie kręci się tylko koło miłośników szybkich światów.
A nie to spoko, skoro jak coś mówisz to już mówisz to nie ma przebacz. Panie i Panowie, Darsen mówi że tak mówi więc pozostaje tylko czekać na następny świat czyli pewnie do lutego XDDDD
 
Darsen się zaciął i w kółko to samo...

Emporion 2/2/2 jako szybki świat ;)

Rozumiem że Darsen wie że wojska są tam 4 a surowce 3? Czyli przez kolejne 2-3 lata biegamy z laptopem do toalety a wojsko nam się przez tydzień będzie robiło ;) faktycznie na coś normalnego czekamy do lutego chyba że znowu stary system wleci...
 
Do góry