Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34211

Guest
head.gif
gg.png
176.gif

player.gif
Tropsy Kretts
ap.gif
176.gif

town.gif
Anteny
player.gif
Tropsy Kretts
ally.gif
cb.gif
301.gif
Hymn do Afrodyty
Lokalne wioski rolnicze starają się o aprobatę Afrodyty i gromadzą więcej zasobów jako ofiarę na jej korzyść.
Zwiększa zbiór surowców z wiosek rolniczych o 20% + 1,5% za każdy aktywny bonus w tym mieście przez 6 godziny. (Do 50%). Dodatkowo zwiększa wydajność handlu z wioskami o 10%, gdy ta moc jest aktywna.
Łaska: 140
rfavor.png
hymn_to_aphrodite8.png
300.gif
Efekt Zaklęcia

foot.gif

(01.12.2020) 13:18:36
240.gif
Norka Krecika - Konwerter Raportów v1.35
 

DeletedUser34715

Guest
Zanim wrócimy na właściwe Milordowe tory, kilka pytań po dwuletniej abstynencji.

1. Nie ma możliwości handlować jak za dawnych czasów? (powód oczywisty - nie można wystawić oferty której komponentem jest złoto)
2. Ile potrwa taki serwer? (dwa lata?)
3. Czy można spodziewać się zmiany ustawień prędkości podczas trwania serwera? (dużo było o tym postów, nie wiem czy już nie było takich precedensów na Grepo)
4. Jak wygląda sytuacje z eventami? Czy nadal jest średnio jeden na półtora miesiąca czy jeszcze bardziej zagęścili?
5. Dlaczego nie ma kalendarza adwentowego? Na święta będzie coś innego? Ostatnio jak byłem to szli w kierunku totalnej poprawności politycznej i odchodzili od eventów związanych z katolickimi świętami...

Pozdro 600.
 
Zanim wrócimy na właściwe Milordowe tory, kilka pytań po dwuletniej abstynencji.
Pozdro 600.
1. Nie ma możliwości handlować jak za dawnych czasów? (powód oczywisty - nie można wystawić oferty której komponentem jest złoto)
tylko giełda Szanowny Milordzie , więcej złotka trzeba wydać ;)
2. Ile potrwa taki serwer? (dwa lata?)
minimum ...
3. Czy można spodziewać się zmiany ustawień prędkości podczas trwania serwera? (dużo było o tym postów, nie wiem czy już nie było takich precedensów na Grepo)
któż to wie ... ale chyba nie pójdą tą drogą .. Nowa Bogini ... trzeba testować na life production
4. Jak wygląda sytuacje z eventami? Czy nadal jest średnio jeden na półtora miesiąca czy jeszcze bardziej zagęścili?
średnio nowy serwer i za 1,5-2tyg event + eventy okolicznościowe ;)
5. Dlaczego nie ma kalendarza adwentowego? Na święta będzie coś innego? Ostatnio jak byłem to szli w kierunku totalnej poprawności politycznej i odchodzili od eventów związanych z katolickimi świętami...
dokładnie zamienili aby nie kuł w oczy innowierców
https://wiki.en.grepolis.com/wiki/Tyche%27s_Wheel_of_Fortune
 

DeletedUser26488

Guest
haszek ty sobie ten opis zagramaniczny zmień bo zaraz cię jakaś parówa zgłosi
 

DeletedUser30242

Guest
Wszystko jest na dobrej drodze by zatrzymać kupowanie surki :)
 

Załączniki

  • 5C53E129-2C41-465F-AD46-3D67B3E6B3D6.png
    5C53E129-2C41-465F-AD46-3D67B3E6B3D6.png
    1,6 MB · Wyświetlenia: 63
Do góry