Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31211

Guest
Ośmieszasz się na każdym świecie i jeszcze robisz to teraz na forum? :D
Na każdym świecie ? Bardzo ciekawe ,bo z tego co pamiętam to na jednym graliśmy ,gdzie się niestety poznaliśmy .I nie wiesz jak ja gram .Z tego co widzę ,to ty tylko umiesz ludzi obrażać ,jak to zrobiłeś na FO na Carphi i uwierz wiele osób Cię nie lubi.Sam się ośmieszasz. Ja nie uważam się za super gracza tak jak ty,gdzie wszędzie się chwalisz jak to umiesz grać :) A,twoje docinki na mnie nie działają :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27349

Guest
Na każdym świecie ? Bardzo ciekawe ,bo z tego co pamiętam to na jednym graliśmy ,gdzie się niestety poznaliśmy .I nie wiesz jak ja gram .Z tego co widzę ,to ty tylko umiesz ludzi obrażać ,jak to zrobiłeś na FO na Carphi i uwierz wiele osób Cię nie lubi a mnie lubią i tym się różnimy .Sam się ośmieszasz. Ja nie uważam się za super gracza tak jak ty,gdzie wszędzie się chwalisz jak to umiesz grać :) A,twoje docinki na mnie nie działają :cool:
Nie muszę się chwalić że umiem grać. Po prostu to pokazuję, w przeciwieństwie do Ciebie gdzie jesteś za każdym razem ciągnięta za uszy :))
Nie interesuje mnie to że mnie nie lubisz jak i wasza spółka. Jest grono które lubi mnie a was nienawidzi za zdradę. Wychodzi na jedno.
Wiem jak grasz bo graliśmy na innych światach. Nie znasz moich wszystkich nicków. A czy ja Cię obrażam? W sumie nie robię tego skoro support nie kasuje moich postów. Nie zmienia to faktu że prawda w oczy kole prawda? Na Karpiu Ty jak i wasza śmieszna ekipa została zweryfikowana tak jak i wasze kłamstwa.
 

DeletedUser31211

Guest
Nie muszę się chwalić że umiem grać. Po prostu to pokazuję, w przeciwieństwie do Ciebie gdzie jesteś za każdym razem ciągnięta za uszy :))
Nie interesuje mnie to że mnie nie lubisz jak i wasza spółka. Jest grono które lubi mnie a was nienawidzi za zdradę. Wychodzi na jedno.
Wiem jak grasz bo graliśmy na innych światach. Nie znasz moich wszystkich nicków. A czy ja Cię obrażam? W sumie nie robię tego skoro support nie kasuje moich postów. Nie zmienia to faktu że prawda w oczy kole prawda? Na Karpiu Ty jak i wasza śmieszna ekipa została zweryfikowana tak jak i wasze kłamstwa.
No to jednak nic o mnie nie wiesz ,ale sobie uważaj jak tam chcesz .Nikt mnie za uszy nie ciągnie :) I nie napisałam,że ja Cię nie lubi ,a to nie było Karpiu tylko Carphi jak coś .I ja nie chowam się pod różnymi nickami ,jak ty na każdym świecie to robisz.I mnie nic w oczy nie kole ,gram na tyle ile mi czas pozwala .A ty cały czas o jednym ,na każdym świecie jedno i to samo .Ciągle wracasz do jednego świat ,który nie dług zostanie zamknięty ;p
I na tym skończę rozmowę z tobą ,bo nic ciekawego już raczej nie powiesz .Bo to jest Olous a nie Carphi :)
 
Do góry