Omega - party

  • Rozpoczynający wątek norbert-omega
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

norbert no to zaczynaj odliczanie albo skojarzenia!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Jak na razie nic tam ciekawego się nie dzieje :) Wioch tysiące a grających 100 :D masakra ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Łooooo... trzeba do propozycji napisać, by wprowadzono animacje walki z havokiem by ciała nie bugowały.

To przyciągnie ludzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Łooooo... trzeba do propozycji napisać, by wprowadzono animacje walki z havokiem by ciała nie bugowały.
THIS
77486367138842517970.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Oto nowinki ze świata Omega:

Od dłuższego czasu główną wojną na świecie jest MDG vs 303 (Psychoza z Tau)

Z racji tego, że wynik wojny to 28-5 w przejętych miastach dla MDG to 303 w panice szuka kogokolwiek kto im pomoże w walce z MDG.

Stworzyli koalicje z S-G-O przeciw nam ale wciąż dostawali ostro i 303 i ten drugi sojusz.

Akt desperacji ze strony 303 już nie zna granic i 303 zgłosiło się o pomoc do swojego wroga a naszego poniarza czyli Grupa H.

Grupa H to sojuszowy judasz. Mając nami od dawna Pona knuł za naszymi plecami z 303 i dogadywał się do wojny z nami.

Co ciekawe jeszcze dzień wcześniej 303 zabierało GH kolejne miasto a oni prosili nas o pomoc w odbijaniu. Nawet jeden nasz gracz pomógł im wysyłając ataków.

I taki marny sojusz GH, który od samego początku prosił nas o coś więcej niż pona o wspólna zakładkę postanowił zdradzić i za plecami przeciw nam knuć.

Od 2 dni walczymy przeciw 3 sojuszom plus jedna akademia GH.

Jak widać nie pomaga to i zarówno 303 jak i GH tracą miasta nie stawiając wiele oporu.

Już chodzi fama po świecie, że 303 każdego prosi o pomoc w walce z nami :D

No ale to korzenie z sojuszu psychoza z Tau więc normalne, ze sami walczyć nie potrafią i szukają pomocy.

Mamy szpiega w 303 i wiem, że panuje tam straszna panika gdyż każdego ranka tracą miasta a sami nie potrafią nic podbić.

Spójrzcie w statystyki podbojów 303 (Psychozy) to zobaczycie same szaraki lub własne miasta albo jakiś małych bezbronnych sojuszy.

Nie wspomnę, że już kilku graczy zostało pokonanych i szybko uciekli na Tau tam gdzie są bezpieczni :)

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że rozebrana przez nas Diabolika to była Polishprinces.

Najpierw chciała do nas dojść a jak dostała odmowę doszła do wroga.

Każdego dnia jeczala o deff bo ja atakujemy a gdy stracila kilka miast z rzedu uciekla z serwera.

Oczywiscie to nieoficjalne zrodlo i zapewne polish sie wyprze.

Pozdrawiam chlopcow do bicia z sojuszu 303 oraz starych wrogow z psychozy co wyraznie sa zagubieni na tym swiecie nie majac wielkiej koalicji do obrony:)
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Omega - party

Oto nowinki ze świata Omega:

Od dłuższego czasu główną wojną na świecie jest MDG vs 303 (Psychoza z Tau)

Z racji tego, że wynik wojny to 28-5 w przejętych miastach dla MDG to 303 w panice szuka kogokolwiek kto im pomoże w walce z MDG.

Stworzyli koalicje z S-G-O przeciw nam ale wciąż dostawali ostro i 303 i ten drugi sojusz.

Akt desperacji ze strony 303 już nie zna granic i 303 zgłosiło się o pomoc do swojego wroga a naszego poniarza czyli Grupa H.

Grupa H to sojuszowy judasz. Mając nami od dawna Pona knuł za naszymi plecami z 303 i dogadywał się do wojny z nami.

Co ciekawe jeszcze dzień wcześniej 303 zabierało GH kolejne miasto a oni prosili nas o pomoc w odbijaniu. Nawet jeden nasz gracz pomógł im wysyłając ataków.

I taki marny sojusz GH, który od samego początku prosił nas o coś więcej niż pona o wspólna zakładkę postanowił zdradzić i za plecami przeciw nam knuć.

Od 2 dni walczymy przeciw 3 sojuszom plus jedna akademia GH.

Jak widać nie pomaga to i zarówno 303 jak i GH tracą miasta nie stawiając wiele oporu.

Już chodzi fama po świecie, że 303 każdego prosi o pomoc w walce z nami :D

No ale to korzenie z sojuszu psychoza z Tau więc normalne, ze sami walczyć nie potrafią i szukają pomocy.

Mamy szpiega w 303 i wiem, że panuje tam straszna panika gdyż każdego ranka tracą miasta a sami nie potrafią nic podbić.

Spójrzcie w statystyki podbojów 303 (Psychozy) to zobaczycie same szaraki lub własne miasta albo jakiś małych bezbronnych sojuszy.

Nie wspomnę, że już kilku graczy zostało pokonanych i szybko uciekli na Tau tam gdzie są bezpieczni :)

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że rozebrana przez nas Diabolika to była Polishprinces.

Najpierw chciała do nas dojść a jak dostała odmowę doszła do wroga.

Każdego dnia jeczala o deff bo ja atakujemy a gdy stracila kilka miast z rzedu uciekla z serwera.

Oczywiscie to nieoficjalne zrodlo i zapewne polish sie wyprze.

Pozdrawiam chlopcow do bicia z sojuszu 303 oraz starych wrogow z psychozy co wyraznie sa zagubieni na tym swiecie nie majac wielkiej koalicji do obrony:)


turasku twoje bajeczki jak zawsze miło się czyta :)
co do GH że tak się stało się nie dziwie widziałem gdzieś w przejęciach jak WY jak sam napisałeś pod czas pon-a zabieraliście im miasta
z takim postempowaniem chyba nie liczyłeś zbyt długo na taki pokój ?
po za tym trudno tutaj pisać o jakiejś wielkiej przewadze MDG ten świat nie jest jeszcze tak stary że by tutaj coś przesądzać jest wiele mniejszych sojuszy niepozornych o których się jeszcze będzie słyszało w końcu zacznie się znowu MDG sypać tak jak choćby na Tau i będziesz płakał że sam walczysz lepiej zdobywajcie miasteczka za czym zaczne wam je zabierać tylko nie płacz mi na prv i na tym serwerze że potrafię atakować tylko na zaraz po bonusie :)

liczę na ciętą ripostę z twojej strony i więcej kłamst i pomówień :)
I szykuje ci się kolejna wojna ale jeszcze się nie ujawnię poczekam aż dopłynę w wasze okolice to na pewno się dowiesz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Tak to jest jak jakis ciemniak gdzies cos zobaczy ale nie wie co i jak.

GH przyjelo gracza co go wyrzucilismy i mial juz okupacje zalożoną przez nas takze to przejecie bylo zanim doszedl do GH.

Takze doucz sie chlopcze a potem wypowiadaj na forum.

No i przestan straszyc, ze plyniesz bo juz na Tau udowodniles, ze jeste snic nie wwartym graczem skaczacym po sojuszach a na koniec konczacym gre.

Jedyne co na tau pokazales to to, ze koeldzy czyscili miasto a ty wplywales kolonem i na morale 30% nikt tego nie odbijal.

Wiec pytam gdzie twoje umiejetnosci? wyslac kolona i czekac az koeldzy wyczyszcza?
dodajmym, ze wplywales do najslabszych graczy malo aktywnych i nigdy nie przejales nikomu lepszemu miasta.

Teraz tez wpadniesz do nas z 2 miastami i bedziesz wplywal w wyczyszczone nieaktywne miasta:D?

wow juz sie boje;p

Uwielbiam jak jakis maly nieudolny gracz zaklada sobie miasteczko i mimo, ze jest malym pryszczem na swiecie i moze tylko poskakac na forum juz pisze, ze plynie do kogos:D
 

DeletedUser12426

Guest
Odp: Omega - party

Podobno powodem wojny było - wypowiedzianej przez Turka- przyjecie gracza do naszej Akademii i odmowa jego wyrzucenia. Pon z MDG przynosił więcej problemów niż korzyści. Słyszeliśmy tylko - tego nie możecie przyjąć , a tego możecie , tego wywalcie bo zerwiemy pon. Faktycznie prosiliśmy o pomoc w odbiciu miasta zajętego przez 303 i usłyszeliśmy " Nasze sojusze nie wspolpracuja w tym zakresie i nie mozemy Ci pomoc" to po co na taki pakt. Grupa H to poważny sojusz który nie pozwoli sobie na dyktaturę innego sojuszu. My też mamy wtyki w MDG i wiemy że jegomość Turek od jakiegoś czasu szukał tylko pretekstu do zerwania pona. Co do sytuacji na Omedze to pożyjemy zobaczymy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Tak sie sklada, ze rozmowy z 303 o wojnie znami byly prowadzone juz od dluzszego czasu i to sa slowa waszego dyplomaty. Natomiast zerwalsimy pona z wasza akademia 2 dni temu dopiero. Takze to powodem nie bylo i nie zganiaj na to.

Jezeli umawialismy sie, ze wasza akademia nie rpzyjmuje graczy na anszym morzua potem to robi to wy lamiecie zasady a nie my i nie pisz mi tu, ze jestescie powaznym sojuszem.

Jezeli GH nie rozroznia pona od paktu to jak mozecie sie nazywac powaznym sojuszem?

Nie jestesmy po to by was bronic. Pon to pakt o nie agresje czyli nie atakujemy sie i tyle.

Wiec skoro zawieraliscie pona to dlaczego potem oczekujecie bysmy wam odbijali miasto? od tego sa pakty ze wspolpraca militarna.

Od kiedy powazny sojusz ma pona z kims a za plecami obmawia plan ataku na ten sojusz?

Nie zerwaliscie pona ani nie daliscie zadnego info o zerwaniu pona.

Ja sam sie dowiedzialem od szpiega, ze knujecie za naszymi plecami i rozwiazalemz wami pona i wywolalem wam wojne.

Wasz dyplomata nawet nie mial odwagi odpisac kulac ogon pod siebie.

Smiac mi sie chce z takich noob sojuszy, ktorzy traca miasta i juz prosza 303 o pakt.

teraz jestescie murzynami 303 jako mieso armatnie.

Nawet nie potraficie walczyc bo juz 2 miasta tracicie mimo, ze dzialacie wspolnie z 303.

Przydadza nam sie kolejni chlopcy do bicia.

Nie polecam nikomu tego falszywego pseudo sojuszu bo majac z nimi pona czy pakt mozecie liczyc na to, ze beda knuc przeciw wam za plecami.

Noob sojusz, ktory do tej pory nie mial zadnej wojny z nikim i jedynie budowal miasta.

jak 303 pare miast wam zabralo odechcialo wam sie wojny i zaczeliscie z nimi paktowac.

powazny sojusz hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Proszę o zaprzestanie wypowiedzi prowokujących do kłótni i obrażajacych lub w jakikolwiek sposób poniżających innych graczy. W innym przypadku będę musiał usuwać wartościowe dla tematu posty przez takie niepotrzebne wtrącenia.
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Omega - party

Tak sie sklada, ze rozmowy z 303 o wojnie znami byly prowadzone juz od dluzszego czasu i to sa slowa waszego dyplomaty. Natomiast zerwalsimy pona z wasza akademia 2 dni temu dopiero. Takze to powodem nie bylo i nie zganiaj na to.

Jezeli umawialismy sie, ze wasza akademia nie rpzyjmuje graczy na anszym morzua potem to robi to wy lamiecie zasady a nie my i nie pisz mi tu, ze jestescie powaznym sojuszem.

Jezeli GH nie rozroznia pona od paktu to jak mozecie sie nazywac powaznym sojuszem?

Nie jestesmy po to by was bronic. Pon to pakt o nie agresje czyli nie atakujemy sie i tyle.

Wiec skoro zawieraliscie pona to dlaczego potem oczekujecie bysmy wam odbijali miasto? od tego sa pakty ze wspolpraca militarna.

Od kiedy powazny sojusz ma pona z kims a za plecami obmawia plan ataku na ten sojusz?

Nie zerwaliscie pona ani nie daliscie zadnego info o zerwaniu pona.

Ja sam sie dowiedzialem od szpiega, ze knujecie za naszymi plecami i rozwiazalemz wami pona i wywolalem wam wojne.

Wasz dyplomata nawet nie mial odwagi odpisac kulac ogon pod siebie.

Smiac mi sie chce z takich noob sojuszy, ktorzy traca miasta i juz prosza 303 o pakt.

teraz jestescie murzynami 303 jako mieso armatnie.

Nawet nie potraficie walczyc bo juz 2 miasta tracicie mimo, ze dzialacie wspolnie z 303.

Przydadza nam sie kolejni chlopcy do bicia.

Nie polecam nikomu tego falszywego pseudo sojuszu bo majac z nimi pona czy pakt mozecie liczyc na to, ze beda knuc przeciw wam za plecami.

Noob sojusz, ktory do tej pory nie mial zadnej wojny z nikim i jedynie budowal miasta.

jak 303 pare miast wam zabralo odechcialo wam sie wojny i zaczeliscie z nimi paktowac.

powazny sojusz hehe



słabe gadki masz i monotonne taka jest prawda że twoi gracze na Tau płakali mi na prv nie ja im ?
po za tym liczy się gra zespołowa zwłaszcza grając przeciwko dużo większemu sojuszowi i my ci pokazaliśmy na tau że gra zespołowa nie polega tylko na tym że ci sojusz miasta po obstawia zresztą tutaj dobrze wiem że masz taką samą taktykę
dlatego też paru graczom się nie podoba się w MDG :) już pisali mi na prv że tylko karzesz obstawiać miasta ciągle i nie mają w ogóle prawa nic powiedzieć a mydląc oczy na FO ludziom nic nie zdziałasz wszyscy wiedzą jaki jesteś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

icex na tau nic nie pokazales jako gracz za to wiele jako kretacz.

Chwile pograles w no mercy potem chciales dojsc do nas i przepraszales mnie na pw za swoje zachowanie i prosiles o przyjecie.

Nie wzialem cie gdyz wiedzialem, ze jestes kretaczem.

Nastepnie gdy plan nie wyszedl poszedles do naszego sojusznika tam krecic.

Udalo ci sie gdyz dostales konto od orange, konto jej brata i podajac sie za niego doszedles do nas z kilkoma osobami z neog. Po czym za chwile wyszedles do sparty.

I tak zakonczyla sie twoja gra na tau gdyz skonczyles gre.

Takze nie prezentujesz soba nic jako gracz a jedynie walki przekrety fejk konta itp.

Owszem liczy sie gra zespolowa i koledzy czyscili ci miasto a ty wysylales tylko kolona gdzie nie musiales robic doslownie nic.

Wyslales kolona podales czas wejscia a koledzy robili reszte.

Tak grac moze byle noob:)

Nikt mi w MDG miast nie obstawia. I kazdy Ci toz MDG powie. A jezeli przytaczasz slowa duchow z MDG co niby cos mowili albo sa to zdrjacy to oczywiste, ze beda gadac zle:)

Mialem wszystkie miasta na froncie 60 miast obstawic wiesz ile to trzeba deffa? polowe obstawic to nie jest realne.

Skoncz plakac i sie kompromitowac.

Przejdzmy do sytuacji na Omega bo o tym tu mamy rozmawiac.

od polaczenia sie pseudo sojuszu GH z 303 i wspolnej koalicji anty MDG wyniki wojny sa zabawne.

Koalicja dostaje takie lanie, ze w 2 dni od zdrady Gh, juz 303 i GH stracili chyba 7 miast.

Dzis robimy totalne lanie GH gdzie nie radza sobie w ogole traca miasto za miastem.

Nawet dyoplomata GH odbija okupacje obstawiona biremami, offem na transportach i ogniami:D

Nie wiem czy zamierzeniem 303 bylo znalezc mieso armatnie by oni mogli troche odetchnąć ale chyba im sie to po czesci udalo bo polowa sil skupila sie na biciu GH.

Co prawda 303 to nie pomoglo bo nadal codziennie traca 1-2 miasta no ale zawsze to cos.

Nie wiem czy to 303 i Gh sa tak slabi czy my tak mocni ale chlopcy nie stawiaja oporu a wynik okolo 30-5 w wojnie z 303 mowi sam za siebie.

Z GH to z 5-0 w ciagu 2 dni.

Tak koncza zdrajcy z Gh :)
 

DeletedUser10755

Guest
Odp: Omega - party

icex na tau nic nie pokazales jako gracz za to wiele jako kretacz.

Chwile pograles w no mercy potem chciales dojsc do nas i przepraszales mnie na pw za swoje zachowanie i prosiles o przyjecie.

Nie wzialem cie gdyz wiedzialem, ze jestes kretaczem.

Nastepnie gdy plan nie wyszedl poszedles do naszego sojusznika tam krecic.

Udalo ci sie gdyz dostales konto od orange, konto jej brata i podajac sie za niego doszedles do nas z kilkoma osobami z neog. Po czym za chwile wyszedles do sparty.

I tak zakonczyla sie twoja gra na tau gdyz skonczyles gre.

Takze nie prezentujesz soba nic jako gracz a jedynie walki przekrety fejk konta itp.

Owszem liczy sie gra zespolowa i koledzy czyscili ci miasto a ty wysylales tylko kolona gdzie nie musiales robic doslownie nic.

Wyslales kolona podales czas wejscia a koledzy robili reszte.

Tak grac moze byle noob:)

Nikt mi w MDG miast nie obstawia. I kazdy Ci toz MDG powie. A jezeli przytaczasz slowa duchow z MDG co niby cos mowili albo sa to zdrjacy to oczywiste, ze beda gadac zle:)

Mialem wszystkie miasta na froncie 60 miast obstawic wiesz ile to trzeba deffa? polowe obstawic to nie jest realne.

Skoncz plakac i sie kompromitowac.

Przejdzmy do sytuacji na Omega bo o tym tu mamy rozmawiac.

od polaczenia sie pseudo sojuszu GH z 303 i wspolnej koalicji anty MDG wyniki wojny sa zabawne.

Koalicja dostaje takie lanie, ze w 2 dni od zdrady Gh, juz 303 i GH stracili chyba 7 miast.

Dzis robimy totalne lanie GH gdzie nie radza sobie w ogole traca miasto za miastem.

Nawet dyoplomata GH odbija okupacje obstawiona biremami, offem na transportach i ogniami:D

Nie wiem czy zamierzeniem 303 bylo znalezc mieso armatnie by oni mogli troche odetchnąć ale chyba im sie to po czesci udalo bo polowa sil skupila sie na biciu GH.

Co prawda 303 to nie pomoglo bo nadal codziennie traca 1-2 miasta no ale zawsze to cos.

Nie wiem czy to 303 i Gh sa tak slabi czy my tak mocni ale chlopcy nie stawiaja oporu a wynik okolo 30-5 w wojnie z 303 mowi sam za siebie.

Z GH to z 5-0 w ciagu 2 dni.

Tak koncza zdrajcy z Gh :)



Jako krętacz ? mhmm zostawię to bez dyskusji ponieważ możemy tutaj dniami się sprzeczać

Co do moich umiejętność proszę cię nie kompromituj się bo zawsze kliny i ataki były dobrze zgrane czego nie mogę powiedzieć o MDG (na poziomie 30 miast gracz atakuje bez ogni miasto biremkowe) +twoje dziwne prawa choćby zakaz budowy hopków , obstawianie miast kolegów+ oczywiście turka aa i chyba się zapomniałeś dołączyć do MDG nie chciałem dołączyć ew. pisali do mnie twoi gracze na ten temat...
a jak będzie tutaj zobaczymy aa i turku mam nadzieje że nie przejmujesz graczy nie aktywnych ? bo z tego co pamiętam to ty płakałeś że z MDG rozbierane są nie aktywne osoby
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omega - party

Ale czym ty kliny robiles i zgrywales ataki skoro ty miales 1 potem 2 miasta i slales zawsze tylko kolona:D? hahah to chyba koledzy klinowali;p?

Ja zakazywalem robic hopkow:D? dziwne bo na Tau to bylo moje glowne wojsko;p

Przestan klamac bo jak czyta to Orangewater to moze potwierdzic gdyz w formie wyjasnienia dawalem jej kopie naszej rozmowy gdzie przepraszales mnie za swoje zachowanie i prosiles o dolaczenie do sojuszu.

Ja odmowilem i wtedy doszedles do new age of glory.

Skonczysz tu jak na tau czyliz 3 miastami skonczysz gre:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry