Omikron Party

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Siema, mam prośbe, czy ktoś mógłby zrobic dla mnie taki poradnik typu: jaka jednostka mityczna jest najlepsza w przeliczeniu na mieszkańców, czy wgl się opłaca je robić, cos takiego typu, co lepsze rydwan czy hopek? I jakim wojskiem najlepiej bić szermierzy itd. itp. Bardzo bym prosił, a jak gdzieś już to jest, to prosze link. DZIĘKi Z GÓRY!!!;)

nie da się odpowiedzieć na te twoje pytanie bo każdy widząc taką tabele inaczej je zinterpretuje

ogólnie powiem ci że najbardziej uniwersalnym mistykiem jest meduza(uniwersalnym co nie znaczy najlepszym)

pozdrawiam

ps: kiedyś takie zestawienie robiłem ale musiałbym poszukać :p:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

nie da się odpowiedzieć na te twoje pytanie bo każdy widząc taką tabele inaczej je zinterpretuje

ogólnie powiem ci że najbardziej uniwersalnym mistykiem jest meduza(uniwersalnym co nie znaczy najlepszym)

pozdrawiam

ps: kiedyś takie zestawienie robiłem ale musiałbym poszukać :p:D

Aha, dzięki i za taką poradę ;)
 
Odp: Omikron Party

Wklejam za Marcina

pegazy.png


ja wiem Mateszu ze mi wygarniales atak 5 pegazami na siebie ale mysle ze dobrze wiesz po co on byl ale taki atak i do tego w bonusie :eek:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

a ja myślałem że pegazów używa się do obrony:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

adrianku, ale to mnie nie interesuje ;)

PS. Kupcie nrg w prezencie więcej złota, bo ostatnio sporo na murki wydał xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Luzi mam prośbę. Jeśli mnie zablokowałeś na PW to nie pisz do mnie.

Widocznie boisz się wymiany zdań, a ja z kolei nie mam zamiaru czytać monologu.

Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Nrg, napisałem tylko po to, żebyś wiedział, że jestem online ;)
Nic innego mnie nie interesowało, a jeśli chodzi o jakieś dyskusje - z Wami nie warto ich prowadzić.
PS. Ile złota poszło na murek ? xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

co do złota... całe jakie uzbierałem od początku gry, zeby nie oddać wam miasta :)

a co do tego że nie warto z nami rozmawiać... do tej pory miałem wrażenie, a teraz jestem pewien... ty traktujesz tą grę jakby była na śmierć i życie. Dobrze że się nie znamy, bo nie wiem co byś mi zrobił jak byś mnie na ulicy spotkał. Wyluzuj kolego, to tylko gra.

I nie martw się, nie będę do ciebie pisał. nie mam tematu z tobą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

zarówno iluzjonista jak i adriankiller w podobny sposób traktują tę grę. świadczy o tym czas jaki spędzają przy grepolis, plus na forum(a piszą tutaj bardzo dużo i bardzo często) oraz treść ich postów. zbytnio się emocjonujecie tym wszystkim. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Adriankiller widzisz on chce sie zaprzyjaźnić,nawet ci godzinkę podał. ;P
Nawet znaki interpunkcje używa.Pełna kultura. ;))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Nie mogę uwierzyć, kto by chciał się z adrianem zaprzyjaźniać (hhmmmm, może są wyjątki) :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Ja tam nic do niego nie mam,przyjemniej dla mnie był łagodny jak baranek. ;P

Nie można oceniać książki po okładce. ;F
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

W tym przypadku, czytam już ostatni rozdział ;)
 
Do góry