Omikron Party

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Takiego rapka to ja nie widzialem odkad gram w grepolis

bitplease.png

Niezła zabawa! Ciekawe z którego to sojuszu?
 
Odp: Sigma Party

widac nie znasz znaczenie "topienia sie" :p

ppppx.png


a to ze jeden offik poszed na dno no coz hehehe warto bylo agresor jest :rolleyes:

czekam na te rapki z tego topienia sie u tych noobow bo inaczej was nazwac nie mozna

kazdy jemiol ze tak powiem potrafi wstawic defa a bronic sie z glowa to jest znaczenie obce dla was ;)

glizduch.png


to jest topienie sie gimbusie

czekam na te twoje rapki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

widac nie znasz znaczenie "topienia sie" :p

ppppx.png


a to ze jeden offik poszed na dno no coz hehehe warto bylo agresor jest :rolleyes:

czekam na te rapki z tego topienia sie u tych noobow bo inaczej was nazwac nie mozna

kazdy jemiol ze tak powiem potrafi wstawic defa a bronic sie z glowa to jest znaczenie obce dla was ;)

glizduch.png


to jest topienie sie gimbusie

czekam na te twoje rapki

Wow! Ale nie pokazałeś obrońcy.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sigma Party

po co miał pokazywać ,z 5 ogniami na bonusie nocnym to trzeba być niezłym noobem albo członiem sojuszu Blades and angels ale w sumie to jednoznaczne
 
Odp: Sigma Party

dobra nie spamowac czekamy na te raporty od gimbusa co niby sie tam wczoraj topilem :p

ciekawe kiedy znowu sie na forum pokaze :rolleyes:

fiqkus.png


tutaj jeszcze ciekawy raport

Gimbaz gdzie te twoje rapki z topienia sie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Nie płacz za mną bo ja ci żadnych rapek nie obiecywałem, słuchaj, chwalisz się wszystkimi sukcesami, chwal się też porażkami. Po raz kolejny potwierdzasz swoją ogromną głupotę, to ja cb proszę o raporty o_O Czytać nie potrafisz?
 
Odp: Sigma Party

jaka porazka :p agresora dnia dostalem lepsze to niz miasto za friko :rolleyes:

czym sie tutaj chwalic mam raportem co jeden off caly zatonal a reszta sie nie przebila ladem
gimbusie ogarnij sie i sprostuj te ''topienie'' co napisales :eek:

381-Copying-from-YouTube.-Youre-doing-it-wrong.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Przejrzałem kilka Waszych najnowszych postów i szczerze mi Was żal. Jeśli poziom gry reprezentujecie podobny co poziom dyskusji to muszę przytaknąć niejakiemu bbbg (czy jakoś tak), że jest to najsłabszy serwer na polskim grepolis. Życzę ogarnięcia się i przyjemnej gry. Pozdrawiam, jednocześnie prosząc Ciebie Adrianie o nieobrażanie mnie, jak to masz w zwyczaju z każdym robić. Powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

dobra nie spamowac czekamy na te raporty od gimbusa co niby sie tam wczoraj topilem :p

ciekawe kiedy znowu sie na forum pokaze :rolleyes:

fiqkus.png


tutaj jeszcze ciekawy raport

Gimbaz gdzie te twoje rapki z topienia sie

Hehe , co to za atakujący! Nawet ja bym to teraz obronił gdy jestem w ewolucji.
 
Odp: Sigma Party

Przejrzałem kilka Waszych najnowszych postów i szczerze mi Was żal. Jeśli poziom gry reprezentujecie podobny co poziom dyskusji to muszę przytaknąć niejakiemu bbbg (czy jakoś tak), że jest to najsłabszy serwer na polskim grepolis. Życzę ogarnięcia się i przyjemnej gry. Pozdrawiam, jednocześnie prosząc Ciebie Adrianie o nieobrażanie mnie, jak to masz w zwyczaju z każdym robić. Powodzenia

dlaczego mial bym ciebie obrazac jeszcze mi nie podpadles
ale co ja tam moge wiedziec o omikronie napewno wiesz wiecej odemnie
jak tak jest to moze bys mnie oswiecil
yyyym.png


BTW sluchaj sie bbgus to bedziesz w zime na bosaka popierdziela :p ( tak wiem zaraz tutaj przylezie i bedzie jeczal jaki to killer jest ) Beeee
dzieciakq.png


Hehe , co to za atakujący! Nawet ja bym to teraz obronił gdy jestem w ewolucji.

odbyt13564639584548.png
sam bym lepiej tego nie ujal

nie dosc ze oszukuje/oszukiwal (ale o tym ciiiii) to jeszcze gra jak noga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Nie oświecę Cię bo nie mam pojęcia o sytuacji na tym świecie, przeczytałem jedynie kilkanaście postów w których każdy każdego obraża (no może poza wyjątkiem Mankato, który wszedł Ci tak głęboko, że nie wiem czy się kiedyś wygrzebie) więc szczerze współczuję rywalizacji z osobami bez jakichkolwiek zasad moralnych i odrobiny kultury. Nie wspomnę już o choćby szczątkach szacunku i klasy.
 
Odp: Omikron Party

Nie oświecę Cię bo nie mam pojęcia o sytuacji na tym świecie, przeczytałem jedynie kilkanaście postów w których każdy każdego obraża (no może poza wyjątkiem Mankato, który wszedł Ci tak głęboko, że nie wiem czy się kiedyś wygrzebie)

Wiec co ty mozesz tak naprawde wiedziec co sie tutaj dzieje wnioskujesz caloksztalt swiata po moich wpisach na forum na ktorym tylko sie nabijem z innych wrogow ;)

Wconcu Mankatoo to moj sojusznik razem gramy od ponad roku wiec nie widze chyba innego zachowania miedzy nami jak dobre stosunki :p

więc szczerze współczuję rywalizacji z osobami bez jakichkolwiek zasad moralnych i odrobiny kultury.
Nie wspomnę już o choćby szczątkach szacunku i klasy.

kazdy otrzymuje tyle na ile zasluguje

poczytaj moze cala sytacje na omikronie i zobacz kto zaczal a potem tutaj swoje farmazony pisz
zreszta po co masz czytac bbbg tobie wszystko naswietlil
sonuq.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Nie mam zamiaru czytać setek stron bzdur i obelg bo mi się po prostu nie chce i mnie to nie interesuje. Nabijać to można fajkę tytoniem, a Ty po prostu masz taki "styl", wyraziłem tylko swoją opinię i nie mam zamiaru z nikim dyskutować i się kłócić. Mam prawo do wyrażenia własnego zdania i właśnie to zrobiłem, ale jak widzę Twoje musi być zawsze na wierzchu, więc niech tak będzie.

To mój ostatni post w tym temacie, więc ostatecznie już życzę powodzenia i sukcesów w podbojach. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Omikron Party

Wconcu Mankatoo to moj sojusznik razem gramy od ponad roku wiec nie widze chyba innego zachowania miedzy nami jak dobre stosunki :p

No to dobrze , ciesze się , że macie przyjaźń , no ale to naprawdę mocne teraz macie ataki i po 2 latach wszystko to się zmieni.
 

DeletedUser

Guest
Wielkanoc

imgres (4).jpg
Wesołego Alleluja!
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

:)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wielkanoc

I jak tam u Was po świętach?
U mnie nuda :D
 
Do góry