Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

Aniu jedziesz z nimi
Misiu nie ma po "czym" już teraz. Złomkuję się na diabeloos, bo żadnego chętnego nie było. Ciężki był ten serwer pod względem psychicznym. Kurcze tyle złych rzeczy się wydarzyło, tyle zakłamania i fałszerstwa...

Dziękuję Ci matysele że w najgorszych momentach tej gry na tym świecie byłeś przy mnie całym sercem i duchem, bo dzięki Tobie przetrwałam cały ten serwer i za to Cię mocno bardzo LOFF <3 <3 <3

oraz dziękuję Ziutkowej za wytrwałość i dojechanie do końca.
 
Gratulacje
g24Z00Y.png
 
Z Matysiem penetrowaliśmy zakamarki naszej przyjaźni na długo przed Tobą! :D:p

Wiem Mordeczko, żartuję przecież cały czas :)) Nawet na końcu beczka musi być, bo za chwilę zamkną serwa :)

To co tam? Który serwik z góry będzie wygrany po tygodniu gry ? :D ^^

Uzbrojone kieszenie miliarderów przy obecnej inflacji? ^^ :D
 

DeletedUser35664

Guest
Obawiam się że w przypadku mijania się ekip to prawie każdy serw jak dotychczas z góry będzie wygranym.

Byleby jakąś lepszą koalicje wymyślili to Lisy najpewniej chętnie wejdą.
 

Powtórzę Drogi, tak jak kilka miesięcy temu. To nie wygrał His. To wygrała mocna ekipa (zebrana przez pewnego dobrze szanowanego Szefa oraz kilku wspaniałych faworytów Grepo cieszących się dobrą opinią, wydźwiękiem oraz popularnością, obiektywizmem, humorem, smakiem :) ), która postanowiła z dobroci swojego serduszka i chyba świętego spokoju poświęcić swoje pinionszki, złomy oraz czas na w zasadzie bardzo prostą grę tutaj, aby w końcu zdobyć te mieczyki dla cudownej szefowej Wiktorii - jej pierwsze wybłagane zdobyte się należy;
Graczom olbrzymie podziękowania :)

Piszę to, ponieważ wasza cudowna szefowa nawet chyba wam tu oficjalnego "pocałuj mnie w nosek" wam nie napisała :(
Nie mniej jednak świetna robota wszystkich, którzy do końca wytrwali :)

- Hisom dziękuję za palikowanie wysp dominacyjnych w dzień dominacji wiedząc, że mają od samego startu zapewnione pierwsze miejsce oraz i przewagę ponad (chyba) 43% nad całą resztą (reszta to jakieś 20%-14%-7%) - to było mocne zakończenie :]

Dziękuję za serwer :)
Udanej zabawy życzę być może na następne :)
 
Powtórzę Drogi, tak jak kilka miesięcy temu. To nie wygrał His. To wygrała mocna ekipa (zebrana przez pewnego dobrze szanowanego Szefa oraz kilku wspaniałych faworytów Grepo cieszących się dobrą opinią, wydźwiękiem oraz popularnością, obiektywizmem, humorem, smakiem :) ), która postanowiła z dobroci swojego serduszka i chyba świętego spokoju poświęcić swoje pinionszki, złomy oraz czas na w zasadzie bardzo prostą grę tutaj, aby w końcu zdobyć te mieczyki dla cudownej szefowej Wiktorii - jej pierwsze wybłagane zdobyte się należy;
Graczom olbrzymie podziękowania :)

Piszę to, ponieważ wasza cudowna szefowa nawet chyba wam tu oficjalnego "pocałuj mnie w nosek" wam nie napisała :(
Nie mniej jednak świetna robota wszystkich, którzy do końca wytrwali :)

- Hisom dziękuję za palikowanie wysp dominacyjnych w dzień dominacji wiedząc, że mają od samego startu zapewnione pierwsze miejsce oraz i przewagę ponad (chyba) 43% nad całą resztą (reszta to jakieś 20%-14%-7%) - to było mocne zakończenie :]

Dziękuję za serwer :)
Udanej zabawy życzę być może na następne :)
Ale byli w HiSie ? Czyli chwała HiS :>
 
Powtórzę Drogi, tak jak kilka miesięcy temu. To nie wygrał His. To wygrała mocna ekipa (zebrana przez pewnego dobrze szanowanego Szefa oraz kilku wspaniałych faworytów Grepo cieszących się dobrą opinią, wydźwiękiem oraz popularnością, obiektywizmem, humorem, smakiem :) ), która postanowiła z dobroci swojego serduszka i chyba świętego spokoju poświęcić swoje pinionszki, złomy oraz czas na w zasadzie bardzo prostą grę tutaj, aby w końcu zdobyć te mieczyki dla cudownej szefowej Wiktorii - jej pierwsze wybłagane zdobyte się należy;
Graczom olbrzymie podziękowania :)

Piszę to, ponieważ wasza cudowna szefowa nawet chyba wam tu oficjalnego "pocałuj mnie w nosek" wam nie napisała :(
Nie mniej jednak świetna robota wszystkich, którzy do końca wytrwali :)

- Hisom dziękuję za palikowanie wysp dominacyjnych w dzień dominacji wiedząc, że mają od samego startu zapewnione pierwsze miejsce oraz i przewagę ponad (chyba) 43% nad całą resztą (reszta to jakieś 20%-14%-7%) - to było mocne zakończenie :]

Dziękuję za serwer :)
Udanej zabawy życzę być może na następne :)
Screenshot_20230127-074456_Chrome.jpg

Chyba tyle w temacie.
 

DeletedUser35664

Guest
Powtórzę Drogi, tak jak kilka miesięcy temu. To nie wygrał His. To wygrała mocna ekipa (zebrana przez pewnego dobrze szanowanego Szefa…

Nie przesadzajmy, byłem oficjalnym rekrutantem zaledwie dwa dni. Wyleciałem przez skargi spływające na mnie co chwila… że niby privów nie odczytuje a siedze na discordzie i głupoty gadam z ludźmi.

Od tamtej pory biorę zaliczki przed robotą.
 
Powtórzę Drogi, tak jak kilka miesięcy temu. To nie wygrał His. To wygrała mocna ekipa (zebrana przez pewnego dobrze szanowanego Szefa oraz kilku wspaniałych faworytów Grepo cieszących się dobrą opinią, wydźwiękiem oraz popularnością, obiektywizmem, humorem, smakiem :) ), która postanowiła z dobroci swojego serduszka i chyba świętego spokoju poświęcić swoje pinionszki, złomy oraz czas na w zasadzie bardzo prostą grę tutaj, aby w końcu zdobyć te mieczyki dla cudownej szefowej Wiktorii - jej pierwsze wybłagane zdobyte się należy;
Graczom olbrzymie podziękowania :)

Piszę to, ponieważ wasza cudowna szefowa nawet chyba wam tu oficjalnego "pocałuj mnie w nosek" wam nie napisała :(
Nie mniej jednak świetna robota wszystkich, którzy do końca wytrwali :)

- Hisom dziękuję za palikowanie wysp dominacyjnych w dzień dominacji wiedząc, że mają od samego startu zapewnione pierwsze miejsce oraz i przewagę ponad (chyba) 43% nad całą resztą (reszta to jakieś 20%-14%-7%) - to było mocne zakończenie :]

Dziękuję za serwer :)
Udanej zabawy życzę być może na następne :)
A Ty ciągle to samo - ciągle Cię boli moja osoba. Ciągnie się to od Olousa już, choć nie wiem czemu i w sumie mało mnie to interesuje. Daj sobie spokój, zajmij się sobą, swoją grą i swoimi znajomymi o ile jakichś masz, a nie mną i tym, czy i jak podziękowałam swoim graczom.

Wygrał HiS i wszyscy gracze, którzy zagrali pod tym szyldem, tak samo jak Diona wygrały Lisy, mimo że w tej ekipie znaleźli się zarówno gracze Śpiochów, HiSu i paru innych, to dalej pod szyldem Lisów - czas się z tym pogodzić

Płacze o sychro, to w ogóle śmiech, nawet szkoda czasu na komentarze.

Życzę zdrówka i do zobaczenia, jak wyjdzie Olimp na nowym, wtedy wrócę i wybłagam sobie ceratę
 

DeletedUser35664

Guest
Hucznie i Smutno tutaj.

Następnym razem musicie se przy końcu napisać Hucznie i Wesoło.

Tylko jak ktoś nie będzie umiał wymawiać „W” tak jak „R” i będzie mu wychodzić takie „f” albo „v” to będzie to mogło przynosić pewien niesmak w odczytywaniu Waszego skrótu.
Przemyślcie to sobie i uważajcie.

Dbajcie o psyche i morale w składzie.
 

DeletedUser35664

Guest
Lisy to była totalna amatorka.
Z przyjemnością zagrałbym przy jesieni dla Sigmy lub ZC. Zdobyłbym komnatę której bym się nie wstydził.
 
Do góry