One Tap. vs Dariosh

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30713
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30713

Guest
Dariosh wyzwał One Tapa. na pojedynek. W tym temacie będą udostępniane wszystkie raporty obu graczy w przypadku podjęcia rękawicy przez Roberta.

Proponowane warunki:

1.Żadna ze stron nie może korzystać z pomocy innych:
*Dariosh (jako obrońca) nie może mieć w swoich miastach ani jednej jednostki, która nie będzie należała do niego.
*One Tap. (jako atakujący) nie może korzystać z pomocy sojuszu (prosić o fejki/ataki/skany/czary) na Dariosha.
2.Gracze mogą farmić łaski od sojuszników (jest to oznaka skilla i jest normalną praktyką przy obronie/ataku)
3.One Tap. wygrywa w przypadku przejęcia dowolnego miasta Dariosha(lub gdy Dariosh walnie szare), a Dariosh jeżeli utrzyma wszystkie miasta.
4.Nie ma ograniczeń co do wydawanego złota.
5.Pojedynek będzie trwał 2 dni (od momentu wejścia pierwszego ataku).
6.Termin wybiera One Tap. i nie musi informować o nim Dariosha (Wynika to z tego, że ataki zawsze idą wtedy, kiedy atakującemu pasuje, a obrońca zawsze musi się dopasować)

Czekamy na reakcję obu grajków i ewentualne propozycje co do zmian zasad.

let the show begin
 

DeletedUser31212

Guest
To może jakiś złoty zakład ?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Mam tylko prośbę o dwutygodniową zwłokę - jestem w trakcie pakowania się i przeprowadzki do Polski z powrotem. W tak zwanym międzyczasie zrobić muszę 4 kursy Polska - Holandia - Polska... mogę pójść na urlop, żeby nie było, że się zbroję w tym czasie...
Niezbyt idzie obrona zwłaszcza, gdy apka na iOS-ie tak po prawdzie albo nie powiadamia wcale, albo powiadamia o ataku, w momencie gdy on wejdzie...

Mam też prośbę o jedną rzecz - jak lecimy to na jedną wiochę... Zwróćmy uwagę, że Robert ma dwa razy więcej wioch niż ja...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Iko... wiesz dobrze, że głupi ksiądz mnie nie chrzcił :D

Ja się nie spodziewałem choćby tego, że Rada [wielka litera niestety TYLKO grzecznościowa] Tuptusi, rzuci szare szmaty i zostawi graczy, którym zależało w ciemnej d.... (z grona szmaciarzy wykluczam jedynie Arytmia1 vel Vesna1 vel moja Córka Ania...)
 

DeletedUser30713

Guest
Mam też prośbę o jedną rzecz - jak lecimy to na jedną wiochę... Zwróćmy uwagę, że Robert ma dwa razy więcej wioch niż ja...

Jedną wiochę każdy głupi umie obronić. To jest 0 skilla i darmowe nabijanie Ci punktów. Robert bd mógł lecieć na tyle wioch na ile bd chciał. Ty jesteś full deff, a on nie jest full, także pojedynek bd wyrównany. Z resztą sam go wyzwałeś na pojedynek.
 

DeletedUser25516

Guest
Kichoty jednak chyba postawią na swojego człowieka :)
Dokładnie, ja gram 50 na 50 więc nie jestem full off. Szanse wyrównane :)
 
Genialne, typ nie moze dawac defa sojuszowi bo bedzie musial sie liczyc z atakami :D
Dodatkowo agresor moze sobie robic co chce bo w sumie defowiec nie poleci bo czym. Do tego event z mitami :p Jak mozna sie w taki zaklad wpakowac :D
 

DeletedUser25516

Guest
Nie ja wyszedłem z tą inicjatywą. Zresztą może zrobimy jakiś turnieje na tym Lapitosie :D? Jakoś trzeba sobie te festyny urozmaicić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30713

Guest
Genialne, typ nie moze dawac defa sojuszowi bo bedzie musial sie liczyc z atakami :D
Dodatkowo agresor moze sobie robic co chce bo w sumie defowiec nie poleci bo czym. Do tego event z mitami :p Jak mozna sie w taki zaklad wpakowac :D

On nie może dawać deffa, a One Tap. nie pomoże w offie. Moment kiedy bd walczyć będzie już po evencie z mitami, chyba, że już nowy event bd
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Moment chwila... Warunkiem moim jest jedno - zero fejków, innych ataków od czerwonych... Mam być czysty przez cały czas pojedynku... Sorry, ale jesteście koalicją... To się powstrzymacie - w momencie jak wejdzie mi jeden obcy fejk od czerwonych w czasie pojedynku... Po prostu staję się z automatu zwycięzcą. I nie ma, że ktoś wycofa, albo on nie wiedział - ja się powstrzymam przed proszeniem o chociażby jedną łaskę, wycofam nawet czujki - mogę mieć wyznaczonego jakiegoś kuratora, któremu będę stany miast pokazywać...
Swoją drogą - taka sytuacja jak dzisiaj u mnie, to jakaś komedia jest zważywszy, że gdyby nie darmowe strzały w evencie to 3/4 graczy by nie wiedziało jak atakują mity :)
 

DeletedUser30647

Guest
CSW nie akceptuje zakładu , nikt nie pytał się nas o zdanie więc jeżeli będziemy chcieli poatakować sobie Dariosha to polecimy z atakami . Jak chcecie się atakować 1na 1 to przenieście się gdzieś na jakieś morze gdzie będziecie sami i tam róbcie sobie takie zabawy .
 

DeletedUser30713

Guest
Jak dostaniesz ataki na jakieś miasta od innych to poprosisz sobie sojusz o pomoc tam i tyle, a tam gdzie bd atakował One Tap. będziesz sam bronił. Nie będę pisał do wszystkich, że mają Cię nie atakować jakiegoś dnia, bo wyzwałeś One Tapa. na pojedynek. Mimo wszystko na pewno celowo nie będziemy zgrywać ataków, żeby Robertowi było łatwiej.
 

DeletedUser26609

Guest
Dobra już widzę co się będzie działo, mimo to nie wymięknę...
Widzę, że niektórym troszkę za bardzo się stringi w tyłek wciskają... Robimy coś by nie zdechnąć z nudów na tym jakże niewyrównanym serwerze - to się okazuje, że trzeba pytać o zgodę CSW :D :D :D
Żeby nie było... Chcę wziąć wiochę na m44 czy szanowne CSW pozwala mi na to?

Niektórym doradzam by sobie czytali to co chcą umieścić nim klikną Dodaj odpowiedź...
 

DeletedUser30541

Guest
nudzi Wam się patrze :D choć ten pojedynek to raczej mocno nierówny, jak zabrać dziecku cukierka :cool:

aha... drogi Dareczku, od szmaciarzy to możesz wyzywać siebie i swoich bliskich
 

DeletedUser26609

Guest
nudzi Wam się patrze :D choć ten pojedynek to raczej mocno nierówny, jak zabrać dziecku cukierka :cool:

aha... drogi Dareczku, od szmaciarzy to możesz wyzywać siebie i swoich bliskich
Drogi Łukaszku, rzuciłeś szarą szmatę... Zostawiłeś graczy tak sobie ot po prostu :) - a więc ktoś kto rzuca szmatę - jest szmaciarzem :) i nie ma to standardowego pejoratywnego wydźwięku jaki płynie za tym słowem, ot po prostu taka ksywka :)
 

DeletedUser30541

Guest
heh, nie rzuciłem sam. Rzucili wszyscy (lub prawie wszyscy), którzy stanowili o sile śp. tuptusi... ale rozumiem, że chciałeś być zabawny.
Zresztą, niepotrzebnie tu wszedłem, bo fajnie było nie czytać Cie na forum ;)
 

DeletedUser26609

Guest
heh, nie rzuciłem sam.
Mhm... Jakoś Ci, którym zależało dostali piany na tą akcję z szarymi szmatami... Wiesz Łukaszku różni nas klasa... Ty jesteś ..... a ja mam ....a :mad:

[Cenzura]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20971

Guest
hejka i jak tu koalicja latacie na jednorożcach wzdłuż tęczy czy będzie jeszcze jakaś ciekawa walka ?
 
Do góry