Online/offline

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12856
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za opcją podglądu kto jest aktywny a kto nie


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser12856

Guest
Powinna być taka możliwość, zaproszenia graczy do kręgu znajomych i obok naszego nicku powinien pojawić sie znaczek online/ offline, albo osoby będące w sojuszu, po najechaniu na miasto gracza powinien pojawić sie znaczek online/offline

tak nie obojętnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Online/offline

Był już taki temat na forum i pojawiły się pewne wątpliwości. Kilkoro graczy (i zresztą całkiem słusznie) zauważyło, że taka opcja byłaby idealna dla szpiegów, którzy przeniknęliby do wrogiego sojuszu. Co prawda jest jeszcze inna metoda sprawdzenia tego, czy dana osoba jest online, ale zostawię tą metodę dla siebie. ;)
 

DeletedUser12856

Guest
Odp: Online/offline

dlatego powinna być możliwość założenia kręgu przyjaciół, i widzielibyśmy tylko aktywność swoich przyjaciół
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Online/offline

Poprzednio byłem za i zdania nie zmieniam, uważam iż powinna być informacja o dostępności gdzyż jest to ważne podczas zasadzek i napeno polepszyło by kooperację. Jednak istnieją też rozwiązania systemowe wewnętrznej organizacji sojuszu, które pozwalają na wyskoką sprawność gotowości bez rozwijania gry już w jakimkolwiek kierunku ale czy tego chce większość graczy? Dobrze zgrany sojusz trudno zalożyć i utrzymać bez odpowiedniej kadry, tu napewno część zadań dowodzenia została by odciążona.

Koncepcja aby była to informacja tylko dla liderów wcześniej nie przeszła, czy Twoja propozycja zyska większe poparcie to nie wiem ale podpowiem iż mogło pojawić by się dodatkowe uprawnienie "dostępność" (taj jak np. możliwość czytania forum utajnionego) co by wybrać więszą liczbę osób tak jak Ty proponujesz.


Ps. Nie wiem dlaczego załozyłaś nie regulaminową ankietę bo sonda w propozycjach nie może być ograniczona czasowo, może napisz do moderatora aby wprowadził korektę albo olej jak chcesz i tak te forum to farsa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: Online/offline

Propozycja już była, odrzucamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry