[Ulepszenie] Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za takimi udogodnieniami?

  • Tak

    Głosy: 21 87,5%
  • Nie

    Głosy: 1 4,2%
  • tylko pomysł 1

    Głosy: 1 4,2%
  • tylko pomysł 2

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser3480

Guest
Witam szanowne grono forumowiczów i graczy.

Od momentu kiedy rozpocząłem używanie aplikacji na grepolis w telefonie bardzo denerwuje mnie sygnał dźwiękowy który informuje mnie o atakach. Wiem że on mi ratuje przysłowiowa skórę. Ale przecież nie o to chodzi żeby był tak głośny.

Jest tylko jedna możliwość na teraz by wyciszyć ten dźwięk - wyciszyć telefon. Ale jak wiecie nie zawsze możemy wyciszyć dźwięk w telefonie.

Moja propozycja to:

1. dodanie dodatkowej opcji która pozwoli nam na wyciszenie dźwięku o powiadomieniu nadchodzącym ataku.

2. dodanie zmiany rodzaju dźwięku. Ten jest strasznie wkurzający.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

masz głosik odemnie na tak
aktualnie nie uzywam tej apki z przyczyn technicznych
ale pewnie kiedyś będę
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

A mnie jakoś ten temat umknął...a w sumie udział w ankiecie. Także teraz mogę z czystym sumieniem napisać, że zgadzam się z obydwoma postulatami. Głos mam czasami w telefonie podkręcony na maksa i jak odzywa się ten alarm, to ludzie wkoło zaczynają wariować :) Także przydałaby się możliwość jego zmiany, tudzież ustalenia jego głośności z poziomu aplikacji, a nie tylko przez wyciszenie telefonu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Opcja ciekawa i przydatna, rzeczywiście czasami muszę wyciszyć powiadomienia , natomiast telefon niekoniecznie. Jestem na TAK :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Wprawdzie przyzwyczaiłam się do tego dzwięku, ale faktem jest, że jest strasznie wrzaskliwy.
Trochę głupio jak w nieodpowiednim momencie nagle pojawiają się jeden za drugim.
Zdecydowanie na tak.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Zdecydowane NIE. Wystarczy wyciszyć telefon.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Tylko, że czasem nie można wyciszyć telefonu, na przykład w pracy. Telefon dzwonić musi, a jak Ci się alarm z Grepo odzywa, to jest popłoch w biurze :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Faktycznie, to zmieńcie mój głos z nie na tak.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

Odemnie też głos na tak, przy obecnym dźwięku trzeba wyciszać telefon by nie zwracać na siebie uwagi. Dodatkowo gdy dostanie się całą serie ataków to już całkiem głośno się robi.
 

DeletedUser22600

Guest

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Opcja zmiany dzwięku/wyciszenia powiadomienia na mobilnego

i ja zagłosuję na TAK, myślę że przedmówcy napisali tyle uzasadnień że nie ma sensu ich powielać a ja podzielam ich zdanie
 
Do góry