[Naprawiony] Opis jednostek w porcie i koszarach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23887
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23887

Guest
Po najechaniu od góry na dowolną jednostkę w porcie lub w koszarach nie pojawia się dymek z obrazkiem i opisem danej jednostki. Trzeba zjechać kursorem na bok lub pod spód i ponownie najechać aby się pokazał.

Zgłaszam, jako że ino chyba tylko takim problemami się zajmuje :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

Dziękuję, błąd został zgłoszony do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

U mnie wszystko ok
smiley_emoticons_smilenew.gif

Może już naprawili hehe
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

Jak najedziesz myszką od góry, to nie wyświetli Ci się to okienko...a przynajmniej u mnie nadal się nie wyświetla:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

I co Wy najlepszego zrobiliście zgłaszając ten błąd? Jeszcze naprawią i zlikwidują jedyną możliwość normalnej obsługi rekrutacji. Ja bym poprosiła, żeby działanie tego "błędu" rozszerzyć i żeby to okienko się w ogóle nie pojawiało. Jeszcze od biedy w koszarach i porcie da się to wytrzymać, ale przy wysyłaniu ataków i wsparć, kiedy liczy się każda sekunda te wyskakujące torobajła bardzo pomagają... I ciekawa bardzo jestem, o ile ich wprowadzenie zwiększyło "zżeralność" zasobów. Nie da się tego badziewia jakoś wyłączyć? Ja już się dawno tych jednostek nauczyłam na pamięć i nie potrzebuję walenia po oczach cały czas.
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

W koszarach i porcie okienko z informacją o poszczególnych jednostkach jest jak najbardziej potrzebne. Raczej mało kto będzie uczył się na pamięć siły obrony i ataku wszystkich jednostek. Co do wysyłania wsparć i ataków może faktycznie warto by się zastanowić nad dodaniem w ustawieniach opcji wyłączenia tego podglądu (tak jak np. wyłączenie animacji miasta i chmur). Jednak do tego trzeba założyć nowy temat z ankietą w dziale z propozycjami.
Josss ruch należy do Ciebie skoro wyszłaś z tą propozycją ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

Ale przecież w koszarach i porcie ta informacja cały czas była i jest nadal, ale nie jako durnowate wyskakujące okienko zasłaniające pół koszar. Czyżby to było ulepszenie dla //ludzi//, którzy zauważą coś tylko wtedy, kiedy im wyskoczy? Jaka dodatkowa informacja jest na tym wyskakującym oknie, której wcześniej nie było? Epicki opis? Co on wnosi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Opis jednostek w porcie i koszarach

I co Wy najlepszego zrobiliście zgłaszając ten błąd? Jeszcze naprawią i zlikwidują jedyną możliwość normalnej obsługi rekrutacji. Ja bym poprosiła, żeby działanie tego "błędu" rozszerzyć i żeby to okienko się w ogóle nie pojawiało. Jeszcze od biedy w koszarach i porcie da się to wytrzymać, ale przy wysyłaniu ataków i wsparć, kiedy liczy się każda sekunda te wyskakujące torobajła bardzo pomagają... I ciekawa bardzo jestem, o ile ich wprowadzenie zwiększyło "zżeralność" zasobów. Nie da się tego badziewia jakoś wyłączyć? Ja już się dawno tych jednostek nauczyłam na pamięć i nie potrzebuję walenia po oczach cały czas.

Przekazaliśmy do techników prośbę o usunięcie dymków informacyjnych w oknie wysyłania ataku lub wprowadzenie możliwości wyłączenia tych podpowiedzi w ustawieniach.
 
Do góry