[Nowość] Opisy misji wyspowych z nazwą wyspy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29238
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym, żeby po ukończonej misji było info do której wyspy należy wykonana misja?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, ale należy dopracować pomysł

    Głosy: 0 0,0%
  • Wstrzymuję się od głosu

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 1 100,0%

  • W sumie głosujących
    1

DeletedUser29238

Guest
Sytuacja chyba częsta. Masz sporo wysp i jeszcze więcej miast. Misja wyspowa zakończyła się, a jeszcze częściej kilka z nich i trzeba odebrać bonus. Wszystkie miejsca w ekwipunku masz zajęte. Misje czasem trwają bardzo długo. Nie pamiętasz z której wyspy wysłałeś misję, bo znaczki informujące o misjach przy nazwie miast znikają w momencie rozpoczęcia misji. No i wtedy klikasz po kolei wyspy, aż trafisz. Dlatego mój pomysł jest taki, żeby po najechaniu myszką na okienko z misją, kiedy rozwija się nazwa misji, była również informacja o wyspie, do której należy, lub nazwa miasta, która była ustawiona na suwaku w momencie wysyłania misji. Kilkadziesiąt kliknięć mniej
 

DeletedUser24204

Guest
Ale taka opcja już jest. Otwierasz misję klikasz wyśrodkuj i zaraz przenosi Cię do wyspy na której dana misja wyspowa się znajduje.Cała operacja trwa raptem kilka sekund więc co tu zmieniać?
 

DeletedUser24204

Guest
No i wtedy klikasz po kolei wyspy, aż trafisz. Dlatego mój pomysł jest taki, żeby po najechaniu myszką na okienko z misją, kiedy rozwija się nazwa misji, była również informacja o wyspie, do której należy, lub nazwa miasta, która była ustawiona na suwaku w momencie wysyłania misji. Kilkadziesiąt kliknięć mniej
Otwierasz misję i w lewym górnym rogu są dwie opcje. Wymień wyśrodkuj. Wybierasz tą drugą i automatycznie zostajesz przeniesiony do tej misji :)
 

DeletedUser19924

Guest
Do tego, aby odebrać nagrodę z misji wyspowej, nie trzeba szukać wyspy, na której ona była...można przecież odebrać nagrodę w każdym momencie.

PS: Nie wspominając o powyższej funkcji...jakbyśmy nie wykonali misji do końca i chcielibyśmy dosłać surkę/wysłać wojsko/itp.
 

DeletedUser29238

Guest
Gra, ale tego nie próbowałem. Wyśrodkuj kojarzyło mi się bardziej pół złota, pół reszty, tym bardziej, że przycisk jest koło złota. Dzięki. Zamykam temat.
 
Do góry