[Ulepszenie] Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23832
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzenie regulacji opuszczenia/rozwiązania sojuszów

  • Tak

    Głosy: 9 56,3%
  • Nie

    Głosy: 7 43,8%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser23832

Guest
Przy Erze Cudów dzieje się wiele cudów. Opuszczanie soja czy szaraki będąc na cudaku często się zdarzają i niszczą wkład włożony przez resztę sojuszników w grę.

Moja propozycja jest następująca ( może już taka była, nie szukałem )


1.

Po kliknięciu: '' opuść sojusz '' uruchamia się komunikat, który dostają liderzy i założyciele, że gracz wykonał taki ruch. Procedura opuszczenia sojuszu byłaby dokonana po 48 godzinach od kliknięcia przez gracza : " opuść sojusz''

Myślę że chociaż trochę wpłynęłoby to pozytywnie na przeskakiwanie do skracania cudaków między sojuszami

2.

Po kliknięciu: '' rozwiąż sojusz '' uruchamia się komunikat uruchamia, który dostają liderzy i założyciele.
Procedura rozwiązania sojuszu byłaby dokonana po akceptacji przez liderów i założycieli.

Takie działanie mogłoby być aktywowane w momencie gdy do startu Ery Cudów brakuje 20-30 mln pkt

3.

Ponowny start ( szarak ) obejmowałaby procedura jak w pkt 1


Pomijam sojusze z jednym założycielem i bez liderów :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

Podobny temat już na pewno był...no, ale nie chce mi się szukać teraz:) A co do całości, to jestem na nie...nie można komuś zabronić opuszczać sojusz, lub w jakikolwiek sposób ograniczać prawo ludziom do takiego ruchu. A jak chcę skończyć grę/zrobić szaraki, to też nie mam zamiaru na to czekać...

Jakby to miało wyglądać? Ja klikam szaraki, a za chwilę leci na mnie tysiące ataków od swojego sojuszu? Jak ktoś kończy grę, to dla mnie sam powinien podać się do rozbiórki i jej przypilnować...a jak ktoś nie chce, tylko wali szaraki od razu, to takie też jest jego prawo.

EDIT: Dodaj do ankiety opcję "obojętnie" i oznacz ją jako "bezterminową" :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

Podobny temat już na pewno był...no, ale nie chce mi się szukać teraz:) A co do całości, to jestem na nie...nie można komuś zabronić opuszczać sojusz, lub w jakikolwiek sposób ograniczać prawo ludziom do takiego ruchu. A jak chcę skończyć grę/zrobić szaraki, to też nie mam zamiaru na to czekać...

Jakby to miało wyglądać? Ja klikam szaraki, a za chwilę leci na mnie tysiące ataków od swojego sojuszu? Jak ktoś kończy grę, to dla mnie sam powinien podać się do rozbiórki i jej przypilnować...a jak ktoś nie chce, tylko wali szaraki od razu, to takie też jest jego prawo.

EDIT: Dodaj do ankiety opcję "obojętnie" i oznacz ją jako "bezterminową" :)

Robi szaraki, ma takie prawo. Wyłącza powiadomienia i tyle. Sojusz na tym nie cierpi. W końcu kończy grę więc co za różnica
Ps. Nie wiem jak się edytuje ankietę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

Też już widziałam propozycję co do rozwiązania sojuszu, ale nie pamiętam jaką - poszukam to dam linka.

Jeśli chodzi o ograniczenia w przechodzeniu do innych sojuszu - jestem na nie. Każdy ma prawo do tego i nie musi innych informować o swojej decyzji.

Edit:

Link
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

Podobny temat już na pewno był...no, ale nie chce mi się szukać teraz:) A co do całości, to jestem na nie...nie można komuś zabronić opuszczać sojusz, lub w jakikolwiek sposób ograniczać prawo ludziom do takiego ruchu. A jak chcę skończyć grę/zrobić szaraki, to też nie mam zamiaru na to czekać...

Jakby to miało wyglądać? Ja klikam szaraki, a za chwilę leci na mnie tysiące ataków od swojego sojuszu? Jak ktoś kończy grę, to dla mnie sam powinien podać się do rozbiórki i jej przypilnować...a jak ktoś nie chce, tylko wali szaraki od razu, to takie też jest jego prawo.

EDIT: Dodaj do ankiety opcję "obojętnie" i oznacz ją jako "bezterminową" :)

Otóż to, mam bardzo podobne odczucia. Mocno wpłynęłoby to na ograniczenie jakiejś prywatnej swobody - nie można więzić ludzi ;).
A jeśli ktoś ma ochotę tupnąć nogą w postaci puszczenia szaraka (nawet, jeśli wiąże się to ze zniszczeniem pracy koleżanek i kolegów w sojuszu) to ma do tego prawo.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

Zagłosowałem na tak.
Wchodząc na dany świat masz świadomość że to gra drużynowa(sojuszowa) więc kończąc w taki sposób jak koledzy napisali wyżej to zwykłe świństwo,dlatego popieram pomysł Kojiro.
Chcę zakończyć grę oddaję miasta na cudach sojuszowi mówię do widzenia i wtedy kończę.
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

A nie można tego uściślić do samy graczy na cudach? I nie chodzi mi o szaraki ale o wbijanie na konto gdzie jest to już słynne. zAwsze wtedy będzie trzeba jakos podbić miasto na cudzie niż wbić na czyjeś konto ;d
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

A to gracz na cudzie jest jakiś inny? Dlaczego ktoś nie będący na cudaku mógłby zmieniać sojusz/walnąć szaraka, a ten na cudaku nie?

A jak chcesz zapobiegać wbijaniu na czyjeś konto...tutaj jedynie samemu można się ochronić. Nikt inny tego nie zrobi...jedynie można ograniczać możliwości i takie propozycje nawet się tutaj pojawiły, choćby blokowanie możliwości logowania po wpisaniu kilka razy błędnego hasła z wysłaniem powiadomienia na maila. Jak na razie nic z tego nie weszło w życie. Choć jak zachowasz podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci, to nikt Ci się na grę nie włamie...
 
Do góry