[Nowość] opuszczenie miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22835
  • Data rozpoczęcia

opuszczanie miast

  • tak

    Głosy: 14 46,7%
  • nie

    Głosy: 14 46,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 6,7%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser22835

Guest
Mam propozycję każdy kiedyś założył lub podbił miasto w złej okolicy dlatego proponuję aby była możliwość opuszczenia tego miasta dzięki temu my zyskamy slota na nowe miasto w lepszej okolicy i nie będziemy musieli się prosić żeby ktoś je od nas wziął
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Osobiście jestem za.
Wydaje mi się, że kiedyś musiały się już takie propozycje pojawić, nie wiem dlaczego nie zostało to jeszcze wprowadzone do gry.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Osobiście jestem za.
Wydaje mi się, że kiedyś musiały się już takie propozycje pojawić, nie wiem dlaczego nie zostało to jeszcze wprowadzone do gry.
a wiesz mi też się wydawało że była , na propozycje powiem tyle na tak miasto by się stawało opuszczone ktoś b mógł je podbić bez atakowania z buntem no i dobrze by było,Franek - 1 propozycja,1 post ale fajna propozycja , była by taka sama zasada jak na usuwaniu konta na świecie ale tylko na 1 mieście? czy jaka?
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Propozycja dość ciekawa no ale po podbijać miasto w złej okolicy? No mniejsza z tym. Brakuje mi tutaj czegoś, bo w obecnej przedstawionej formie to tak nijako się przedstawia. Chociaż w sumie można się już nie martwić o stratę miasta. Wystarczy napisać do kolegi z sojuszu by wysłał kolona, a my o tej godzinie pójdziemy z miasta i wróg obejdzie się smakiem
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Powinien być jakiś czas 24h nim miasta się pozbędziemy, bo będzie można kombinować, a to jedna możliwość jaka mi się nasuwa ale z pewnością ktoś jeszcze coś zobaczy. Osobiście mi to lotto. Chociaż jest to dla mnie zbędne.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Jestem na tak, mogli by to jak najszybciej wprowadzić .. bo chętnie bym skorzystał :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: opuszczenie miasta

jestem na nie
źle podbiłeś to już Twój problem
dlaczego na nie ?
bo sprawiłoby to dużo zamieszania
np. majac bunt od wroga opuszczasz miasto by je zajął sojusznik dzięki czemu buntu sie pozbędziemy w taki sposób nigdy miasta się nie podbije

zanim coś zaproponujecie to to przemyślcie
bo ten pomysł jest chybiony

Kto głosował na tak ?
oszaleliście ?
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: opuszczenie miasta

oszaleliście ?
Niekoniecznie.
Opuszczanie miasta nie musiało by trwać sekundę. Takie działanie mogłoby być rozłożone w czasie jak np. aktywacja urlopu na koncie, powiedzmy jeden dzień.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Tyle tylko, że takiego założenia nie ma w propozycji. Dlatego też, chcąc wprowadzić jakąś nowość trzeba temat dobrze przemyśleć i rozwiać wszelkie wątpliwości...bo tak to możemy sobie gdybać, co autor tematu miał na myśli. Tym bardziej, że po założeniu tematu zniknął.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Planowanie swoich kolonizacji w oparciu o zasoby wolnych slotów to element strategii gry a kto tego nie rozumie i sklada/popiera takie propozycje nie umie grac w gre.
Dziekuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Świetny pomysł, nigdy o tym nie pomyślałam, a nie raz znalazłam się właśnie w takiej sytuacji, kiedy slot jest niezbędny na już ;)
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: opuszczenie miasta

bzdura jakich malo
chyba wymyslona po to, aby sobie statow nie brudzic straconymi wiochami i unikac walki w przypadku gdy zaczyna byc goraco, bo okolica staje sie czerwona
jestem zdecydowanie przeciw
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Ło matko - oczywiście, że na nie!

Raz - za bardzo by to ułatwiło grę. A znudziło mi się to miasto - to sobie je porzucam.
Dwa - sloty... Nie mam slota i widzę, że nagle koło mnie wróg ma puste miasto - zwalniam szybciutko inne i wbijam.

Sens gry by się zatracił.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: opuszczenie miasta

Propozycja odrzucona. Zbyt duża ingerencja w mechanikę gry.

A to najlepsze uzasadnienie:
Ło matko - oczywiście, że na nie!

Raz - za bardzo by to ułatwiło grę. A znudziło mi się to miasto - to sobie je porzucam.
Dwa - sloty... Nie mam slota i widzę, że nagle koło mnie wróg ma puste miasto - zwalniam szybciutko inne i wbijam.

Sens gry by się zatracił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry