Osobiste forum

  • Rozpoczynający wątek Fuka
  • Data rozpoczęcia

co o tym myslicie???

  • dobry

    Głosy: 4 40,0%
  • zly

    Głosy: 5 50,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mysle o stworzeniu czegoś na wzór notatnika zebyśmy mogli sobie segregowac wrogów i sojuszników zebyśmy mieli wszystkie informacje o dzialaniach na dane wiochy w jednym miejscu i nie musieli ich pokazywac innym np bedac w sojuszu

zrobilem cos w tym stylu na jednym ze swiatów i powiem wam ze bardzo ulatwia mi to dzialania w wiadomościach wszystko jest osobno przedstawione i trudno szybko zorientowac sie w dzialaniach na dane osoby tylko ze przez to nie moge sie zapisac do innego sojuszu i stworzylem sobie swoj wlasny sojusz gdzie jestem jedynym czlonkiem na dluzsza mete bede musial z tego zrezygnowac:(

co o tym myslicie???
 

DeletedUser

Guest
jak kupisz sobie premium to jest notatnik u zarządcy
 

DeletedUser

Guest
o to chodzi zeby nie kupowac po za tym ten notatnik jest sporo gorszym rozwiazaniem na forum mozna tworzyc osobne watki dotyczace konkretnych graczy z ktorymi prowadzi sie wojne czy farmi sie je

plusy:

ulatwienie gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł z takim dziennikiem.
U siebie w przeglądarce mam wgrany notatnik,
jest to dodatek do firefoksa o nazwie Xsticky-Addon (Sticky-Notes) 1.3.2
41271.png

Możesz do każdego swojego miasta, lub profilu gracza, sojuszu, itp. (bo każda strona ma inny adres)
dodać dowolną informację. Działa na dowolnych stronach web.
(Zupełnie inaczej niż notatnik z premium)
Każda dodana notatka pojawia się tylko na stronie www, na której została utworzona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak by co to był już taki temat pamiętam go a notatnik jest na komputerze tam możesz sobie wszystko robić :p:p
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja zostaje odrzucona. Jest to zbędne a poza tym istnieje notatnik dostępny dla posiadaczy konta premium i zarządcy.
W związku z czym nie zostanie to wprowadzone.
Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry