[Naprawiony] Oszustwo, co to ma być !?

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Oszustwo, co to ma być !?

Mam nadzieję, że nigdy nie dożyję chwili, gdy będę krzyczeć i płakać z powodu bugów w grze, czy w ogóle przez grę. Byłby to zaiste koniec świata...
Spróbuj, to tylko wygląda na złe, ale strrrasznie relaksuje ;)
Byłoby jednak cudownie zobaczyć jak wypowiadający się specjaliści szukają igły w stogu siana - bo tak wygląda naprawianie błędów w kodzie gry.
Auć, jaki jad w stronę zwykłego gracza, któremu się coś nie podoba i ma na tyle odwagi, by napisać o tym publicznie...
Swoją drogą, gdyby specjalista dostał w swoje łapki kod źródłowy gry, to kto wie, czy nie załatwiłby sprawy... :p
Niektórzy mogli by też wbić sobie do głowy, że support nie odpowiada ani za pojawiające się bugi, ani za ich usuwanie. Gracz zgłasza to do supportu, support to sprawdza i ewentualnie (jeżeli to faktycznie błąd) przekazuje dalej, aż trafi to do odpowiednich osób.
Support jednak odpowiada za szybką i sprawną komunikację gracz-wyższe instancje gry(czytaj Inno) i jedyne narzekania bezpośrednio na support wiążą się z tym punktem. Przynajmniej w tym temacie.
No ale Wy wiecie lepiej. Oszukują i kradną co tylko mogą.
Gdyby Inno miało w głębokim poważaniu swoich klientów, to by ciągnęło z nich kasę w ogóle nie usuwając błędów i nie rozwijając swoich projektów.
Gdyby Inno miało nas w głębokim poważaniu i traktowałoby klientów jak opisałaś to bym ich nazwał idiotami, gdyż nie utrzymaliby lojalnych graczy premium. Mam ich za na tyle inteligentnych, by reklamą, małymi środkami na beta-testy oraz naprawę błędów w grze i kilkoma innymi czynnikami utrzymywali szarą masę w przekonaniu, że się starają...

Graczu, nie daj się zwieść! Oni wszyscy bezczelnie oszukują! Nie czekaj i idź z tym do sądu!!
Idź już teraz, bo świąteczna promocja "Ceny rozprawy tańsze o 50%" nie będzie trwać wiecznie!


Esz, mój kubek ma buga. Skończyła mi się herbata. W sklepie mnie jak nic oszukali...
Paranoja.

W przypadku braku herbaty paranoja. W przypadku kubka z dziurkami na dnie...?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oszustwo, co to ma być !?

Nie pracuję za darmo ale też zapewne nie zarobię 200,000zł dzień jak inno na samej polsce ;)
No tak, ale oni też mają jakieś rachunki do opłacenia. Poza tym, każdy przedsiębiorca dąży do jak największych zysków.

Support powinien się składać z opłacanych i wykwalifikowanych ludzi.
Ach, wtedy to już nic nie byłoby za darmo.

Jeżeli nie potrafią w ciągu 24h naprawić problemu to albo za mało mają pracowników, albo jeszcze nie dowiedzieli się o problemie lub co by było najgorsze nie chce im się tego robić. Cóż poradzę, ano nic więc spierać się nie mam co. Wyraziłem tylko swoje zdanie które i tak się nie liczy ;)
O problemie wiedzą, tego jestem pewna. Mogą jednak nie wiedzieć jak go naprawić :> To by było gorsze od niechciejstwa..

zapewne pieniądze wydane na te wszystkie zwiększanie przyrostów łask i surowców w nadziei na wygranie świata
No ale usługa za którą zapłacili zadziałała, tak? Dostali łaski, dostali surowce. Cała reszta nie zadziałała, a na taką ewentualność Inno jest zabezpieczone.

a co chcesz z tym zrobić?
Cierpliwie poczekam, aż błąd naprawią i nie będę krzyczeć "Oszuści! Oszuści!"

masz plan? > mam
masz umiejętności? > mam
masz.... cokolwiek? (oprócz padniętego humoru) co pomogłoby w tej sytuacji sprawić że rozgrywka będzie uczciwa i wyrównana dla wszystkich? > mam, to cokolwiek i zdaje się, że padnięty humor również (cokolwiek by to było).
I nie, nie podzielę się powyższym, chyba że mi ktoś za to zapłaci. Tak, jestem interesowna.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Oszustwo, co to ma być !?

Najwyraźniej błąd okazał się trudny do rozwiązania, między innymi dlatego, że pojawia się losowo, nie zależy od poziomu czy typu cudu.
Jeśli w tym momencie na którymś ze światów macie problem ze skracaniem budowy, prosiłabym o informację, najlepiej w tickecie do supportu, podając świat, nazwę sojuszu, nazwę cudu, poziom, na który jest budowany oraz datę rozpoczęcia budowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Oszustwo, co to ma być !?

a to szkoda, że w takim ważnym momencie pojawia się losowy błąd ..
 

DeletedUser10130

Guest
Odp: Oszustwo, co to ma być !?

Najwyraźniej błąd okazał się trudny do rozwiązania, między innymi dlatego, że pojawia się losowo, nie zależy od poziomu czy typu cudu.
Jeśli w tym momencie na którymś ze światów macie problem ze skracaniem budowy, prosiłabym o informację, najlepiej w tickecie do supportu, podając świat, nazwę sojuszu, nazwę cudu, poziom, na który jest budowany oraz datę rozpoczęcia budowy.
było zgłaszane i nic to nie pomaga , a wręcz chyba inny skutek przynosi
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Oszustwo, co to ma być !?

Problem powinien zostać już rozwiązany.
Gdyby jednak tak nie było to proszę wysłać raport tego postu, a otworzę go ponownie w celu dalszej dyskusji na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry