Późny start statków

  • Rozpoczynający wątek Rimon
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie mieć możliwość wysyłania ataków z opóźnieniem?Nie trzeba tego używać!

  • Tak

    Głosy: 11 45,8%
  • Nie

    Głosy: 12 50,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycję żeby dodać możliwość wysłania statków w późniejszym terminie. Mianowicie, Siedzimy na kompie o.... 15.00 i mamy do kogoś
9h. Jest bonus nocny. Nie chcemy wstawać w nocy żeby wysłać atak żeby doszedł na rano. (Dałem przykład). Szukamy miasta wroga. Dajemy atakuj.
przy ataku można ale nie trzeba wybrać sobie czas wyruszenia
ataku ze statkami i z wojskiem. Normalnie jak zawsze tylko wybieramy godzine, np. Jest godzina 13.04. w opcji atak powiedzmy w prawym rogu jest miejsce na wpis godziny. wpisujemy 15.04. wybieramy oddziały i dajemy atakuj.
My nic nie musimy robić. oddziały same wyruszają za 2 h.:cool::cool::cool::D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł fajny, ale dawałby olbrzymią przewagę atakującemu (mimo, że generalnie uważam, że przewagę ma obrońca) Ustawiam sobie ataki tak, żeby wpadły na 8 rano. A obrońca nie musiałby siedzieć 24 h przed kompem, żeby się przed takimi atakami wybronić. A tak, jesli chcesz atakować w dogodnej dla siebie godzinie, musisz sam zarwać noc, i obliczyć czasy dojścia. nie ma nic za darmo. Ewentualnie mógłbym się zgodzić, gdyby od momentu ustawienia polecenia ataku pojawiła się ikonka, że jest się atakowanym i godzina dojścia. Wtedy obrońca wie z dużym wyprzedzeniem, co go czeka o 8 rano i może zareagować.
 

DeletedUser4006

Guest
Nie przejdzie, zbyt ułatwia grę. Gdyby to weszły to nie musiał byś nic robić...
 

DeletedUser

Guest
boty w grze są zabronione, więc taka opcja nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak napisal kolega wyzej, to by podchodzilo pod bota, gdyz komputer sam za Ciebie gra(w tym przykladzie wysyla wojska).
Nie mozna miec az takich ulatwien, to nie feair dla obroncy. Wkoncu rownie dobrze on moglby miec opcje, aby np. rano wszystkie wojska same sie poslaly na farmienie, a wrocily kiedy on wejdzie na kompa :p

Bez sensu, prawda ?:)
 

DeletedUser

Guest
Opcja naprawdę fajna i na pewno ułatwiła by grę ale tak jak wszyscy napisali to prawie bot, nie ma szans na przeżycie.:p
 

DeletedUser

Guest
Mnie jeszcze jedno dręczy w tym temacie, uznajmy, że twój sąsiad wysyła atak o 14.00, ma blisko więc atak dojdzie za pół godziny. Jego wojska zniszczyły twoje, albo przynajmniej znacząco zmniejszyły ilość twoich wojsk w koszarach, co wtedy się stanie o 15.04?
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam sie z przedmówcami i jestem zdecydowanie przeciw. Za duże ułatwienia dla agresorów, musi jakaś równowaga być zachowana.
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja nie ma szans na wprowadzenie, było by to zbyt duże ułatwienie, a dodatkowo gra straciła by sens, bo każdy mógłby sobie ustawić tak żeby minute przed lub po wchodziły ataki itp.
W związku z czym propozycja zostaje odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry