Płatny Serwer - bez GOLDa

  • Rozpoczynający wątek L.Cypher
  • Data rozpoczęcia

Czy byłbyś gotów opłacać abonament w zamian za możłiwość gry na świecie bez złota?

  • ZA

    Głosy: 45 53,6%
  • PRZECIW

    Głosy: 31 36,9%
  • OBOJĘTNE

    Głosy: 8 9,5%

  • W sumie głosujących
    84
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dwa dni temu chłopak z jednym miastem i praktycznie bez sojuszu, w ciągu godziny postawił (tak na oko) ok 150 biremek, 50 trirem, mur na 15 poziom, jakieś 1500 jednostek deffa lądowego. Dodatkowo - jako że brakowało mu miejsca w gospodarstwie, powiększył je z 30 do 38 poziomu. Mój kolon oczywiście poszedł na dno wraz ze wszystkimi offami (ale co tam... wszak jestem tylko Top1 morza, łatwo mnie pokonać), a koleś zarobił 5000 punktów obrony. Nie wiem czy został obrońcą dnia, bo nie chwali się odznaczeniami :)

I tak sobie wtedy pomyślałem: chciałbym pograć na serwerze, na którym NIE MOŻNA UŻYWAć złota. I co więcej jestem gotów płacić za taką możliwość - wszak serwer musi się jakoś utrzymać. Jednym słowem marzy mi się świat bez kupowania surowców, bez grepolimpiad, bez skracania czasu budowy, bez przywoływania handlarza fenickiego i innych cudów. Ewentualnie wszystkim grającym na starcie można przyznawać za darmo zarządcę, bo moim zdaniem bez niego na dalszych etapach gry nie da się połapać ;)

Jeśli chodzi o resztę pomocników, to jest to dla mnie obojętne. Mogą być może ich nie być. Czasami korzystam, czasami nie, uczulenia na nich nie mam.

Jeśli chodzi o cenę... Sam spokojnie mogę płacić 50 złotych na miesiąć. Myślę jednak, że wielu młodszych graczy zrezygnowałoby wtedy z gry. Cena koło 25 zł (czyli... 24.99) - odpowiadająca cenie jednej gry z serii ekstra klasyka byłaby chyba lepsza.

Dodatkowym plusem abonamentu byłoby poważniejsze podchodzenie do gry: płacę, to chyba wiem dlaczego, i nie zniknę bez uprzedzenia i włączonego urlopu ;)

I teraz pytanie: czy dużo jest takich osób jak ja? Bo jeśli tak, to myślę że INNO chętnie się zgodzi na podobne rozwiązanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

bardzo dobry pomysł...(najlepszy jaki widziałem)
ja bym proponował cena za wstęp 300złotych monet myśle że każdego stać na takie coś...
i co miesiąc po 50gold
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Bardzo chętnie i spokojnie bym mógł na takim świecie po 300-500 golda miesiecznie wrzucać... "?

Dopiero by się zobaczyło kto tak naprawdę jest PRO... :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

tylko na samym początku później co miesiąc po 50 gold
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Bardzo chętnie :) Też wolę płacić abonament niż tak jak jest teraz. Dodam jeszcze że każde konto by płaciło i w takiej sytuacji spadek multi byłby co najmniej o 50%
Jakby jeszcze był zakaz gry patałachów z supportu to już całkiem uczciwy swiat by sie klarował ;-) W końcu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Zły pomysł! Trzeba solidniejszej ochrony serwerów. Np. wzmocnić zakaz używania multikont. Wtedy dopiero byłoby 0 multikont.

PS. Wykroczenie 1 byłoby permabanem na świat. :D:cool:;););)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Niektórzy nie rozumieją, że serwer musi się za coś utrzymać ;) Niestety INNO to nie organizacja charytatywna i musi mieć interes we wszystkim co robi ^^
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Norbert, jeżeli serwer byłby darmowy, to nie ma szans by twórcy takowy zrobili, jeśli byłby utrzymany z abonamentu graczy, to wtedy sądzę zę nie było by dla nich po kieszeni zrobić serwe bez jakichkolwiek funkcji premium :>
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Dwa dni temu chłopak z jednym miastem i praktycznie bez sojuszu, w ciągu godziny postawił (tak na oko) ok 150 biremek, 50 trirem, mur na 15 poziom, jakieś 1500 jednostek deffa lądowego. Dodatkowo - jako że brakowało mu miejsca w gospodarstwie, powiększył je z 30 do 38 poziomu.
Tu zawarłeś odpowiedź na pytanie dlaczego nie będzie płatnego serwera.
Po wałkach jakie co niektórzy tu wykonują (wiadomo o kogo chodzi) taki pomysł nie ma szans na realizacje. Dodatkowo skoro mam możliwość grania za darmo to z niej korzystam, skoro chcecie mieć płatny to głosuje za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Ja zagłosowałem na obojętnie bo mi coś takiego nie jest potrzebna, ale jak wy chcecie to se na takim grajcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Taki serwer musiałby mieć ograniczenie w czasie istnienia - wiadomo, z czasem gracze się wykruszą i wpływy będą coraz mniejsze.

Tak więc widziałbym coś na zasadzie tzw. szybkich serwerów, tylko oczywiście z jakąś normalną prędkością (2-3) i ograniczeniem czasowym, np. 10-12 miesięcy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Najlepszy pomysł od czasu stworzenia tej gry, na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Trzeba by było jeszcze wszystko dopracować itd, ale jak najbardziej na tak!
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

nie tylko pieniędzy, życia też norberciku nie masz.

Co do pomysłu, całkiem ciekawy, tylko nie wiadomo ilu ludzi zdecydowałoby się na taki świat (zapewne mniej, bo słysząc hasło "płatny serwer" wszyscy by się zniechęcili). Ja osobiście uważam że to dosyć dobre rozwiązanie, w końcu wykazaliby się prawdziwi gracze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

bardzo dobry pomysl, kwestia tylko ustalenia abonamentu miesiecznego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Więc mam do wyboru albo płacić nadobowiązkowo za dodatki które dają mi OGROMNĄ przewagę nad innymi, albo płacić abonament za grę przeglądarkową?


28.08.2012r - All Hail Guild Wars 2!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Moje zdanie jest takie. Jeśli mamy do wyboru grę gdzie można być pro a grę gdzie się płaci po to by inni nie byli to troszeczkę jest nie w porządku... Natomiast gdy już byśmy mieli płacić za takowy świat to coś by należało też dostać w zamian. a nie tylko płacić by wszyscy byli bez tzw.(dopalacza) nie uwierzę że nikt z was nie kupił nigdy golda by przyspieszyć budowę lub wykupić zarządce czy inne (dopalacze) dlatego mój głos stawiam za Nie!

28.jajko_-28.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Bo wymiana złego na złe jest cokolwiek bez sensu, czyż nie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płatny Serwer - bez GOLDa

Ja również na tak. Baerdzo dobry pomysł i chętnie pograł bym na takim serwie.

PS. Coobra, zerknij na daty postów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry