1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Pajacyk i inne akcje charytatywne.

Dyskusja w 'Off-topic' rozpoczęta przez użytkownika happy92, 26. Lut 2010.

1. maja2013

maja2013

2. KanioKania

KanioKania Guest

Odp: Pajacyk i inne akcje charytatywne.

To ja dokładam kolejne 15 gr :p

412.70 :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Sie 2015
  3. maja2013

maja2013

Heh, ja dokładam 15gr :D

412,85zł

4. KanioKania

KanioKania Guest

413 zł :D

Pomyliło mi się z tymi złotymi :D

5. maja2013

maja2013

413,15 zł :eek:

6. KanioKania

KanioKania Guest

413,30 zł :p

7. Turgan

Turgan

Pomoc

Witam,

Nie wiem czy regulamin zabrania umieszczania tego typu postów, ale mimo wszystko chciałbym zaapelować do znajomych graczy z PHI.

W *Armii Północy* grał nasz kolega grandek.
    Może nie byliśmy czołowym sojuszem, choć na pewno robiliśmy wszystko, aby się pokazać i zaprezentować z jak najlepszej strony. I może nie wszyscy kojarzą, a po tych kilku miesiącach - jeśli nawet kojarzyli - nie pamiętają już, członków naszego zespołu, to własnie jeden z nich - właśnie grandek - potrzebuję pomocy w życiu prywatnym, rodzinnym.

Mianowice zachorował jego tata, i aby uratować jego życie potrzebne jest zabranie pewnej kwoty, która umożliwi przeprowadzenie kosztowanego zabiegu, nierefundowanego przez NFZ.

Zbiórka ruszyła na dniach, ale już wcześniej kilka osób z tego serwera zadeklarowało się pomóc i w jego imieniu zachęcam pozostałych. Oczywiście chodzi o symboliczną kwotę, choć mile widziane większe wsparcie finansowe.

Bądźmy "Grepolisowym Pomagaczem" - może nie znamy się, ale sam dobrze wiem, że takie przypadki mogą spotkać każdą rodzinę, a wtedy na pewno i my chcielibyśmy otrzymać tę cegiełkę kwoty od kogokolwiek - chociażby od tej osoby, której fizycznie nie znaliśmy, dotychczas stanowiła dla nas nick i gracza, z którym walczyliśmy, zarywaliśmy noce i tak jak w grze wysyłamy komuś wsparcie, tak w życiu realnym podeślijmy te kilka biremek, zapełnijmy ten pasek, jak przy budowie Cudu, a zdobędziemy o wiele wartościowszą Koronę niż tą, którą już mamy profilu.

Kontakt: 511 22 77 59

Pozdrawiam w imieniu swoim i grandka oraz jednocześnie dziękuję za każdą pomoc.
    Jeśli możecie rozsyłajcie wiadomość dalej,
    Turgan

Ostatnio edytowane: 8. Paź 2015
  8. bonusmp

bonusmp

9. pawel4568

pawel4568

8 LETNI STAŚ UMIERA NA RAKA Rodzice, muszą zdobyć niewyobrażalne pieniądze, by dać mu 50% szans. Tyle właśnie szans na przeżycie mogą dostać dzieci chore na śmiertelny nowotwór – neuroblastomę. Staś walczy o życie. Tylko leczenie Immunoterapią ANTY-GD2 może uratować życie chłopca. Przeszkodą jest niebotycznie duża kwota za leczenie, która wynosi 1,2 miliona złotych. Rodzice chłopca mają tylko trzy miesiące, by zebrać pieniądze ! Zajrzyj TU▶️ https://www.siepomaga.pl/stasiu-ossowski SMS ➡️NUMER 72365 TREŚĆ S10529 Koszt 2,46 brutto (w tym VAT) Każda ZŁOTÓWKA JEST CENNA! Każde UDOSTĘPNIENIE ! Zdjęcie użytkownika Dopóki trwa życie, dopóty jest nadzieja.

https://www.siepomaga.pl/stasiu-ossowski#wplaty

Do góry