[Ulepszenie] Pakiety lojalnościowe - ulepszenie

Czy zgadzasz się na takie ulepszenie

  • Tak

    Głosy: 4 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.
miałem już nic nie pisać w propozycjach , ale ponieważ odbiór nagrody za lojalność mija się z jakąkolwiek logiką to postanowiłem coś wnieść w tej sprawie

aktualnie obowiązuje narzucony przez INNO okres kiedy to nagroda za lojalność może być przeniesiona na inny serwer ( pod warunkiem że jest ona nienaruszona) i wynosi to 14dni

jest to nie fair i brak logiki w tym , dajecie nam nagrodę za lojalne wspieranie , testowanie i granie w grę ale ucinacie możliwość jej wykorzystania w dowolnym miejscu i czasie .

dlatego też proponuję ulepszenie możliwości odbioru nagrody
a mianowicie :
przycisk "x" czyli zamykający okno komunikatu o nagrodzie - nie będzie powodowało jej "przypisania" na pierwszy lepszy świat na którym została wykonana ta czynność .
dopiero świadome wybranie "odbierz nagrodę" będzie przypisywało lojalkę do świata .

plusy :
odciąży to nasz kochany Support z ticketów o przeniesienie nagrody na inny świat
samemu się będzie decydować kiedy i gdzie nagroda zostanie wykorzystana ( nawet za 100 dni )
wyrówna szansę że każdy komu przysługuje dana nagroda będzie mieć okazję jej wykorzystać a nie jak do tej pory na "szczęśliwy traf" że akurat konto zostało utworzone w takim momencie że trafiło na świat na którym taka nagroda zostanie wykorzystana ...

minusy
dojdzie dodatkowe okienko przy każdym ponownym zalogowaniu się o nagrodzie lojalnościowej która będzie się wyświetlać na zasadzie jak nagroda dzienna za logowanie .
raz schowana "x"em zostanie ukryta do momentu odświeżenia przeglądarki / ponownego zalogowania się - dotyczy każdego ze światów .
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry