Pakt/Sojusz

  • Rozpoczynający wątek Fritigern
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy istnieje tu takie coś jak podpisywanie paktów/sojuszy między sojuszami (masło maślane:))?? Jako dyplomata chciałem jakoś zaznaczyć jakiś inny sojusz jak przyjazny, ale nie mogę znaleść gdzie.
Z góry dzięki.
 

DeletedUser

Guest
Można założyć np. dział Dyplomacja na forum sojuszu i wpisywać tam z kim macie jakie stosunki.
 

DeletedUser

Guest
Taką możliwość wstawią być może nawet w następnej aktualizacji - jest już ranga dyplomaty, a więc... :D
Na php znam się, więc wiem, że nie jest trudno napisać taką funkcję - góra dwa dni pracy InnoGames, włącznie z testowaniem.
 

DeletedUser

Guest
spokojnie, gra jest moim zdaniem jeszcze w fazie testów ale takich oficjalnych ;p jeszcze nie jeden raz nie bedzie stronka dzialac :p bo beda nad czyms pracowac :)
 

DeletedUser4

Guest
Testy były najpierw w siedzibie InnoGames, potem dołączyli także CM, później członkowie teamów plemion i westa.. De fakto jeszcze niemiecka wersja beta była testowa.

Teraz to już bardziej rozwój i poprawki ostatnich niedociągnięć. Nie mniej gra się będzie na pewno mocno zmieniać i rozbudowywać - popatrzmy na westa, którego road map na 2010 jest imponujący!
 
Status
Zamknięty.
Do góry