1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Party Tau

Dyskusja w 'Tau' rozpoczęta przez użytkownika Mariah, 13. Lut 2012.

1. Odp: Re: Odp: Party Tau

OO znalazł się wielbiciel modków. Zresztą w rzeszy porządnych ludzi zawsze znajdą się w lizusy :p

2. zelgawis2

zelgawis2 Guest

Odp: Re: Odp: Party Tau

nie jestem wielbicielem modkow, a po prostu przeciwnikiem samouwielbienia. niech stoner nie mysli ze na nim swiat sie konczy i bez niego niczego nie bedzie.
    reszty nie ma co komentowac, bo sam podsumowales swoj poziom inteligencji.

3. Odp: Re: Odp: Party Tau

Zarzucasz rafowi że uważa się za pępek świata a nawet nie zrozumiałeś co napisał. Po prostu za wysokie progi dla ciebie :D

4. zelgawis2

zelgawis2 Guest

"Jak my nie bedziemy nic tu pisac to umrze to forum jak polskie grepo"
    "nie boj sie, jak nie wy to kto inny bedzie pisal."

czytaj do skutku, az zrozumiesz.

5. Inori

Inori Guest

Spróbuj wbić w miesiąc 2 tysiące postów bez ekipy, która została zbanowana lub zdeklarowała, że nie będzie tu pisać, a zrozumiesz, że to niemożliwe.

6. zelgawis2

zelgawis2 Guest

a po co mam pisac na ilosc? nie jestem dzieciakiem ktory nabijajac sobie licznik postow leczy swoje kompleksy. to forum nie sluzy do bicia rekordow postow napisanych w miesiac, tylko do wymieniania pogladow na temat tego co sie dzieje w grze.

@pyrrus
    wskaz prosze cytat slow, w ktoryych przypochlebiam sie moderatorom. jesli takowego nie masz, to zamilcz bo stajesz sie denerwujacy. ;-)

7. donny4

donny4 Guest

Odp: Party Tau

zgadzam się z tym twierdzeniem...i tym optymistycznym (na swój sposób) akcentem - żegnam towarzystwo :p

Do góry