Party Tau

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Party Tau

nie boj sie, jak nie wy to kto inny bedzie pisal. nie sadzisz chyba, ze bez twojej obecnosci forum sie zawali?

OO znalazł się wielbiciel modków. Zresztą w rzeszy porządnych ludzi zawsze znajdą się w lizusy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Party Tau

nie jestem wielbicielem modkow, a po prostu przeciwnikiem samouwielbienia. niech stoner nie mysli ze na nim swiat sie konczy i bez niego niczego nie bedzie.
reszty nie ma co komentowac, bo sam podsumowales swoj poziom inteligencji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Party Tau

nie jestem wielbicielem modkow, a po prostu przeciwnikiem samouwielbienia. niech stoner nie mysli ze na nim swiat sie konczy i bez niego niczego nie bedzie.
reszty nie ma co komentowac, bo sam podsumowales swoj poziom inteligencji.

Zarzucasz rafowi że uważa się za pępek świata a nawet nie zrozumiałeś co napisał. Po prostu za wysokie progi dla ciebie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Party Tau

"Jak my nie bedziemy nic tu pisac to umrze to forum jak polskie grepo"
"nie boj sie, jak nie wy to kto inny bedzie pisal."

czytaj do skutku, az zrozumiesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Party Tau

Spróbuj wbić w miesiąc 2 tysiące postów bez ekipy, która została zbanowana lub zdeklarowała, że nie będzie tu pisać, a zrozumiesz, że to niemożliwe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Party Tau

Spróbuj wbić w miesiąc 2 tysiące postów bez ekipy, która została zbanowana lub zdeklarowała, że nie będzie tu pisać, a zrozumiesz, że to niemożliwe.
a po co mam pisac na ilosc? nie jestem dzieciakiem ktory nabijajac sobie licznik postow leczy swoje kompleksy. to forum nie sluzy do bicia rekordow postow napisanych w miesiac, tylko do wymieniania pogladow na temat tego co sie dzieje w grze.

@pyrrus
wskaz prosze cytat slow, w ktoryych przypochlebiam sie moderatorom. jesli takowego nie masz, to zamilcz bo stajesz sie denerwujacy. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Tau

Ciekawe czyj rozsądek będzie decydował o tym co możemy.
Mam wrażenie, że mój jest zdrowy inaczej niż niektórych osobników :(

zgadzam się z tym twierdzeniem...i tym optymistycznym (na swój sposób) akcentem - żegnam towarzystwo :p
 
Do góry