Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Piotruś, ale wazeliniarz z Ciebie:)
Co nie chcą Cię przyjąć?
Jakby tak dobrze poszukać po FO, to pewno dałoby się znaleźć co niegdyś pisałeś o diablicy, hi, hi.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Piotruś, ale wazeliniarz z Ciebie:)
Co nie chcą Cię przyjąć?
Jakby tak dobrze poszukać po FO, to pewno dałoby się znaleźć co niegdyś pisałeś o diablicy, hi, hi.

No raczej :) Oj tam wazeliniarz,stwierdziłem tylko fakty.Myślisz że zaproszenie do LA to jakiś problem? Myślę że nie bo z większością nich grałem już wcześniej.Sama napisałaś że jeżeli grać to w grupie dobrych znajomych.
Na razie to jestem taki malutki że nawet się nie wychylam :eek:

Pamiętam doskonalę co pisałem o niej.No wiesz trudno się zapomina pewne rzeczy Ala.Kurczę to było blisko 2 lata temu,a TY wciąż pamiętasz? ;) Mimo wszystko życie mnie nauczyło że nie warto palić za sobą mostów.
Aga doskonalę się uporała z problemem jaki powstał na Jocie kiedyś

Ale wiesz :) pamiętam też pewną sytuację z tej samej Joty z udziałem Ciebie,Diablicy i Stereo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Dark, podobała się niespodzianka nocna
ale o co chodzi cóż za niespodzianka, no powiedz gdyż nie zauważyłem nic godnego uwagi więc.......
 
Odp: Party Ypsilon

ale o co chodzi cóż za niespodzianka, no powiedz gdyż nie zauważyłem nic godnego uwagi więc.......
diablik - on ma chyba jakieś zwidy i omamy - może mu się ludzie pomieszali - albo światy - a kto go wie ^^
na Y... spokój - a może myśmy wszystkie ciekawe imprezy nocne przespali - ech... zycie - zawsze co ciekawe mnie omija ^^
pozostaje mi tylko zakon lub pustelnia ;/

evelin - może i stwierdzasz fakty ^^- jednakże sposób opisania ich jest nadzwyczaj pochlebny w stosunku do LA - wygląda to jak podanie o przyjęcie do sojuszu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

miszcz wazeliniarstwa się pojawił, pocukruj jeszcze trochę, tak ciekawie się to czyta.... :eek:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Fakty są takie że gram w sojuszu Fools a na LA jestem po prostu zbyt słaby :eek:

miszcz wazeliniarstwa się pojawił, pocukruj jeszcze trochę, tak ciekawie się to czyta...

Twój poziom i tak jest dla mnie nieosiągalny i obawiam się że nigdy tam nie dojdę gdzie bywałeś TY :)

evelin - może i stwierdzasz fakty ^^- jednakże sposób opisania ich jest nadzwyczaj pochlebny w stosunku do LA - wygląda to jak podanie o przyjęcie do sojuszu

No raczej :)
A tak na poważnie to mało mnie interesuje jak kto to odbiera.Widocznie ktoś ma z tym jakieś problemy.Skoro TY uważasz że to podanie to niech Ci będzie :) Mam nadzieję że większość przeczyta to z zrozumieniem.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wchodził komukolwiek do D., no ale zapewne TY wiesz lepiej co ja robiłem :eek:

Ulalala...nie przypominam sobie abym pisał że wchodziłeś komuś do D :eek:
Gdzie to wyczytałeś ? Widocznie pewne rzeczy doskonalę kojarzysz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ciśnijcie sobie! Dawno dobrej dramy nie było :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Yoyo

Ale lepiej nie tak prywatnie do mnie, bo znowu dostaniemy bana z offtop a dopiero z jednego wróciłem. Trza tutaj pisać bardziej ogólnie, ewentualnie wtrącać coś o sytuacji na świecie w każdą wypowiedź :p

Także moim zdaniem ta grzecznościowa wymiana zdań ma dobre zadatki na ostrą spinę, na co liczę, a ypsilon to nudaaa!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Eve a coś tak popodkreślał? Jakimś kodem nadajesz? :D
Posiada najbardziej doświadczonych graczy takich jak
Mietek Podnietek, Stacho Nędzarz i Zenek Pięta! :D Ciekawie się składa bo na ostatnim świecie jakim grałem miałem obok 3 z tej super listy. 2 zrezygnowało po kilku atakach, a jeden grał dalej. Niestety na jednym ze światów jest top1, a tam jakoś chłopaczyna nie mógł rozwinąć skrzydeł :D Pewnie za wolny świat był i nie chciało im się grać... Ale jakby osiągali sukcesy to już za wolny by nie był he he
Ciekawe jest jeszcze to że padło już sporo zarzutów pod adresem LA jako by mianowali się najlepszymi graczami w grepo. Można powiedzieć że zarzuty były słuszne. Pokłońcie się wszyscy przed elitą he he. Jak będziecie kiedyś startować na nowym świecie to napiszcie na forum godzinę i kierunek startu skoro tak szukacie ostrych walk ;-) Myślę że znajdzie się parę osób które pokażą wam miejsce w szeregu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

@up
Hah, sam do wielu (min do mnie) kozaczyłeś że chcesz wbijać na tau i pokazać jaki to jesteś imba pro, ostatecznie jednak zniknąłeś w niewyjaśnionych okolicznościach na chwilę przed startem tamtego serwa, a teraz ponownie kozaczysz. Ciekawe jaki excuse znajdziesz przy następnym świecie byle podkulić ten nubski ogon :*
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Alex już przywykłem ze mataczysz faktami ;-) Na Tau chciałem pograć blisko Ciebie i udowodnić że Ty nie jestem pro! Czekałem na godzinę i kierunek startu aż mi napiszesz, nie doczekałem się wiec nie grałem, proste ;-) Ta gra mnie nie pociąga żeby mieć więcej niż kilka miast i dlatego chciałem być blisko. Ładujecie się zgraną paczką na nowy swiat w zagęszczeniu i jakieś sukcesy osiągacie. Dajcie szansę wbić podobną paczkę obok was i zobaczymy kto wygra ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

A jesteś złotym chłopaczkiem ammonku?


btw "zgraną paczką" :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Nie jestem złotym chłopaczkiem, ale sram talarami, liczy się? ;-)
Wystarczy mi dowódca na takich jak Ty, więcej nie potrzebuję bo surkę sobie wezmę z waszych miast
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Teksty rodem z grepo jedynki
Oj biedaczku jak ty mało wiesz o obecnym grepo QQ
 
Do góry