Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Alex :D
Choć pograć w Grepo :rolleyes:
Może TY ożywisz ten świat.Pewnie masz swoją grupę wielbicieli którzy ruszą za Tobą
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Evelinku to Ty grasz na ypsi.??? Dawno nie zaglądałam, ale nie widziałam Twojego nicka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Z Alex??? hahaha Gdy tylko straci przewage da noge , szkoda sobie ''****'' zawracac :/
Odezwal sie ten który quituje gdy już ze złotem nie wyrabia :D masz się za nie wiadomo kogo a jedyne co potrafisz to wzywać handlarza i zapewniać sobie tym ogromne ilości surki. Na starym grepo, czy jakiejkolwiek przeglądarkowej bez takiego mechanizmu byłbyś zerem.

Nie gram już Evelinko w grepo, zresztą nawet jakbym chciał to obecnie nie mam czasu.

PS. Aaa, ja nie mam grupy wielbicieli, ja mam tylko hejterków :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14152

Guest
Odp: Party Ypsilon

Jak myślicie ? Warto robić teatr? występ teatralny trwa 1.3 dni, więc opłaca się? Proszę o odpowiedzi ;)
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Party Ypsilon

Wasza?

Za nim coś napiszesz zastanów się dwa razy albo sprawdz pewne fakty.Proponuje się do informować,albo po prostu sprawdz skład sojuszu Legionu Ateńskiego.
Evelin77....to ty sie zastanów dwa razy co piszesz! bo lider już się zmienił.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Tak martwy serwer że sama rozmowa o nim podchodzi pod nekrofilie.
 
Odp: Party Ypsilon

e.... nie przesadzajmy :)
serwer fajny, prędkość idelana - tylko FO coś zasnęło martwą ciszą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

taaa, kostersi wraz z rydelkami i riverami vs. Legion Ateński
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

po lewej stronie pominąłeś kilka sojuszy
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

taaa, kostersi wraz z rydelkami i riverami vs. Legion Ateński

hmm chyba to nie pełna lista która bije LA, a przynajmniej ja czuje po pręgierzu z większej ilości sojuszy haha. Dodał bym tu jeszcze 4 sojusze.

Stoner nie dają nam spokoju a Ty uciekłeś i mnie tu zostawiłeś :((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

hmm chyba to nie pełna lista która bije LA, a przynajmniej ja czuje po pręgierzu z większej ilości sojuszy haha. Dodał bym tu jeszcze 4 sojusze.

Stoner nie dają nam spokoju a Ty uciekłeś i mnie tu zostawiłeś :((

eee tam - duzy jestes , dasz sobie rady Maniek :) co zrobie ze tylko zima mam tyle czasu wolnego zeby pograc na poziomie , w pazdzierniku znowu sie pojawie na 4 miesace :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

eee tam - duzy jestes , dasz sobie rady Maniek :) co zrobie ze tylko zima mam tyle czasu wolnego zeby pograc na poziomie , w pazdzierniku znowu sie pojawie na 4 miesace :)

ojj może i dam sobie radę ale sojusz to nie ja i jednostka tylko masę ludzi. No a i ja już wyszedłem z wprawy.
No na mnie już nie licz nie idę na inny świat, starczy tego dobrego haha postanowiłem że ten świat ostatni niech mnie wyrżną do końca i biorę się za granie w bierki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

hmm chyba to nie pełna lista która bije LA, a przynajmniej ja czuje po pręgierzu z większej ilości sojuszy haha. Dodał bym tu jeszcze 4 sojusze.

Stoner nie dają nam spokoju a Ty uciekłeś i mnie tu zostawiłeś :((

jeszcze Coterie,Moria Ypsilon i friends from hell i coś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry