Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

haha nie mogę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Byście mi na pw jego opis wysłali bo niestety nie widzę ;((((
Dzięki Poli ^*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

widzę że wyścig szczurów się rozpoczął :))

co ciekawe jest że ów złotniki, premiowicze, kasiarze, bociarze nie są w TOP-ce
nasuwa się pytanie czy oni na pewno tacy są czy po prostu teraz rozsądnie się rozbudowują a potem wystrzelą w top-ke a Ci co robiła to kiepsko zwalą to na kase :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

widzę że wyścig szczurów się rozpoczął :))

co ciekawe jest że ów złotniki, premiowicze, kasiarze, bociarze nie są w TOP-ce
nasuwa się pytanie czy oni na pewno tacy są czy po prostu teraz rozsądnie się rozbudowują a potem wystrzelą w top-ke a Ci co robiła to kiepsko zwalą to na kase :))


Maniu, zaproś babcię :p
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Hehehe jak zwykle ciekawie tematy na początku świata :D Ale faktycznie Maniek coś się opierniczasz z rozwojem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Taaaaaak!! :D Reklamujesz prawdę o "weteranie Omikronu" :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

jak tam chłopaki, ile już koników macie? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Maniek, Maniek, a może po prostu wystartowaliście z opóźnieniem kilku godzin co na samym początku gry robi jednak różnicę:)

A teraz to i tak topka należy do LA więc Twe słowa są już nieaktualne :)
nadrobili złotem stratę tych 3-4 godzin już po jednym dniu.

ale LA to tylko jedno morze w tej chwili(m44) - nie wiem czemu zdecydowali się grać w takim ścisku. m44 będzie ich, to można powiedzieć w ciemno już teraz. tyle, że będą mieli bardzo daleko do innych dobrych sojuszy(takich, które także skupiają graczy tylko z jednego morza). przez co prędko nie dojdzie do starcia sojuszy top1 vs top2 czy też top1 vs top3.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

Maniek, Maniek, a może po prostu wystartowaliście z opóźnieniem kilku godzin co na samym początku gry robi jednak różnicę:)

A teraz to i tak topka należy do LA więc Twe słowa są już nieaktualne :)


moje słowa było o mnie głównie, wystartowałem dokładnie o 16:00 dla ścisłości.

co do ścisku. Lepiej jest działać na małej przestrzeni a po czasie i tak się to rozrośnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Heh jak świat ma prawie idealne ustawienia to wyskoczą z morale. Jak ma całkiem idealne to znowu bunt :mad: Mogliby identyczny z okupacją zrobić...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

ale LA to tylko jedno morze w tej chwili(m44) - nie wiem czemu zdecydowali się grać w takim ścisku. m44 będzie ich, to można powiedzieć w ciemno już teraz. tyle, że będą mieli bardzo daleko do innych dobrych sojuszy(takich, które także skupiają graczy tylko z jednego morza). przez co prędko nie dojdzie do starcia sojuszy top1 vs top2 czy też top1 vs top3.
Prędkość jednostek 2 to nie ścisk, jest pole do manewru nawet z dalszych krain, kolon szybciej idzie. Poza tym oni zawsze w kupę się zbijają, inaczej padli by jak muchy ;-)
 
Do góry