Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

Prędkość jednostek 2 to nie ścisk, jest pole do manewru nawet z dalszych krain, kolon szybciej idzie. Poza tym oni zawsze w kupę się zbijają, inaczej padli by jak muchy ;-)

no tak pewnie wiesz to z doświadczenia :)
 

DeletedUser13557

Guest
Odp: Party Ypsilon

a najlepiej do takiej co poleży trochę
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

no czołówka poleciała po bandzie ostro wczoraj hehe

2,2k i 1,9k top1 i 2 - pięknie

w takim tempie jutro będą kolony - szkoda że tak długo okres ochronny trwa :))
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Party Ypsilon

To nie jest problemem ...

Na Pi przy niewielkim nakładzie własnych pieniędzy jeszcze w ochronce miałem kopalnie ok 40 lvl podbój, kupionego kolona i po okresie budowałem tylko troche ogni - Tak naprawdę to nie jest zasługa skracania czasu budowy a zasługa wiosek rolniczych na 1.0 Było czymś niemożliwym wyciągnąć tyle surowców tutaj mając 6 jednostek z jednej nie jest problemem wyciągnąć 33 tys sury .

Czasem warto pierwsze dni się przyłożć by móc w nast się opierdzielać a i tak mieć wypracowaną przewagę .
Niestety takie zabiegi przez wielu uważane są za " niesportowe " i uważane za powodowanie " syfu " na świecie , ale mało kto wie , że nie trzeba rezygnować z życia prywatnego i odmawiać własnym dzieciom słodyczy tylko po to by jak najlepiej i efektowniej zacząć start na serwerze ...
Jeśli ktoś trzyma się swojej strategii a ta się sprawdza wie co budować i w jakiej kolejności , to złoto które może otrzymać z klikania w banerki w zupełności jest wystarczającym by móc w tak krótkim czasie wybudować tak wiele .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

ja to wiem i z taką opinią walczę od początku kiedy zacząłem grac w grepolis.

Ilekroć widzę jak ktoś na początku ma 1k pkt a ja mam dużo mnie a klikam w tym czasie co 5 minut ale zazwyczaj potem sprawa się odwraca bo: światynia, targowiski, mury jaskinie, porty - nie dają tyle ++ niż duża ilość wiosek rolniczych

ehh ja nawet nie mam muro i jaskini :)))
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Party Ypsilon

ja to wiem i z taką opinią walczę od początku kiedy zacząłem grac w grepolis.

Ilekroć widzę jak ktoś na początku ma 1k pkt a ja mam dużo mnie a klikam w tym czasie co 5 minut ale zazwyczaj potem sprawa się odwraca bo: światynia, targowiski, mury jaskinie, porty - nie dają tyle ++ niż duża ilość wiosek rolniczych

ehh ja nawet nie mam muro i jaskini :)))


ja dziś rano postawiłem teraz dobijam do świątyni - wcześniej szkoda surowców było na takie budowle - lepiej kupić 10 proców więcej i mieć jedna wioskę więcej .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ja postawiłem jaskinię, akademię, mur, teraz do targowiska lece i wioskę podbijam, potem do świątyni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Nawet jakiś amator Polskie Lwy założył xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

ja dziś rano postawiłem teraz dobijam do świątyni - wcześniej szkoda surowców było na takie budowle - lepiej kupić 10 proców więcej i mieć jedna wioskę więcej .
Coś w tym jest.:)
Ja przy 5 wioskach na 3 poziomie, czasami nie mam już miejsca w magazynie, ani wolnej ludności, żeby budować wojo. Ale dzięki temu daję na rozbudowę tych wiosek gospodarczych.:)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Party Ypsilon

Pewne jest iż dzisiaj będzie widać kto ma taktykę rozbudowy a kto jej nie ma. jeśli ktoś postawił zbyt duży nacisk na gospodarkę to i tak nie ma szans już dogonić top 100. wielu graczy poszło na skróty ale dziś jeśli ich plan był płytki mogą się zawieścić.

Gratuluje każdemu z top 50, trzeba być dobrym graczem aby dzisiaj być w czołówce.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Party Ypsilon

Pewne jest iż dzisiaj będzie widać kto ma taktykę rozbudowy a kto jej nie ma. jeśli ktoś postawił zbyt duży nacisk na gospodarkę to i tak nie ma szans już dogonić top 100

Nie chce się wymądrzać ale dlaczego tak sądzisz ? przy prędkości x4 kopalnie tez potrafią nieźle doładowywać nasz magazyn i właśnie lepiej zbudowac kilka poziomów kopalni niż murek czy jaskinie - 1 czy 2 dnia serwera .

Ja zawsze wkładam surowce tam gdzie wiem, że przynoszą zysk , najlepiej w wiochy i w wojsko dzięki któremu mamy kolejne wiochy ...
Ale, żeby nie tracić czasu i senat powinien pracować pełną parą - co wymaga pomyślunku , tak grać by i senat robił swoje i koszary też jakąś kolejkę miał włączoną dodatkowo jeszcze to co zostaje przeznaczamy na wiochy do 4 lvl .

A Taki ktoś kto kupił sobie murek czy jaskinie mając słabe przyrosty surowców ale przynajmniej był na chwile w top bo przecież dostał 100 pkt ;p - według mnie strzał w kolano - stracił surowce a zysku z tego i tak nie będzie ...

Teraz mając np 6 wiosek , 1 k przyrostu każdego surowca z kopalni można pomysleć o targu który dodatkowo zwiększy nam zasób surowców poprzez umiejętne wymienianie surowców - 6 wiosek to 3 k na + /// pytanie czy ktos zwracał uwagę przy podbijaniu wiosek jakie ona surowce wymienia - bo dla mnie to jedyne kryterium ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

pytanie czy ktos zwracał uwagę przy podbijaniu wiosek jakie ona surowce wymienia - bo dla mnie to jedyne kryterium ;p
no a może byc inaczej? :))) mi się powiodło i mam dośc sporawo wymiany na kamienie co w pierwszej wiosce ma znaczenie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ja takiego szczęścia nie miałem, mogę praktycznie tylko wymieniać srebro na drewno i na odwrót.
Z innej beczki.
Ktoś pamięta jak gdzie tutaj na forum ustawia się czas? Bo ja mam GMT + 3.:rolleyes:
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Party Ypsilon

a może :) Ktoś może patrzyć na czas dojścia wojsk do wiochy :p

( tyle ,że na naszej prędkości jednostek x 2 to hoplita przy podboju 5 idzie tyle co procek na starym więc na czasy tutaj nikt nie zwracał uwagi ;) )


PS : Sory , za te banalne dla poniektórych wnioski - ale pisałem to z myślą o "świeżych" graczach którzy zachodzą w głowę " jak oni to robią " - no właśnie tak ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8642

Guest
Odp: Party Ypsilon

Kto postawił nacisk na rozudowę gospodarki na dniach nie dogoni top 100 co nie oznacza iż może być słabszym graczem, nie pkt rozbudowy miasta są najważniejsze ale to jak jest miasto rozbudowane i co w nim mamy to żadna tajemnica Człowiecze.. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

[...]
Jeśli ktoś trzyma się swojej strategii a ta się sprawdza wie co budować i w jakiej kolejności , to złoto które może otrzymać z klikania w banerki w zupełności jest wystarczającym by móc w tak krótkim czasie wybudować tak wiele .

mi od 3 dni opcja klikania w banerki nie działa. nie wiem czemu. wyswietla mi komunikat: "Niestety na dzień dzisiejszy nie ma żadnych dostępnych ofert w Twoim kraju.". zmiana IP czy przeglądarki nic nie daje. tobie dziala normalnie?



co do rozbudowy, to spokojnie. punkty nie graja, panowie. ja tez nie buduje jaskini, muru, targowiska, bo to tylko strata surowcow teraz. eko na minimum - tylko spelnione wymagania do portu czy swiatyni.
reszta surowcow port, akademia, magazyn, gospoda. chyba kazdy ogarniety tak robi. a to punktow poki co duzo nie przynosi... no chyba ze ktos sobie poskraca...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

z racji tego że dopiero teraz mam targowisko tak się zastanawiam czy handlowanie nie przebiega zbyt wolno przy tej prędkości??

odnoszę wrażenie że prędkość jak przy razy 1:)
 
Do góry