Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8642

Guest
Odp: Party Ypsilon

zgadzam się, źle wyważyli handel do predkosci swiata i jednostek daj propozycje zwiększenia predkosci handlu na forum.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

zgadzam się, źle wyważyli handel do predkosci swiata i jednostek daj propozycje zwiększenia predkosci handlu na forum.

ee nic im nie będą im dawał, mają swoich ludzi to niech działają i sprawdzają.

Ale wg mnie to jakaś bzdura - wyślij surowce o 3 wyspy dalej i będziesz czekał ponad godzinę.

Transport idzie tyle co transport w łodziach szybkich i ogniowe statki - zawsze to byłą duża różnica na rzecz handlu.

może teraz jest bardziej naturalnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

czy jest na świecie karczma światowa ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

no czołówka poleciała po bandzie ostro wczoraj hehe

2,2k i 1,9k top1 i 2 - pięknie

w takim tempie jutro będą kolony - szkoda że tak długo okres ochronny trwa :))

Ja cie chyba najepiej cie rozumiem... no nic-wezme sobe 2 dni wolnego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ale wychrzanił do przodu :p Ja dopiero dzisiaj przekroczę barierę 1k, a Stoner zapewne już spece buduje xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Kiedy konczy sie ochronk? bo mi kolon w porcie rdzewieje :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Wie ktoś, kiedy zostanie dodany nasz świat na Grepolismaps?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

ja tworze bombę atomową lepiej uważajcie ;);)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

moj pewnie tez ostatni. za kilka miesiecy wejdzie opcja kupna pakietu 10k surowcow za iles zlotych monet...

na starych swiatach, przy grepolis 1.0 bylo fajnie. premium dawalo przewage, ale nieznaczna. mozna bylo pokonac kogos z 5 pomocnikami, kiedy przeznaczalo sie na gre wiecej czasu i lepiej sie rozbudowywalo. teraz nowy system farmienia wspomagajacy nolifow/bociarzy + nieskonczona przewaga za zloto(skracanie) psuje obraz rozgrywki. wygrywa bogatszy/majacy wiecej czasu a nie faktycznie lepiej myslacy strategicznie gracz.

na starym systemie pomagało złoto ale do pewnego momentu i było ograniczona pomoc, tu gdyby nie fenicki też by było ograniczona.

aa no i nie zgodzę się z tym stwierdzeniem
"wygrywa bogatszy/majacy wiecej czasu a nie faktycznie lepiej myslacy strategicznie gracz."

bogatszy tak ale czasu tu już nie ma nic wspólnego
 
Do góry