Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Patrzcie jaki skromny... ;) Znam paru co mogli by sobie tak właśnie kupować, ale oni naprawdę "żyją" i się bawią. Na jakąś grę to nawet nie spojrzą... Wsadziłeś ostatnią kasę z roboty za 1500 zł i świrujesz he he. Jakby było tak jak piszesz to byś z panienkami się bawił, a nie siedział parę nocy przed monitorem i klikał bez sensu. Innego życia to ty pewnie nie masz. Jeszcze większej głupoty nie słyszałem he he

Tez pamietam stare czasy gdzie nie bylo skracania i mi sie bardziej podobalo :) .

Czlowieku mam wybor-albo gram w pracy albo pracuje-wybralem granie , czasami nawet nie zagladam caly dzien i stac mnie na to ze jak mam z 2 wolne godzinki na gre wieczorem-pobawic sie handlarzem i podbic miasto z 2 k do 5 w jedna noc,a na dodatek zloto ktore wpakowalem w ten swiat jest czyms w stylu-''wydatkow ktore mi zwruca z pracy'' .
Ty sie o mnie nie mart bo naprawde mam zycie a ta gra jest moja odskocznia i czasem kiedy musze odpoczac na pare miesiecy zaczynam grac na jakis swiecie-ten swiat juz chyba bedzie moim ostatnim i na dlugo tu tez nie zabawie bo mam wakacje w planach .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

aa no i nie zgodzę się z tym stwierdzeniem
"wygrywa bogatszy/majacy wiecej czasu a nie faktycznie lepiej myslacy strategicznie gracz."

bogatszy tak ale czasu tu już nie ma nic wspólnego

majacy wiecej czasu tez, w kontekscie nowego systemu farmienia. na grepolis 1.0 kazdy mogl sfarmic te sama liczbe surowcow z rolnikow, niezaleznie od tego czy nolajfi przed ekranem, czy gra 3-4h dziennie. tutaj ktos to nie ma czasu farmic 10h dziennie nie ma szans, nawet jesli wie jak ma sie rozbudowywac, czy jak balansowac wojsko, czy tez jak wysylac poprawnie ataki by zadawaly jak najwiecej strat wrogowi. ktos moze nie myslec, walic na pale, tracic mnostwo wojska - co z tego, skoro bedzie klikal pol dnia i straty sobie odrobi. na grepolis 1.0 ten kto wiecej wojska tracil w glupi sposob pozniej mial starte do innych, bo wojska nie mozna bylo tak latwo odrobic(10h klikania + 4 skrocenia jak to ma miejsce dzis i wojsko stoi w miescie jak nowe).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

stoner wez skoncz sie popisywac ile to kasy nie masz itp bo wydanie 200 zl na 14000 monet, ktore spokojnie starcza na pare tygodni zlocenia z botem a tyle mniej wiecej wynosi srednia dlugosc twojego grania na zlocie bo potem konczysz gre.

Kazda osoba, ktora pracuje jest smarkaczem, ktory nie ma auta i wydatkow z nim zwiazanych oraz dziewczyny z, ktora trzeba wyjsc do kina na kolacje czy kupic jej prezent na uodziny dodatkowo spedza caly wolny czas w domu bez problemu moze sobie pozwolic na taki wydatek bo na co inne ma wydac?

Dodatkowo widze, ze stoner pracuj za granica wiec 50 euro wydac na 14000 monet to nie duzo. Nawet 2x50 euro to nie koszt. Jak mniej wiecej 50 euro na miesiac trzeba wydac na silownie to taki stoner zamiast tego kupi monety. Na dziewczyne nie wydaje na nic innego tez wiec nie robz siebie bogacza bo o takich co w necie robia z siebie milionerow juz slyszalem a rzeczywistosc byla inna.

To na jedzenie sie wydaje wiecejw ciagu 2 tygodni niz on daje na te momenty.

Tylko inni ludzie maja wydatki czy na cos zbieraja np na wakacje i wola wrzucic te 200 zl w miesiacu na wakacje czy cos innego i zawsze sa wazniejsze wydatki.

Dlatego cioty komputerowe zawsze wygraja w tym wyscigu bo dla nich najwazniejsze to dowartosciowac sie w grze i sa sklonni wydac "duzo" kasy jak na taka gre byle tylko byc top.

Tez pracowalem za granica gdzie 50 euro wydawalo sie idac 2 razy do sklepu na jedzenie ale nigdy mi do glowy nie przyszlo wydac to na zlote monety na 2 tygodnie grania.

Kupowalem zlote monety do pomocnikow i to mi wystarczy w ta gre. Mimo, ze bylo mnie stac to po prostu sa pewne granice i nie wielu ja przekracza.

Oczywiscie to twoja sprawa czy wydasz to na mily wieczor z dziewczyna czy na zlote monety by zbudowac nastepnego dnia wielka armie ale to cie nie czyni w ta gre lepszym.

To jaki gracz jest swiadczy o nim dluga stabilna rowna gra a nie 3 tygodnie wyscig na wydawanie zlota a potem ucieczka na nowy swiat bo ciezko juz sie ogarnia 15 miast i za drogie jest to by przyspieszac na zlocie wojsko w 15 miastach.

wtedy stoner leci na nastepny nowy swiat gdzie stac go by przyspieszac 24/h wojskow kilku miastach i jest kozakiem bo ma top.

Pokaz cwaniaku jak grasz pol roku czy rok i jestes w top. I nie na jednym swiecie tylko na kazdym w ktorym grasz.

Smieszy mnie to, ze koles wydal 2x 200 zl na monety i wywyzsza sie tu jakby nie wiem ile mial kasy:D stary 400 zl to na jedzenie nawet nie wystarczy.

zaplac chlopcze za stancje lepiej a potem marz o wlasnym domu.

P.s. szkoda, ze uc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Kazda osoba, ktora pracuje jest smarkaczem, ktory nie ma auta i wydatkow z nim zwiazanych oraz dziewczyny z, ktora trzeba wyjsc do kina na kolacje czy kupic jej prezent na uodziny dodatkowo spedza caly wolny czas w domu bez problemu moze sobie pozwolic na taki wydatek bo na co inne ma wydac?

Dodatkowo widze, ze stoner pracuj za granica wiec 50 euro wydac na 14000 monet to nie duzo. Nawet 2x50 euro to nie koszt. Jak mniej wiecej 50 euro na miesiac trzeba wydac na silownie to taki stoner zamiast tego kupi monety. Na dziewczyne nie wydaje na nic innego tez wiec nie robz siebie bogacza bo o takich co w necie robia z siebie milionerow juz slyszalem a rzeczywistosc byla inna.

Oczywiscie to twoja sprawa czy wydasz to na mily wieczor z dziewczyna czy na zlote monety by zbudowac nastepnego dnia wielka armie ale to cie nie czyni w ta gre lepszym.

Ciągle pieprzysz o tej dziewczynie, wydaje mi się, że swoją wymyśliłeś na potrzeby multikonta. Wszystko co robisz (tj. Twoje zachowanie, Twoje kompleksy, Twój styl pisania) wskazuje na to, że masz nie więcej niż 18 lat, mieszkasz z rodzicami, a dziewczynę to sobie wyobraziłeś (inaczej byś się nie chwalił przy każdej możliwej sposobności, że faktycznie jakąś masz). Skąd możesz wiedzieć czy on ma dziewczynę, czy też jej nie ma? Biorąc pod uwagę Twoje statystyki na serwerze My czy Tau, poświęcasz tej grze tyle samo czasu co stoner, tylko po prostu nie masz pieniędzy na złotko i to Cię boli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a to zdjecie w profilu turka to jego tata jesli on ma 18 lat? :D pomysl czasem a nie na sile zgrywasz inteligenta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ludzie kurcze zaczyna sie narzekanie,czego najbardziej w grach nie lubie,czy to wazne ile ktos wydal na ta gre?
Przeciez kazdy z nas cos w nia inwestuje (mowa tu oczywiscie o graczach którzy cos na poczatku chca osiagnąć )
Dla mnie osobiscie najwazniejsze jest zebym na danym swiecie mial kogos znajomego z którym dobrze mi sie gralo na innym swiecie a reszta jest mniej ważna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

a to zdjecie w profilu turka to jego tata jesli on ma 18 lat? :D pomysl czasem a nie na sile zgrywasz inteligenta.

Jak wierzysz we wszystko co widzisz na internecie, to znaczy, że o jakiejkolwiek inteligencji w Twoim przypadku nie możemy mówić/pisać.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

idąc za logiką Turka ludzie kupujący sobie Ferrari i jachty nie mają kasy na wyjście do kina i jedzenie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ciągle pieprzysz o tej dziewczynie, wydaje mi się, że swoją wymyśliłeś na potrzeby multikonta. Wszystko co robisz (tj. Twoje zachowanie, Twoje kompleksy, Twój styl pisania) wskazuje na to, że masz nie więcej niż 18 lat, mieszkasz z rodzicami, a dziewczynę to sobie wyobraziłeś (inaczej byś się nie chwalił przy każdej możliwej sposobności, że faktycznie jakąś masz). Skąd możesz wiedzieć czy on ma dziewczynę, czy też jej nie ma? Biorąc pod uwagę Twoje statystyki na serwerze My czy Tau, poświęcasz tej grze tyle samo czasu co stoner, tylko po prostu nie masz pieniędzy na złotko i to Cię boli.

Zacytuj mi gdzie sie caly czas chwale dziewczyna ba zeby bylo latwiej zacytuj choc 2 wypowiedzi gdzie się Nia chwale ok?

Nawet w tej wypowiedzi nie stwierdzilem, ze mam dziewczyne wiec moje pytanie do ciebie to czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem czy moze jestes liderem sar, ktore sprzedalo sie jak tanie... do ss bo nie ma ducha walki?

po tym samym avatarze w grze i tu domniemam, ze jestes ta sama osoba ale moze sie myle.

Takze nawet nie mam co ripostowac bo po prostu twoje oskarzenia sa bezpodstawne gdyz ani razu sie na FO nie chwalilem dziewczyna.

Dla ciebie moge jej nawet nie miec i byc 18 latkiem.

Tylko jak juz probujesz byc madry i komus dowalic to przygotuj sie do tego a nie palniesz glupote i udajesz glupio madrego bo sojsuz ci sie rozpadl "przeze mnie" na tau...

P.s. ja poswiecam duzo czasu na gre ale jeszcze nie dorównuje stonerowi w niespaniu w pierwszych dniach swiata by zaistniec na kilka tygodni w top.

Dla mnie nie liczy sie ilosc pkt czy wojska za zloto tylko umiejetnosc gry a u stonera tow recz dostrzeglem niewielkie braki w strategii i umiejetnosciach. Nadrabia zlotem i nie wychodzi tak zle no ale nie blyszczy bystroscia chlopak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A mnie gniecie ile kto wydał na grę, ale niech nie zgrywa kozaka i nie krzyczy ile to kasiory nie ma i ile na kokę wydał. Zacytuje pewnego rapera "Gość trzyma w dłoni redsa, a chce nawijać o koce" he he myślę że tak właśnie jest z tą jego kasą i dragami :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

po tym samym avatarze w grze i tu domniemam, ze jestes ta sama osoba ale moze sie myle.

Tylko jak juz probujesz byc madry i komus dowalic to przygotuj sie do tego a nie palniesz glupote i udajesz glupio madrego bo sojsuz ci sie rozpadl "przeze mnie" na tau...

P.s. ja poswiecam duzo czasu na gre ale jeszcze nie dorównuje stonerowi w niespaniu w pierwszych dniach swiata by zaistniec na kilka tygodni w top.

Dla mnie nie liczy sie ilosc pkt czy wojska za zloto tylko umiejetnosc gry a u stonera tow recz dostrzeglem niewielkie braki w strategii i umiejetnosciach. Nadrabia zlotem i nie wychodzi tak zle no ale nie blyszczy bystroscia chlopak.

Poważnie? Jakoś z Twoich postów potrafię to wydedukować. Mianowicie, jeśli wyrzucasz komuś, że nie ma dziewczyny, bo mu na nią szkoda kasy, bądź nie ma na takową czasu ze względu na konieczność ciągłego klikania w wioski rolnicze, to logicznie myśląc, uważasz się za lepszego i w domyśle twierdzisz, że takową masz i nie wydajesz pieniędzy na grę, by jej kupić prezent na urodziny i zabrać ją do kina.

Jeśli zaś chodzi o resztę Twojej wypowiedzi to nie mam bladego pojęcia o co Ci chodzi. Mylisz mnie z kimś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A mnie gniecie ile kto wydał na grę, ale niech nie zgrywa kozaka i nie krzyczy ile to kasiory nie ma i ile na kokę wydał. Zacytuje pewnego rapera "Gość trzyma w dłoni redsa, a chce nawijać o koce" he he myślę że tak właśnie jest z tą jego kasą i dragami :cool:
A czy ty widziales tu jekis wpis żeby sie ktoś chwalil ile wydal na gre??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

idąc za logiką Turka ludzie kupujący sobie Ferrari i jachty nie mają kasy na wyjście do kina i jedzenie :D

Porównujesz 200 zl do jachtu? gdyby stoner sobie kupil jacht nigdy bym nie napisal, ze nie stac go na kino itp:)

po prostu wydac 200 zl na zloto w gp kazdy moze no moze poza malolatami co sa na utrzymaniu rodzicow mniej zamoznych.

Ja nie mowie, ze go nie stac na kino. ja mowie, ze chlopak jest typowym nerdem internetowym i nie robi nic poza graniem wiec ma bardzo ograniczone wydatki. Dlatego dla niego najwazniejsza jest gra dla innych sa wazniejsze cele na, ktore mozna wydac pieniadze.

Znam tutaj ludzi, ktorzy zarabiaja dobrze a nie zloca. Mimo, ze ich stac. Wiec powtarzam, z etu neic hodzi o to tylko o pewne zasady.

Jezeli zarabiasz 20 tys to znaczy, ze kupisz sobie buty za 6 tys zl? bo Cie stac? nie bo zaden myslacy nie wyda tyle na buty. Tak samo zaden myslacy nie wydac tyle na zloto w grze.

gdybys zarabial 500 tys na miesiac a zloto w tej grze ksoztowalo by 5 tys zl na miesiac kupowalbys tu zloto?

nie kupilbys bo bys powiedzial, ze tylko kretyn tyle wyda na zloto w grze:) mimo, ze byloby Cie stac.

"Jak wierzysz we wszystko co widzisz na internecie, to znaczy, że o jakiejkolwiek inteligencji w Twoim przypadku nie możemy mówić/pisać. "

no tak ty sobie dodales ala bandiego inny dodal sobie postac bajkowa to znaczy, ze kazdy kto dodaje avatar daje postac fikcyjna lubz neta:)

Niektorzy nie maja kompleksow lub nie obawiaja sie ujawnienia wizerunku i moga dodac real fote.

Poza tym chyba musial bym byc kretynem by dodawac sobie nie swoja fote gdzie kilka osob z GP ma moje FB i wie jak wygladam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Poważnie? Jakoś z Twoich postów potrafię to wydedukować. Mianowicie, jeśli wyrzucasz komuś, że nie ma dziewczyny, bo mu na nią szkoda kasy, bądź nie ma na takową czasu ze względu na konieczność ciągłego klikania w wioski rolnicze, to logicznie myśląc, uważasz się za lepszego i w domyśle twierdzisz, że takową masz i nie wydajesz pieniędzy na grę, by jej kupić prezent na urodziny i zabrać ją do kina.

Jeśli zaś chodzi o resztę Twojej wypowiedzi to nie mam bladego pojęcia o co Ci chodzi. Mylisz mnie z kimś.

Widzisz tylko to co chcesz widziec. Wymienilem kilka czynnikow a nie tylko posiadanie dziewczyny. Ale nie bede od Ciebie wymagal czytania ze zrozumieniem.

Jeszcze raz przeczytaj jakie wymienilem czynniki i sie zastanow nad tym co piszesz. Pomysl tez i zauwaz, ze porownanie bylo nie do mojej osoby a ogolnie do pozostalego spoleczenstwa tej gry. Takze rownie dobrze moglbym go porownywac do innych soob co maja dziewczyny i wola na nie wydac a nie na gre.

Takze skoncz mi wmawiac, ze sie chwale dziewczyna bo to nie powod do chwalenia. Praktycznie kazdy w tym wieku posiada jakas sympatie badz tez posiadal i to zaden powod do chwalenia sie. Nie lubie jak ktos sie w necie chwali dziewczyna lub kasa i mi tego nie zarzucaj jak nawet nie potrafisz zacytowac choc jednej takiej wypowiedzi.

Pisales, ze co chwile sie chwale dziewczyna prosze mi pokazac choc jeden taki post. Bo na razie powolujesz sie na wypowiedz z tego tematu i nic wiecej a jasno napisales, ze robie to caly czas:)

Prosze nie kompromituj sie wiecej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Pisales, ze co chwile sie chwale dziewczyna prosze mi pokazac choc jeden taki post. Bo na razie powolujesz sie na wypowiedz z tego tematu i nic wiecej a jasno napisales, ze robie to caly czas:)

Aktualnie nie mam ochoty szukać postów, ale wystarczy mi Twój profil na Tau. "Kocham Cię skarbie blablabla" to urocze, ale nie na internecie.


"Jak wierzysz we wszystko co widzisz na internecie, to znaczy, że o jakiejkolwiek inteligencji w Twoim przypadku nie możemy mówić/pisać. "

no tak ty sobie dodales ala bandiego inny dodal sobie postac bajkowa to znaczy, ze kazdy kto dodaje avatar daje postac fikcyjna lubz neta:)

Niektorzy nie maja kompleksow lub nie obawiaja sie ujawnienia wizerunku i moga dodac real fote.

Poza tym chyba musial bym byc kretynem by dodawac sobie nie swoja fote gdzie kilka osob z GP ma moje FB i wie jak wygladam:)

Akurat Ty kompleksy masz. Sam fakt, że siedzisz tutaj i ciągle płaczesz jaki to stoner jest zły, jaki to on parszywy, bo złoto sobie kupuje, pokazuje, że masz manię bycia najlepszym, a megalomanię mają jacy ludzie? Chyba nie muszę dokańczać.

Prawdopodobnie jest krocie ludzi, którzy pukają się w głowę widząc ile ktoś może wydać na grę, ale te osoby potrafią pohamować swoje emocje i nie muszą tego bez przerwy manifestować. Ma pieniądze? Niech wydaje! Jego sprawa! Nie musisz wylewać swoich żalów na forum, to przykre.

Jeśli faktycznie masz tyle lat ile sobie wklepałeś w profilu, to zachowujesz się nad wyraz niedojrzale.

Z mojej strony to wszystko, dalsza dyskusja wydaje się być bezcelowa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Aktualnie nie mam ochoty szukać postów, ale wystarczy mi Twój profil na Tau. "Kocham Cię skarbie blablabla" to urocze, ale nie na internecie.




Akurat Ty kompleksy masz. Sam fakt, że siedzisz tutaj i ciągle płaczesz jaki to stoner jest zły, jaki to on parszywy, bo złoto sobie kupuje, pokazuje, że masz manię bycia najlepszym, a megalomanię mają jacy ludzie? Chyba nie muszę dokańczać.

Prawdopodobnie jest krocie ludzi, którzy pukają się w głowę widząc ile ktoś może wydać na grę, ale te osoby potrafią pohamować swoje emocje i nie muszą tego bez przerwy manifestować. Ma pieniądze? Niech wydaje! Jego sprawa! Nie musisz wylewać swoich żalów na forum, to przykre.

Jeśli faktycznie masz tyle lat ile sobie wklepałeś w profilu, to zachowujesz się nad wyraz niedojrzale.

Z mojej strony to wszystko, dalsza dyskusja wydaje się być bezcelowa.

Chodzilo mi o kompleksy wygladu, ktorych nie posiadam i dlatego nie widze problemu aby ktos widzial jak wygladam. Nie mam tez sie przed czym ukrywac.

Kompleksow w gp rowniez nie mam gdyz gram na poziomie, ktory mnie w zupelnosci satysfakcjonuje i raczej nikt mi nie zarzucil jeszcze nigdy, ze nie umiem w to grac.

O jakich kompleksach jeszcze chcesz porozmawiac? moze kompleks, ze nie mam pieniedzy i sie czepiam, ze ktos wydaje kase na gre?

Nie oceniam ludzi za grubosc ich portwela i nie uwazam aby biedny czlowiek mial powody do wstydu. Takze jak chcesz moge byc biedakiem bez kasy:)

Masz problem, ze wyznaje uczucia w profilu? to jest moj profil i nikt tam nie musi zagladac i to czytac. Skoro kogos kocham i jest dla mnie kims waznym to dlaczego mam tego nie okazywac gdziekolwiek sie da?

Moze jeszcze na FB mam nie wrzucic fotoz dziewczyna bo bede sie Nia chwalil?

Widze, ze masz jakis kompleks zwiazany z dziewczyna... przykro mi, ze Ci nie wychodziw tych sprawach i nie masz gdzie wyznawac swoich uczuc ale to nie znaczy, ze inni maja sie z tym kryc bys nie czul sie wyrzutkiem spoleczenstwa.

Znowu sie chlopie kompromitujesz gdyz nadal nie potrafisz wskazac choc jednego mojego postu gdzie sie chwale dziewczyna mimo, ze wyzej zarzekales sie, ze robie to na kazdym kroku.

Powtarzam Ci, ze jezeli nie masz argumentow to lepiej nic nie pisz bo sie kompromitujesz z kazdym kolejnym postem.

Skoncz sie kompromitowac...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

stoner wez skoncz sie popisywac ile to kasy nie masz itp bo wydanie 200 zl na 14000 monet, ktore spokojnie starcza na pare tygodni zlocenia z botem a tyle mniej wiecej wynosi srednia dlugosc twojego grania na zlocie bo potem konczysz gre.

Kazda osoba, ktora pracuje jest smarkaczem, ktory nie ma auta i wydatkow z nim zwiazanych oraz dziewczyny z, ktora trzeba wyjsc do kina na kolacje czy kupic jej prezent na uodziny dodatkowo spedza caly wolny czas w domu bez problemu moze sobie pozwolic na taki wydatek bo na co inne ma wydac?

Dodatkowo widze, ze stoner pracuj za granica wiec 50 euro wydac na 14000 monet to nie duzo. Nawet 2x50 euro to nie koszt. Jak mniej wiecej 50 euro na miesiac trzeba wydac na silownie to taki stoner zamiast tego kupi monety. Na dziewczyne nie wydaje na nic innego tez wiec nie robz siebie bogacza bo o takich co w necie robia z siebie milionerow juz slyszalem a rzeczywistosc byla inna.

To na jedzenie sie wydaje wiecejw ciagu 2 tygodni niz on daje na te momenty.

Tylko inni ludzie maja wydatki czy na cos zbieraja np na wakacje i wola wrzucic te 200 zl w miesiacu na wakacje czy cos innego i zawsze sa wazniejsze wydatki.

Dlatego cioty komputerowe zawsze wygraja w tym wyscigu bo dla nich najwazniejsze to dowartosciowac sie w grze i sa sklonni wydac "duzo" kasy jak na taka gre byle tylko byc top.

Tez pracowalem za granica gdzie 50 euro wydawalo sie idac 2 razy do sklepu na jedzenie ale nigdy mi do glowy nie przyszlo wydac to na zlote monety na 2 tygodnie grania.

Kupowalem zlote monety do pomocnikow i to mi wystarczy w ta gre. Mimo, ze bylo mnie stac to po prostu sa pewne granice i nie wielu ja przekracza.

Oczywiscie to twoja sprawa czy wydasz to na mily wieczor z dziewczyna czy na zlote monety by zbudowac nastepnego dnia wielka armie ale to cie nie czyni w ta gre lepszym.

To jaki gracz jest swiadczy o nim dluga stabilna rowna gra a nie 3 tygodnie wyscig na wydawanie zlota a potem ucieczka na nowy swiat bo ciezko juz sie ogarnia 15 miast i za drogie jest to by przyspieszac na zlocie wojsko w 15 miastach.

wtedy stoner leci na nastepny nowy swiat gdzie stac go by przyspieszac 24/h wojskow kilku miastach i jest kozakiem bo ma top.

Pokaz cwaniaku jak grasz pol roku czy rok i jestes w top. I nie na jednym swiecie tylko na kazdym w ktorym grasz.

Smieszy mnie to, ze koles wydal 2x 200 zl na monety i wywyzsza sie tu jakby nie wiem ile mial kasy:D stary 400 zl to na jedzenie nawet nie wystarczy.

zaplac chlopcze za stancje lepiej a potem marz o wlasnym domu.

P.s. szkoda, ze uc

TUREK ALE Z CIEBIE BARAN!!! jestes rok mlodszy odemnie a taki glupi!!! w twoim wieku juz zarobilem swoj pierwszy milion zloty - a ty co masz??? nie pomagali mi w tym rodzice bo sami nie mieli za wiele,w wieku 15 lat przeprowadzalem rumunow przez nyse i zarabialem wiecej w jedna noc niz ty przez caly rok-dobre inwestycje sie zwrucily i uwierz mi ze stac mnie zeby kupic sobie teraz jakis jacht ale nie mam takiej potrzeby,dziewczyne obecnie nie mam bo NIE CHCEM po przejsciach z ostatnia. (a co do dziwczyny to pewnie gra u ciebie w soju i nawet sie z reala nie znacie albo widzales ja raz czy dwa)

POZERA CIE ZAZDROSC KTOREJ NIE MOZESZ PRZEBOLEC ZE NIGDY NIE BEDZIESZ LEPSZY ODEMNIE i usprawiedliwiasz to zlotem-TO JEST POLSKA MENATLNOSC DLATEGO SIE Z TAMTAD WYPROWADZILEM-tacy ludzie jak ty smiesz mnie bo jestes jak krowa ktora duzo buczy a malo mleka daje. nie moja wina ze nie stac cie na wszytko i musisz wybierac-JA NIE MUSZE JAK BEDE CHCIAL TO SOBIE KUPIE BUTU ZA 6 tysiecy jak tylko bede mial na to ochote.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ludzie, dajcie na luz. ;) To jest tylko gra przeglądarkowa, która ma nam wszystkim dać chwilę relaksu i odpoczynku. A jak ktoś chce na tę grę wydawać pieniądze, albo zaspokoić swoje ego, to jego sprawa. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy tu na siebie tak naskakują. Chce ktoś zarywać nocki, nie chce mieć dziewczyny, to zarywa te nocki i dziewczyny nie ma, to jego wybór, w końcu jest dorosły. Pomyślcie, że dzięki 'kasiarzom' ta gra nadal istnieje, bo gdyby nie oni, to firmie nie opłacałoby się jej utrzymywać. Wrzućcie na luz i skończcie tą dyskusję, bo do niczego ona nie doprowadzi, tylko skaczecie sobie do gardeł.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ja nie mowie, ze go nie stac na kino. ja mowie, ze chlopak jest typowym nerdem internetowym i nie robi nic poza graniem wiec ma bardzo ograniczone wydatki. Dlatego dla niego najwazniejsza jest gra dla innych sa wazniejsze cele na, ktore mozna wydac pieniadze
a skąd wiesz ile kto zarabia, że stwierdzasz iż kupuje tyle złota, że nie stać go na inne wydatki? nie trzeba być prezesem banku by pogodzić wszystkie te wydatki o których mówisz z dużą ilością złota w grze, zobacz ile kosztują zwykłe gry komputerowe/konsolowe które średnio bawią przez miesiąc-dwa i wyjdzie na to, że ostre złocenie w grepo to tańsza rozrywka...
co do siedzenia przed kompem - a Ty niby mniej czasu poświęcasz na grę niż Stoner, tak? bardzo zabawne, ale chyba nikt poza Tobą w to nie wierzy...

Znam tutaj ludzi, ktorzy zarabiaja dobrze a nie zloca. Mimo, ze ich stac. Wiec powtarzam, z etu neic hodzi o to tylko o pewne zasady.
a gdzie można takie zasady przeczytać, bo chciałbym wiedzieć ile wynosi limit złota do którego jest się jeszcze prawym i sprawiedliwym...

Jezeli zarabiasz 20 tys to znaczy, ze kupisz sobie buty za 6 tys zl? bo Cie stac? nie bo zaden myslacy nie wyda tyle na buty. Tak samo zaden myslacy nie wydac tyle na zloto w grze.
Ty chyba jednak nie masz tej dziewczyny ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

w twoim wieku juz zarobilem swoj pierwszy milion zloty - a ty co masz???
he he a masz może miliona rozmienić? ;) bo nie wziąłem drobnych
 
Do góry