Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

Jak widać, standardowy temat dla spamu przeznaczony dla Ypsilon.

Jak w innych tego typu tematach macie całkowity luz w rozmowie ale obowiązuje was regulamin i pare zasad czyli:

-bez wulgaryzmów
-bez obrażania drugiej osoby
-bez komentowania pracy modów i adminów
-bez postów w stylu 'walenie głową w klawiaturę' np. "wgqwe3hgeh"

Co możecie w takim razie?

Wszystko co nie jest zabronione powyżej.

Każdy z was może utworzyć swój własny temat (tematyka dowolna)

Możecie pochwalić się raportami z ataków, dosłownie możecie teraz wszystko oczywiście w granicach rozsądku.

Oczywiście główna luźną rozmowę prowadzimy tutaj.

Nie jestem zwolennikiem zbytniego usuwania postów dlatego zbytnie odchyły np. w temacie "Sytuacja na świecie" będę przenosił tutaj, bo lepiej by powyższy temat był klarowny. Nie zamierzam także wtrącać się do waszych dyskusji.

Jednakże, naruszanie powyżej wymienionych zasad będzie skutkowało standardowymi środkami karnymi jak kasowanie postów i dodawanie ostrzeżeń.

Życzę miłej dyskusji.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

na maxa popsuliście ludziom zabawę - cały bajer polega na tym że ludzie lubią pisać spontanicznie w miejscach zabronionych a nie jak burek przy budzie i ani kroku dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Do kitu....ech.. ale tak to już bywa, co nie wolno to nie wolno. Wiecie, że nawet dwa warny zarobiłem za temat "Sytuacja na świecie"? Na forum "Ypsilon" :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

Do kitu....ech.. ale tak to już bywa, co nie wolno to nie wolno. Wiecie, że nawet dwa warny zarobiłem za temat "Sytuacja na świecie"? Na forum "Ypsilon" :)

ja też dostałem dla tego już tam nie piszę hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Nauczka, jeden z nich za post o treści "mod będzie miał więcej do roboty" pod pretekstem takim, abym nie wyprzedzał czynności moda, i jak chcę, to mogę zgłosić post xDDD Niezłe
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

po co zakładają takie bzdurne tematy jak nikt tak nie chce pisać na temat tylko po prostu spamowac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Nie twoja wina.Po prostu zycie. ;P Edytowałam. ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

bo juz myślałem że chcesz wszystko zwalić na mnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

no a nawet pogadać o warnie sie nie da,bo (..........) mają pełną skrzynke .... nawet mody maja ograniczenia ... żenada :D:D:D:



maniek przeniosłeś sie już na nowy świat ?

a co idziesz do mnie ?? mogę dać Ci linka :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

niestety wiem na Tau byem w MGD :p a teraz zmieniłem sojusz i stałem sie wrogiem Turka :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

ale to sie stało przez Turka bo to on zaatakował Haate i przez to koalicja sie rozpadła , a SaR zostało na lodzie z jednej strony atakowało ich MGD a z drugiej SS ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Albo mi się wydaje, albo ktos znów posty kasuje ;/ :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Przeczytajcie opis profilu gracza Iluzjonista :p
 
Do góry