Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

haha

Niech sie za kebaby wezmie ,a nie smuci na Grepo
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Party Ypsilon

uświadomcie mnie kto to ten turek? to on robi kebaby? czy co bo nie wiem..

wlasnie chcialem sie ot samo spytac co to jest czy kto to jest bo nigdzie takiego ludzia nie widzialem a gralem troche na roznych swiatach hehehe Matus co on moze wiedziec o theta ja tam bylem goscinnie to troche wiem chyba ten gosc nigdy nic nie osiagnol i nie chcieli go w LA hahaha dlatego tak pisze :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Pan Turek to prawdziwa Alfa i Omega Grepolis.
Kiedyś czytałem jego wypociny na mój temat :eek: Do dzisiaj śmiech mnie ogarnia,tym bardziej że typa całkowicie nie znam!
Co taki koleś o mnie może wiedzieć,jak nie zamienił z mną ani jednego słowa.
Zazdroszczę fantazjowania!

Z drugiej strony trochę się obawiam rozmowy z nim.Bo taki idiota sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem i wtedy dopiero będzie mi głupio :eek:
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Party Ypsilon

Piotrek to bylo dobre hehehe jeszcze sie smieje no i jak bys sie tak znizyl to z kim bym pogadal
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Party Ypsilon

uświadomcie mnie kto to ten turek? to on robi kebaby? czy co bo nie wiem..
Turek jest wszech uzdolniony.
Swoją drogą grałem z Turkiem w jednym sojuszu, i czasem to co tu pisze, naprawdę mnie zdumiewa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Piotruś amen amen :D

emm a jaki poza FO jest ?? Też ma takie parcie na szkło w sojuszu ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Tak. Podobno życia nie widzi poza grepo i fapuje na sam widok surowców w magazynie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Życia poza grepo nie widzi masa osób, jak to mówią "przyganiał kocioł garnkowi" he he
Im gra ciekawsza i walki zacięte tym się więcej siedzi - proste. Każdy miał jakiś moment gdzie "szarpał" czasowo, zwłaszcza top 100.
Powiem tylko tyle że mając do wyboru was a Turka, wolałbym grać z nim. Mimo że za dużo gada i czasem bez sensu to idzie pod prąd na który wy nie macie jaj...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

No ammonik akurat Ty do haremu turasa byś pasował jak ulał :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Masz rację... Pasowałbym tam jak ulał... Może będzie jeszcze okazja sprać **** wielkich gwiazd...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Sądząc po nicku jesteś zakała całej Polski...
Sądząc po wypowiedzi masz ze 14 lat...
Sadząc po jajach to jesteś eunuch...
Pucuj dalej buty, tylko dokładnie żeby błyszczały... A jak mało wypucowane to wyliż bo do tego się nadajesz...
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Party Ypsilon

Wtrącę i ja swoje 3grosze...

Powiem tylko tyle że mając do wyboru was a Turka, wolałbym grać z nim. Mimo że za dużo gada i czasem bez sensu to idzie pod prąd na który wy nie macie jaj...

Nie wiem czy umiłowanie dobroci reala który bardziej pociąga jest brakiem 'jaj' czy też nie :D Aczkolwiek mnie na anatomii uczono że narząd nie używany zanika :) Więc tekst typu:
Sadząc po jajach to jesteś eunuch...
Bardziej pasuje do tych co przez rok lub dwa
idzie pod prąd na który wy nie macie jaj...
<- fakt, nie mam jaj by pozbawić się całkiem dobroci reala :D Temu zakładam sobie jakiś cel, dochodzę do niego i kończę :p Nie muszę być wszech top1 danego serwera :p Liczą się tylko kumple i dobra zabawa :D Grepo to rozrywka a nie życie...

Sądząc po wypowiedzi masz ze 14 lat...
<- po wielu z naszych wypowiedzi można by powiedzieć to samo o każdym z nas :) Nawet o Tobie Ammon :D Bo schodzisz do tego poziomu

Pucuj dalej buty, tylko dokładnie żeby błyszczały... A jak mało wypucowane to wyliż bo do tego się nadajesz...
<- jeśli wierząc powiedzeniu że droga do milionera zaczyna się od pucybuta to akurat życzysz mu jak najlepiej :p a jako że oceniasz nas jako złociarzy którzy wydają fortunę na tą grę to znaczy że nasze osiągnięcia zawodowe przekraczają średnią krajową ;) A to tylko dobrze o nas świadczy :p

Tak że koledzy zluzujmy troszkę z tymi bluzgami. Bo do niczego nie prowadzą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Taaa chaos ferdynaos! Matus weź się nie baw w Turka i nie cytuj wszystkiego bo rozszyfrować tego nie mogę...
Tutaj kupa ludzi zrozumie jak napiszesz wprost, nie ma co świrować wiedzą i "krętymi, wręcz politycznymi wymówkami"
Na anatomii pewnie Cię uczyli ze jaja za coś odpowiadają, ale w realu "mieć wielkie jaja" to nie to samo co na anatomii...
Graj dalej, liczę że się kiedyś spotkamy...
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Party Ypsilon

Powiem tylko tyle że mając do wyboru was a Turka, wolałbym grać z nim. Mimo że za dużo gada i czasem bez sensu to idzie pod prąd na który wy nie macie jaj...
a ja grałem/gram tu i tu i w samej jakości gry różnicy nie widzę, zarówno MDG na My jak i LA na innych światach to jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) sojusze w tej grze, ale ani Turek ani nazwa "LA" nie stanowią o jakości - tą zapewniają gracze którzy w tych sojuszach się pojawiają a taka jest prawda, że większość z nich nie udziela się na forum tylko po prostu gra, bo to jest najważniejsze w tej grze a nie jakieś wywody na forum... dziś gram w LA, być może kiedyś zagram jeszcze w sojuszu Turka - wiem, że w obu będzie mi dobrze i będą mnie otaczać świetni gracze i świetne osoby prowadzące sojusz i to jest najważniejsze...

no, już nie przeszkadzam, kłóćcie się dalej kto ma większe jaja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Od Turka:



Robson1989 to o il sie nie byle robson czyli jeden z zalozycieli MDG na My gralem z nim na My i na Tau w jdnym sojuszu. Spoko gosc. Ma umiejetnosci lecz raczej bz zlota gra stąd nie skacze w rankingu. Na Tau szybko zrezygnowal z jakigos powodu szlo mu dosc dobrze ale od innych z czolowki troche slabiej.

Zdziwilem sie jak na nastepnym swiecie poszedl grac do LA bo sadzilem, ze jest z MDG.


Sa dobrymi graczami jak w kazdym innym lepszym sojuszu sie znajdzie ale sa tez lepsi.

Male sprostowanie Robson1989 to nie ja czyli z My robsoneknew,Tutaj gram pod nickiem robsonyyy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

@Muad

No wiesz. Tam gdzie będzie ammon tam będzie zwycięstwo. On jest taki pro...
 
Do góry