Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

pare stron wstecz pisaliście co LA nie może i co nie potrafi- czyli w skrócie zachwyt...
Teraz jak zaczęto Was atakować to jedyne co potraficie to płakać na forum kto to Was nie atakuje...
żenada...
:)
Ja ze swojej strony moge powiedziec ze wcale nie placze że nas atakuja,od dawna wiadomo ze w ta gre latwiej o punkciki w obronie niż w ataku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

ciekawe jak długo poczekamy na ich odpowiedzi :) przeszukali już wszystkie strony, nic nie znaleźli więc milczą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Nie przesądzałabym tak łatwo o zwycięstwie LA, chociaż nie ukrywam, że sympatyzuję z tym sojem, co nie znaczy, że nie ruszę do wojenki gdy zajdzie taka potrzeba :)
Uważam, że mój sojusz jest przynajmniej równie dobry, jak nie lepszy niż LA

O boze dziewczynka, ktora nie ogarnia sojuszu i gry, na Tau 0 osiagniec a wrecz przeciwnie, tu pisze, ze "jej" sojusz jest na rowni z topowym sojuszem. Hehe no ale te same przechwalki piszesz o upadlym gold dragons mimo, ze nie nawiazaliw alki nawet.

Co to za super elita ten "twoj" sojusz?

Powiem Ci, ze masz zbyt wysokie mniemanie o sobie bo nie ukrywajmy sie daleko Ci do czolowki gdziekolwiek grasz ale wszedzie na FO piszesz jakbys byla wtop lub "Twoje" sojusze.

P.s. sojus zpewnie znwou od kogos dostalas i nagle jest "twoj" ?
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Party Ypsilon

ciekawe jak długo poczekamy na ich odpowiedzi :) przeszukali już wszystkie strony, nic nie znaleźli więc milczą ;)
przewin na strone 18 Party Y. i poczytaj posty Evelin77.
Nie wim czy Evelin gra na Y. i pod jakim nickiem, ale napewno na ktoryms swiecie byliscie razem skoro tak sie wypowiada.

A LA bylo jedynie dlatego liderem na Y. ze gracze tego sojuszu jako pierwsi sie tutaj zarejestrowali, ale minela chwila i....bec w dol. :) :)
Jedynie gracz Tikon jest zadowolony :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Party Ypsilon

przewin na strone 18 Party Y. i poczytaj posty Evelin77.
Nie wim czy Evelin gra na Y. i pod jakim nickiem, ale napewno na ktoryms swiecie byliscie razem skoro tak sie wypowiada.

A LA bylo jedynie dlatego liderem na Y. ze gracze tego sojuszu jako pierwsi sie tutaj zarejestrowali, ale minela chwila i....bec w dol. :) :)
Jedynie gracz Tikon jest zadowolony :)

Evelin gra na świecie Y.. i nie jest w sojuszu LA choć jest zaproszony od początku jak tylko się tam pojawił. Kiedyś tam grałem z nim.
La nie było nigdy liderem i nie chce być. Zresztą co to znaczy bycie liderem?? dwie h startu szybciej powoduje że ktoś jest liderem?
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

przewin na strone 18 Party Y. i poczytaj posty Evelin77.
Nie wim czy Evelin gra na Y. i pod jakim nickiem, ale napewno na ktoryms swiecie byliscie razem skoro tak sie wypowiada.

A LA bylo jedynie dlatego liderem na Y. ze gracze tego sojuszu jako pierwsi sie tutaj zarejestrowali, ale minela chwila i....bec w dol. :) :)
Jedynie gracz Tikon jest zadowolony :)

Ty udajesz takiego idiotę czy naprawdę nim jesteś bo już nie nadążam za Tobą dziecko.Widać że zamiast mózgu masz trzy kamyki w głowie,z tego dwa zepsute! Ale nawet ten jeden kamyk powie ci jak sprawdzić danego gracza na danym świecie.
Zakładając że ma ten sam nick na FO co i w grze.

Chłopcze ;)
To co napisałem parę tygodni temu na temat sytuacji na świecie Ypsilon było tylko i wyłącznie moim zdaniem.
Opisałem podział sił w tamtym czasie na tym świecie.A wtedy LA nie miało sobie równych tutaj.Ale gdybyś czytał uważnie cały tekst to byś zauważył że zaznaczyłem tam że za parę miesięcy może być inna sytuacja w grze.
Legion Ateński nie ma wyłączności na wygrywanie,nikt tego nie ma na całe szczęście :)

Gratuluje obecnej pozycji Reiver Incarnation czy też RIDDLE.
Na pewno żaden z tych sojuszy nie znalazł się w tym miejscu przypadkowo.
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Party Ypsilon

bo już nie nadążam za Tobą dziecko
idiota widocznie jest z ciebie bo nie możesz nadazyc.
bawcie sie tu dobrze na Party Y. strasznie jest tu dużo wulkgarnych pajacow nie majacych za grosz kultury-szkoda pisac tu jaki kolwiek post.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Party Ypsilon

Wiesz mi że napisałem najłagodniej jak tylko potrafiłem.
Jeszcze nie widziałeś chyba wulgaryzmów na FO.

Masz rację,strasznie dużo jest tu pajaców ;)

Po to jest stworzone Party Ypsilon aby tłumaczyć takim graczom jak TY jak korzystać z podstawowych statystyk w grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

strasznie jest tu dużo wulkgarnych pajacow
i kto to mówi? :D p. namber łan :cool:

nie sądziłem że można być tak g. :) najpierw piszesz że LA prowadzi samochwałę na FO a później jako przykład podajesz mowę kogoś kto tam nie jest :)

myślałem że największe pajace są w kostuchach ale teraz mam wątpliwości :)
razem z martusią stanowicie piękny duet ;)

i żebyś mnie nie utożsamiał z LA na tym świecie to dodam że tu grałem przez pewien czas w owych kostuchach,
polecam wszystkim, codzienna porcja polewki z dzieci zapewniona! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

o tak, głupoty to ty nie ukrywasz, podobnie jak ja, tyle że w moim przypadku jest udawana :)

Pamiętaj, że najgłupsi są Ci, którym się wydaje, że są mądrzy. Ja nie udaję, że jestem mądra. Ja się ciągle uczę tej gry, jestem otwarta na naukę i uszanuję każdego, kto mi coś uzmysłowi, uświadomi, ale nie narzuci swojej postawy. Bo na to nie pójdę.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

O boze dziewczynka, ktora nie ogarnia sojuszu i gry, na Tau 0 osiagniec a wrecz przeciwnie, tu pisze, ze "jej" sojusz jest na rowni z topowym sojuszem. Hehe no ale te same przechwalki piszesz o upadlym gold dragons mimo, ze nie nawiazaliw alki nawet.

Co to za super elita ten "twoj" sojusz?

Powiem Ci, ze masz zbyt wysokie mniemanie o sobie bo nie ukrywajmy sie daleko Ci do czolowki gdziekolwiek grasz ale wszedzie na FO piszesz jakbys byla wtop lub "Twoje" sojusze.

P.s. sojus zpewnie znwou od kogos dostalas i nagle jest "twoj" ?

Posłuchaj idiotyczny człowieczku, obrażasz mnie. To czy jestem topka czy nie i gdzie naprawdę gram to widać na mojej sygnaturce, ja niczego nie ukrywam, wszędzie mam ten sam nick, tj. na każdym serwie i na forum również. Myślę, że jeszcze daleko Ci do mnie jeżeli chodzi np. o Ksi. Jedynym usprawiedliwieniem dla Ciebie jest chyba tylko to, że jad wyżarł ci ostatnie zwoje istoty szarej. Ja na Tau, czy na ypsylonie tak naprawdę jeszcze nie zaczęłam poważnie grać. Ustawiam sobie dopiero strategię, a podbojami zacznę się zajmować jak zamknę Ksi. Nie da się grać wszędzie pełną parą. Więc jak czegoś nie wiesz to nie sącz jadu, tylko po prostu zapytaj. Odrobina empatii i sympatii do świata ludzi jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Tyle w temacie

Ps. I jeszcze jedno: nie jestem dla Ciebie dziewczynką
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Witam starych znajomych .Ksi zamknięte można pograć tutaj .Zobaczymy jak będzie:D
Stare dobre pyskowki brakowalo mi ich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ja na Tau, czy na ypsylonie tak naprawdę jeszcze nie zaczęłam poważnie grać.
wytłumaczenie do D. :eek:

Pamiętaj, że najgłupsi są Ci, którym się wydaje, że są mądrzy.
właśnie, a to ty się wymądrzałaś jaka to nie jesteś mądra bo ukończyłaś jakiś cudowny kierunek na studiach

Ustawiam sobie dopiero strategię, a podbojami zacznę się zajmować jak zamknę Ksi.
to mnie rozwaliło :)

a ksi to wymaga naprawdę wielkich obrotów, wprawdzie nie ma nic trudniejszego jak podbijanie szaraków :)

dziewczynką jesteś, ale umysłową, i zawsze taką będziesz ;)




PS żeby spamu nie było, co tam na ypsie? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Dla mnie Ksi wymaga bardzo dużych obrotów. Jak się dostaje ponad 300 ataków na dobę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

i dobrze że w końcu dostajesz baty, może się czegoś nauczysz, chociaż wątpię
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Nie dostaję żadnych batów, tylko fajnie spędzam czas no i rzeczywiście - uczę się :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Posłuchaj idiotyczny człowieczku, obrażasz mnie. To czy jestem topka czy nie i gdzie naprawdę gram to widać na mojej sygnaturce, ja niczego nie ukrywam, wszędzie mam ten sam nick, tj. na każdym serwie i na forum również. Myślę, że jeszcze daleko Ci do mnie jeżeli chodzi np. o Ksi. Jedynym usprawiedliwieniem dla Ciebie jest chyba tylko to, że jad wyżarł ci ostatnie zwoje istoty szarej. Ja na Tau, czy na ypsylonie tak naprawdę jeszcze nie zaczęłam poważnie grać. Ustawiam sobie dopiero strategię, a podbojami zacznę się zajmować jak zamknę Ksi. Nie da się grać wszędzie pełną parą. Więc jak czegoś nie wiesz to nie sącz jadu, tylko po prostu zapytaj. Odrobina empatii i sympatii do świata ludzi jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Tyle w temacie

Ps. I jeszcze jedno: nie jestem dla Ciebie dziewczynką

Z tym, ze ja oceniam Twoj poziom gdy o ile mozna nazwac to poziomem. Nie wylatuje z tekstami, ze jestes idiotyczna choc nie ukrywam jak czytam Twoje przechwalki a widze tak nieudolnego gracza to usmiech pojawia sie na twrzy.

To gdzie Ty dziewczynko grasz to ja doskonale wiem zwlaszcza jak stajesz sie ofriara osób z mojego sojuszu.

To, ze na ksi gdzie pewnie poziom juz troche kuleje udalo Ci sie dotrwac do 70 miast i nie skonczylas jak farma jak np na Tau to nie znaczy, ze masz byc rozliczana tylko za ten swiat choc i tam Twoje osiagniecia moga zaimponowac malpie i to takiej, ktora dopiero zaczyna grac w gp.

Na Tau gdzie byl wysoki poziom zostalas farma i ucieklas bardzo daleko na odlegle morze gdzie nie ma Twoich wrogow, ktorzy Cie gnoili na Tau.

Tak się składa, że też nigdzie się nie ukrywam i doskonale mnie znasz bo przede mna i MDG uciekalas kolonem kilkanascie godzin aby jak najdalej od nas:)

hahahah na tau nie zaczela powznie grac:D ucieklas noobie 2 morza od miejsca gdzie zaczynalas i od miejsca gdzie Ci miasta zabieralismy.

Zaczelas gre na odludzi od nowa pod ochronka nowego sojuszu zdala od powaznych wojen gdzie nic Ci nie zagraza i teraz ustalasz strategie gry i zaczniesz na powaznie grac?

Twoja strategia jest prosta uciec zdala od lepszych od siebie aby przetrwac i prowadzic farmerskie spokojne zycie podbijajac pocztkujacych noobow co sie loguja na swiat po pol roku.

Nie zamknelas ksi a juz polecialas na tau gdzie poziom przerastal Cie kilka razy mimo braku czasu na 2 swiaty zaczelas gre na trzecim ypls?

Mam nadzieje, ze dociera do Ciebie to jaki ubaw wszyscy maja z Twojego tlumaczenia:D?

Piszesz, ze daleko mi do Ciebie np do tego co osiagnelas na swiecie Ksi.

Ok porownajmy:

ranking ogólny

Ty 33 miejsce
Ja na My top-2 (zanim nie zmienilem swiata) na Tau top-7 z tym, ze caly czas oddaje miasta by pdobijac na nowo wroga wiec zawsze jestem troche nizej niz bym mogl.

agresor

Ty top-45
Ja na My top-1 jeszcze kilka miesiecy po zakonczeniu gry na Tau obecnie top-3

obronca:

Ty top-58 ja na My top-1 po zakonczeniu gry jeszcze przez 4 miesiace top-1 bylem Na Tau top-1

Wojownik:

Ty top-47
Ja na My top-1 po zakonczeniu gry jeszcze kilka miesiecy top-1 na Tau top-1

Takze jak widzimy faktycznie nie dorównuje Twoim imponujacym osiagnieciom w grze. Gdybym gral tak marnie jak Ty to bym sie wstydzil tu tak wywyzszac jak Ty bo jestes zwyklym szarakiemw ta gre zdala od czolowki gdziekolwiek grasz a czasami jak cie czytam to wydaje mi sie jakbys na kazdym swiecie w scislej czolowce grala.

Pozdrawiam turek.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Z tym, ze ja oceniam Twoj poziom gdy o ile mozna nazwac to poziomem. Nie wylatuje z tekstami, ze jestes idiotyczna choc nie ukrywam jak czytam Twoje przechwalki a widze tak nieudolnego gracza to usmiech pojawia sie na twrzy.

To gdzie Ty dziewczynko grasz to ja doskonale wiem zwlaszcza jak stajesz sie ofriara osób z mojego sojuszu.

To, ze na ksi gdzie pewnie poziom juz troche kuleje udalo Ci sie dotrwac do 70 miast i nie skonczylas jak farma jak np na Tau to nie znaczy, ze masz byc rozliczana tylko za ten swiat choc i tam Twoje osiagniecia moga zaimponowac malpie i to takiej, ktora dopiero zaczyna grac w gp.

Na Tau gdzie byl wysoki poziom zostalas farma i ucieklas bardzo daleko na odlegle morze gdzie nie ma Twoich wrogow, ktorzy Cie gnoili na Tau.

Tak się składa, że też nigdzie się nie ukrywam i doskonale mnie znasz bo przede mna i MDG uciekalas kolonem kilkanascie godzin aby jak najdalej od nas:)

hahahah na tau nie zaczela powznie grac:D ucieklas noobie 2 morza od miejsca gdzie zaczynalas i od miejsca gdzie Ci miasta zabieralismy.

Zaczelas gre na odludzi od nowa pod ochronka nowego sojuszu zdala od powaznych wojen gdzie nic Ci nie zagraza i teraz ustalasz strategie gry i zaczniesz na powaznie grac?

Twoja strategia jest prosta uciec zdala od lepszych od siebie aby przetrwac i prowadzic farmerskie spokojne zycie podbijajac pocztkujacych noobow co sie loguja na swiat po pol roku.

Nie zamknelas ksi a juz polecialas na tau gdzie poziom przerastal Cie kilka razy mimo braku czasu na 2 swiaty zaczelas gre na trzecim ypls?

Mam nadzieje, ze dociera do Ciebie to jaki ubaw wszyscy maja z Twojego tlumaczenia:D?

Piszesz, ze daleko mi do Ciebie np do tego co osiagnelas na swiecie Ksi.

Ok porownajmy:

ranking ogólny

Ty 33 miejsce
Ja na My top-2 (zanim nie zmienilem swiata) na Tau top-7 z tym, ze caly czas oddaje miasta by pdobijac na nowo wroga wiec zawsze jestem troche nizej niz bym mogl.

agresor

Ty top-45
Ja na My top-1 jeszcze kilka miesiecy po zakonczeniu gry na Tau obecnie top-3

obronca:

Ty top-58 ja na My top-1 po zakonczeniu gry jeszcze przez 4 miesiace top-1 bylem Na Tau top-1

Wojownik:

Ty top-47
Ja na My top-1 po zakonczeniu gry jeszcze kilka miesiecy top-1 na Tau top-1

Takze jak widzimy faktycznie nie dorównuje Twoim imponujacym osiagnieciom w grze. Gdybym gral tak marnie jak Ty to bym sie wstydzil tu tak wywyzszac jak Ty bo jestes zwyklym szarakiemw ta gre zdala od czolowki gdziekolwiek grasz a czasami jak cie czytam to wydaje mi sie jakbys na kazdym swiecie w scislej czolowce grala.

Pozdrawiam turek.

Jak dla mnie jesteś pustosłowny, nie znam Twojego nicka. Zresztą nie na tym rzecz polega, aby się przechwalać. Ja po prostu widzę, że masz problem społeczny - piszesz tutaj tylko po to, aby poniżać. I co? Daje Ci to satysfakcję? Nigdy nie miałam się za niewiadomo jakiego gracza, ja zaznaczam, że cały czas się uczę tej gry. Gram tak jak mi czasu wystarcza i tak jak potrafię najlepiej. Daje mi to satysfakcję. Ponadto źle analizowałeś staty, bo pewne dane są niewłaściwe. Na Tau dopiero pokażę jak gram, gdy będę miała więcej czasu, czyli bliżej wakacji. Teraz go nie mam, gdyż oprócz gry mam liczne obowiązki w realu.
 
Do góry