Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Naprawdę śmieszny jesteś . Wyluzuj i postaraj się bardziej życzliwie patrzeć na ludzi, bo taka złośliwość nie jest zdrowa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

to nie uczyli cię że taka złośliwość powoduje długi śmiech co w konsekwencji wychodzi na zdrowie? ;)

poczytaj czasem posty innych dogłębnie, co prawda te obecnie skierowane w twoję stronę są pisane na wpół żartobliwie jak do małego dziecka no ale sama sobie na to zapracowałaś :)

taka pomoc na początek: jeśli jest więcej osób które się śmieją z ciebie to znaczy że chociaż ziarenko prawdy musi być w tym jakieś :p lekcja na dziś, zastanów się jakie :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Jej jaki Ty musisz być brzydki!!! Zwłaszcza jeśli choć ziarnko prawdy jest w staropolskiej maksymie: "Złość piękności szkodzi". Ty jesteś tak bardzo złośliwy, że musisz być po prostu wręcz obrzydliwy. Współczuję Ci naprawdę Panie i Mistrzu Wszechwiedzący, który sobie wymyśla niestworzone i nieistniejące fakty, np. to że kiedykolwiek byłam farmą. Farmą Słoneczko nigdy nie byłam mimo, że dla sprostowania gram na 4 a nie na 3 światach. Nigdy nie byłam i nie będę, a Tobie bym radziła poddać się operacji plastycznej, może jak "spiękniejesz" będziesz od razu przyjemniejszy dla ludzi. Co do dzieci zaś ja się nie wstydzę, że mam tak nieskomplikowaną i twórczą naturę jak dziecko. W końcu prawdą jest też, że "kto z kim przystaje takim się staje", a dzieci są w moim życiu obecne przez przynajmniej 5 dni w tygodniu.
Pozdrawiam Cię

Ps. Możesz, ale nie musisz posłuchać moich rad.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

chyba nicki ci się pomieszały w główce :D przez sekundę poczułem się jakbym był turkiem :D (swoją drogą ciekawe uczucie :eek: )

a co do złośliwości i piękności, nie chcę sobie nawet ciebie wyobrażać bo nastąpiłby zwrot jedzenia :cool:


PS wyrazem 'słoneczko' może mnie określać na tym forum tylko lusia :eek: więc nie życzę sobie dziecko abyś mnie tak określała, zastosuj się do tej rady na przyszłość :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

A tam. Aziu to stary zboczeniec z grubym głosem, confirmed :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

hah Mirek mówiłeś co innego jak mnie zobaczyłeś ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

pfff a Tyś jest żółty :p i w dodatku skośnooki (puke)(puke)(puke) :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Naprawdę miło mi, że określasz mnie per "dziecko" :eek: Dziękuję

Ja tam się na swojej urodzie nie znam, ale generalnie nigdy nie miałam jednak kłopotów z brakiem adoratorów, to chyba o czymś świadczy.
Zachowujesz się podobnie jak Turek więc Cię tak potraktowałam.
A co do dostosowywania się do twoich poleceń, to musisz jedno wiedzieć: kobiety z natury są przekorne :D

Ale popatrz, co się z Tobą dzieje? Ja do Ciebie milutko i pozdrowionka i "Słoneczko", a Ty ciągle coś i coś do mnie. Wybacz więc, ale czasami muszę odpierać ataki na moją jakże skromną osobę :eek:

Trzymaj się więc cieplutko piękny i ogarnięty mężczyzno, który ma dziewczynę lusię

Podpisano:
Niezbyt piękna i nie zawsze doskonała

Marta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Ha, a podobno że jak ktoś pisze o sobie, jaki to nie jest "skromny", to tak naprawdę uważa odwrotnie, Ty zapatrzona w siebie egoistko! :D

(a co tam Aziu, pomogę Ci :p)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

luz na banie więc ktoś inny musi pomagać staremu zboczuchowi :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

A tam, a tam ja chcę się tylko dobrze bawić :D Taki mam dzisiaj humorek, ale czas odpocząć ;) Trzymajcie się i miłej pogawędki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Aziu ciąga za warkoczyki Martusię bo mu się podoba, Alex przymila się do Aziu bo liczy na ten anal, Martusia tęskni za Adriankiem...
K**** brazylijska telenowela :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Oho, trafiłem w sedno bo widzę że zmiana nastawienia :D

(A Ammon jak zwykle strzela podsumowaniami, które są trafne równie bardzo jak on w łóżku. Turek się dzielił przeżyciami i trochę narzekał na Ciebie ostatnio :D)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

który ma dziewczynę lusię
i poszłoooo w świat :DD ahahah


Aziu ciąga za warkoczyki Martusię bo mu się podoba, Alex przymila się do Aziu bo liczy na ten anal, Martusia tęskni za Adriankiem...
K**** brazylijska telenowela :D
i podglądacz Amonik który chce też coś wyskrobać dla siebie :p


Oho, trafiłem w sedno bo widzę że zmiana nastawienia :D
jak zaboli to się zmywa, cała martusia :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

He he jakbym przypadkiem podejrzał wasz trójkącik to z tydzień nie mógłbym zasnąć :D A jak by kiedyś dziecko zapytało co najstraszniejszego widziałem w życiu... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

He he jakbym przypadkiem podejrzał wasz trójkącik to z tydzień nie mógłbym zasnąć :D A jak by kiedyś dziecko zapytało co najstraszniejszego widziałem w życiu... :D

jedno jest pewne, po tym trójkąciku, tfu! czworokąciku... byś już nie miał dzieci :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

=Alexander The Great= ma w skrzynce maksymalną dozwoloną liczbę wiadomości - kolejne nie zostaną dostarczone zanim obecne nie zostaną usunięte.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

jak zaboli to się zmywa, cała martusia :eek:[/QUOTE]


oj nie, nic mnie nie zabolało :eek: niby co mnie miało zaboleć?
taka pora, że trzeba np. odwiedzić łazienkę
 
Do góry