Party Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

jedno jest pewne, po tym trójkąciku, tfu! czworokąciku... byś już nie miał dzieci
No pewnie że bym więcej nie miał bo bym do klasztoru z rozpaczy poszedł :D

A Ammon jak zwykle strzela podsumowaniami, które są trafne równie bardzo jak on w łóżku. Turek się dzielił przeżyciami i trochę narzekał na Ciebie ostatnio
He he i jeszcze pewnie się z Tobą dzielił tymi przeżyciami... :D No Alex, jak już chcesz kimś manipulować to źle trafiłeś... Ja do was wszystkich mam dystans i raz poprę, raz się pośmieję ;-)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

I znowu złośliwości :D
A ponadto nie "wyschnęły" tylko "wyschły" :eek:

Bądź miły bo ja też potrafię się odciąć, ale nie chcę ..... w gruncie rzeczy wydajesz mi się ok
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

mimo to dalej będę pisał 'wyschnęły' chociaż ślepy nie jestem i widzę czerwone podkreślenie :) po prostu niektóre wyrazy nie podobają mi się w obecnej formie :)

co do innych zasad to nie lubię też dużych liter i kropek no ale to nie lekcja polskiego :D


w gruncie rzeczy wydajesz mi się ok

Mirek ratuuujjj!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

mimo to dalej będę pisał 'wyschnęły' chociaż ślepy nie jestem i widzę czerwone podkreślenie :) po prostu niektóre wyrazy nie podobają mi się w obecnej formie :)

co do innych zasad to nie lubię też dużych liter i kropek no ale to nie lekcja polskiego :D

Czyli masz twórcze podejście do języka, niemalże jak poeta :) Oni też mają swoją interpunkcję i tworzą neologizmy
Może więc jesteś poetą :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Cmok dla Martusi, Cmok dla Aziu... Koniec Love Story... żyli długo i szczęśliwie... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

weź przestań Amonik, prawie się popłakałem przez to że już nie mam pazurków ;(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Po co Ci pazurki? Są bardziej typowe dla kobiet
A Ammonik się nabija, bo nie ma innego pomysłu jak się wciąć do rozmowy. Ma fajne podsumowania, ale wspominka o Adrianie nie podziałała na mnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party Ypsilon

Tak żeś się nabijał, a w kozi róg Cię zagoniła :D Teraz głupio uderzyć kotka co się łasi he he

A Ammonik się nabija, bo nie ma innego pomysłu jak się wciąć do rozmowy
Ja nie mam zahamowań czy kompleksów i wcinam się wszędzie gdzie będzie draka, albo jaja ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Party Ypsilon

Kto się łasi? bo na pewno nie ja :) chciałam Wam tylko pokazać, że można inaczej niż zgryźliwie, złośliwie i bez poszanowania współrozmówcy
A co? nudno Wam tak? Rozumiem: musicie nauczyć się takiej formy komunikacji :rolleyes:
 
Do góry