Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21229

Guest
Odp: Party

nie moge doczekać się kiedy zejdą ochronki jeszcze 6 dni xd
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Party

Oooo cześć hater :)
Pamiętać mnie nie musisz, ja Cię i owszem :p

Ale się wkurzyłam wczoraj... Wbiłam sobie dla zabawy na światek, farmiłam sobie co 5 minutek, robiłam samoczka i po 24h miałam tysiąc punkcików i jakiś typ mi pisze, że mam taką ogromną chęć bycia w topce, że wydaję ogromną masę złota ;/

Czy ktoś może wytłumaczyć temu panu, że zdobycie tysiaka bez złota w 24h jest mozliwe?
(no teraz to już wolniej leci wszystko, bo też i budynki wolniej się budują...)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Pamiętam. ;)
Ojj nawet mniej niż 24h znacznie mniej...
Podaj nick to do niego zadzwonimy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Pamiętam. ;)
Ojj nawet mniej niż 24h znacznie mniej...
Podaj nick to do niego zadzwonimy :)

Dzwoń.

Naprawdę Cię to zdenerwowało? Sugeruję wyciągnięcie kabla/wyłączenie karty wifi a później kurację relaksującą. To nawet nie był atak, bo złoto jest w 100% dozwolone za to reakcja była, hmmm, przesadzona.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Party

A ja nie wiem, dlaczego nie napisałeś do tych z topki, że jadą na złocie jak przekroczyli pierwszy tysiak.
Może łatwiej obrażać kobietę?
Jasne, że też gram na złocie, ale akurat nie kupowałam jeszcze, bo to strata kasy na tak wolnym serwie w pierwsze dni wydawać na cokolwiek - przynajmniej dla mnie.

Hater widziałam wcześniejszy wpis... Czyli więcej znajomych z tego świata gra, ale na innych nickach mam rozumieć? Oj, niedobrzy byliście dla mnie, tak mi ludzi rozbierać z miasteczek :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

No dokładnie o nich mowa :D
Ale tym razem może się dogadamy...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Party

Heh ja dopiero 3 dni gram, nie decyduję o niczym.
Wbiłam, bo drętwe towarzystwo - tylko ataki, obrona i nic więcej.
Zaprosili mnie bym rozruszała ich i teraz ciągle słyszę...

Sisi idź już spać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

A ja nie wiem, dlaczego nie napisałeś do tych z topki, że jadą na złocie jak przekroczyli pierwszy tysiak.

Ponieważ bodajże w czerwcu rozmawiałem z Tobą na tym forum pod innym nickiem i chciałem Cię zaczepić na serwerze celem kontynuacji dyskusji. Z oczywistego względu - wtedy fajnie mi się z Tobą rozmawiało.

Może łatwiej obrażać kobietę?

Rzucasz oskarżeniami, po raz kolejny, gdy nigdy nic takiego nie miało miejsca. Poza tym, czy Ty wstydzisz się swojej płci, że musisz ją wywlekać? Uważasz się za gorszą od mężczyzn? To jest argument "klucz"? Nawet zwrot "Witam członka załogi grepo.pl" odebrałaś jako atak na swoją osobę i przypisałaś mi nienawiść do supportu. Nienawiść? Serio? Nienawidzić to mógł Hitler Żydów.

Kończąc ten temat chciałbym powiedzieć, że dzisiaj udało mi się ustrzelić ładnego offa z rana i jestem bardzo zadowolony :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party

I jak tam Wasza olimpiada (rozmowa) na temat wojsk?? Ktos ma dwa miasta? :D
Jakas sytuacja dotyczaca olimpijskiej rozmowki o nabijaniu punktow? Macie juz jakiegos partnera/sojusz na zwyciezce serwera?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party

A dzisiaj juz 1 osoba posiada 2 miasta a tak to narazie sojuszu dogadują się ze sobą i nic się nie dzieje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Kolonizacja na własnej wyspie, pełnej sojuszników... Gratuluje rozmachu... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Podbój miasta po 11 dniach na świecie x1, to w przeliczeniu na prędkość x3 niecałe 4 dni. Również gratuluję rozmachu, bo to chyba rekord polskiego grepolis, chociaż nie mam pewności. Wydaje mi się, ze kiedyś na x3 Stoner Raf przejął miasto po zaraz zakończeniu ochrony, czyli po 5 dniach i to był dotychczasowy rekord. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

W moim również.
Ja twój dostrzegłem, ty mojego chyba nie. :)


Otóż: zamiast gościa docenić - a jest za co, to jak zwykle zazdrość przez niektórych przemawia zbyt mocno i tylko szuka się byle szczegółu, by zdeprecjonować czyjeś zasługi. Bo lokalizacja to szczegół - jeśli chodzi o doświadczonego gracza, który ma obraną konkretną taktykę. On i tak mimo wszystko sobie świetnie poradzi.

To jest rekord grepolis jeśli chodzi o czas przejęcia drugiego polis. A Tobie nie podoba się przejęcie miasta na tej samej wyspie na której już posiada miasto. ;) Serio?

Mam świadomość tego, że drugie miasto na innej wyspie to drugie tyle surki. Jednak zastanów się za ile dni on będzie miał 3 miasto, już na innej wyspie na której będzie mógł normalnie farmić. Za 3? 4? Czyli jedynie przez te pierwsze kilka dni będzie do tyłu z surką, później już normalnie będzie czerpał zyski.

A drugie miasto na tej samej wyspie w perspektywie dłuższej gry(tak - można planować w tej grze długoterminowo ;)) i tak będzie korzystne. Po pierwsze brak zagrożenia o własnego offa ze strony ataków lądowych, po drugie wolne przygotowanie pod cuda - o wiele łatwiej jest przejąć miasto graczowi z ~2k pkt niż graczowi z ~200k pkt - a tyle spokojnie mogą mieć punktów właściciele miast w erze cudów i walki o kontrolę nad wyspą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Biorąc pod uwagę liczbę punktów ataków, to już jutro może mieć kolejne miasto.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Party

[profil]zelgawis2[/profil] dodałabym jeszcze do Twojej wypowiedzi, że przejęcie miasta na tej samej wyspie pozwala wyeliminować przeciwnika i stworzenie spokojnej oazy na offy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Jakby tak zrobił bez skracania czasu budowy to mógłbym pogratulować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Bez skracania to trwa ~25 dni. I fizycznie nie da się szybciej. :)
 
Do góry