Pasek na dole ekranu

Co sądzisz o tej propozycji?

  • Jak najbardziej za.

    Głosy: 4 18,2%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 0 0,0%
  • Stanowczo na nie.

    Głosy: 18 81,8%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser6643

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Jestem na NIE :)

Poprzedni pasek był najlepszy. W aktualnym brakuje często używanej opcji 'Podgląd Miasta'.
Po otwarciu podglądu miasta okienko zasłania całkowicie pasek. Jednym słowem beznadzieja. :D
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Jestem na NIE :)

Poprzedni pasek był najlepszy. W aktualnym brakuje często używanej opcji 'Podgląd Miasta'.
Po otwarciu podglądu miasta okienko zasłania całkowicie pasek. Jednym słowem beznadzieja. :D
on złożył propozycję żeby cofnąć pasek na stary lub możliwość zmieniania paska na stary lub nowy a ty tu piszesz że głosujesz na NIE i że stary był najlepszy haha :)
 

DeletedUser15823

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Co to ma być Prima aprilis czy coś w tym stylu? Bo teraz to już trochę przesadziliście...
Po prostu pozostawię to bez komentarza;]
Jak bym miał wycenić to w skali od 1 do 10 to dał bym wam 2 za zmarnowany czas nad tym czymś...
Pozdrawiam STF
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

ludzie głosujecie na NIE dając głos na to żeby pasek został jak jest a głosując na TAK to żeby powrócił tak jak było po lewej stronie pozdro :) widzę że tu wszyscy lubią nowy pasek a w komentarzach czytam co innego
 

DeletedUser6643

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Posty świadczą o tym, że brak opisu do ankiety :)
Teraz widzę że chyba niemo możliwości zmiany oddanego głosu...
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Posty świadczą o tym, że brak opisu do ankiety :)
Teraz widzę że chyba niemo możliwości zmiany oddanego głosu...
No nie ma a jest 16 głosów oddanych żeby ten pasek nowy został a 2 głosy w tym 1 mój na to żeby zmienili na stary pasek , hmm może tak rozpocząć ankietę od nowa ? bo większość chyba nie zrozumiała pytania ankiety tak mi się zdaję :)
 

DeletedUser6643

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Popieram :)

Zróbcie nową ankietę i objaśnienie czego ona dotyczy. Wchodząc w ten temat myślałem, że ankieta dotyczy propozycji nowego paska, więc oddałem głos na stanowczo na nie, aby go wycofali i wrócili stary :(

Albo dodajcie edytowanie oddanego głosu..
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

W tej chwili to wygląda jak w polityce sonda -tak-nie- a potem postawi się pytanie tak żeby NAM pasowało
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

tak ale większość graczy nie wiedziało dokładnie o co chodzi :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

może jeszcze zrobimy ankietę, aby móc dodać zmianę głosu w ankiecie ? ;)
 

DeletedUser6643

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

Jestem tego zdania aby zrobili masówkę w grze, niech każdy gracz zagłosuje. I zrobić jedną porządną ankietę w której będzie jasno napisane albo stary pasek, albo nowe badziewie.. 2/3 graczy zapewne jest na nie, ale nie chce im się wchodzić i szukać tematu o aktualizacji, a jak by była masówka to klikają 2 razy i każdy jest szczęśliwy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

dopiero tera przeczytałem dla mnie to jest jak komuna nikomu sie nie podoba a i tak cwanie zrobili ze nam to sie podoba chamstwo przeciez oczywiste jest to że głosy na nie są za tym żeby powrócił stary pasek ,ja tez głupi zagłosowałem na nie ,trace cierpliwość do tej gry i do ludzi którzy ją zarządzają rządam ponowienia ankiety bo napewno wyniki nie są takie jakie są w rzeczywistosci , ale pewnie *IM* to pasuje i nic z tym nie zrobią ....jedna wielka masakra:(
 

DeletedUser6643

Guest
Odp: Pasek na dole ekranu

dopiero tera przeczytałem dla mnie to jest jak komuna nikomu sie nie podoba a i tak cwanie zrobili ze nam to sie podoba chamstwo przeciez oczywiste jest to że głosy na nie są za tym żeby powrócił stary pasek ,ja tez głupi zagłosowałem na nie ,trace cierpliwość do tej gry i do ludzi którzy ją zarządzają rządam ponowienia ankiety bo napewno wyniki nie są takie jakie są w rzeczywistosci , ale pewnie *IM* to pasuje i nic z tym nie zrobią ....jedna wielka masakra:(


Z tą ankietą to tylko wina autora tematu za niejasny opis ankiety :) xD
 

DeletedUser10899

Guest
Status
Zamknięty.
Do góry