Pasek skrótów - "how to"

DeletedUser

Guest
Mam zarządcę - wchodzę w moje ustawienia w grepolis - i mam możliwość edycji własnych skrótów - wszedłem w edycję a tam jakieś java skrypty i inne bzdety...
Cholera, płacę i wymagam - jak już coś jest dla ludzi za kasę - to niech będzie to dla wszystkich co płacą a nie tylko dla tych co posiadają "wiedzę tajemną" zwaną językiem programowania (nie mylić z BBcode)
Proszę o precyzyjną instrukcję - co i jak mogę dodać do paska skrótów.

Przeszukałem forum i wiki - ale w pl nie ma prawie żadnej wzmianki.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pasek skrótów - "how to"

Czy na pewno przejrzałeś wiki? http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Pasek_skrótów
Są tu wypisane kody java script, które należy wpisać w polu "link", aby stworzyć skrót.

Przykładowo, jeśli chcesz zrobić skrót do planera ataków, wchodzisz zakładkę Ustawienia > Pasek skrótów i klikasz na przycisk Nowa pozycja w menu. W Polu "nazwa" wpisujesz dowolną nazwę, np. Planer. W polu "link" wklejasz to, co znalazłeś w tabelce w wiki, czyli w tym przypadku "javascript:Layout.wnd.Create(Layout.wnd.TYPE_ATTACK_PLANER,"Planer ataków");void(0)". Możesz także wybrać ikonę po prawej stronie ekranu. Warto pamiętać, że w menu może znaleźć się maksymalnie 5 pozycji, jednak możesz stworzyć rozwijaną listę używając opcji "nowe podmenu".
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Pasek skrótów - "how to"

Aaa.. A więc tak to się robi ;)

11.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pasek skrótów - "how to"

Dzieki, że w miedzyczasie dorobiliscie temat :)
Szukałem nawet w googlach wczesniej :)
 
Do góry