Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wygranie "czysto" ogórkowego świata posiadajac 100 graczy z topu ostatnich serwerów (taras, olint, abdera, imbroz, carphi) jest za trudne jak widać wykorzystujac przy tym każdego jednego pokrzywdzonego przez los osobnika(okazje nie do niewykorzystania) który ucieknie po pomoc do wujka garudo który tylko na to czeka. Trzeba porzucić poczatkowo serwerowe deklaracje na forum i zacząć zdobywac miasta hurtem przy tym osłabiać przeciwników.

Sprytne posunięcie, zrobimy z cyrków najgorsze zło pompując podstawowe elementy gry które wykonują (bo złom, bo fejki) aby móc sie poniżyć do ich poziomu i mieć usprawiedliwienie na kolejne świństwa które nastapią bo muszą winek ucieka na pierwszy rzut oka, a garudo nie lubi sobie brudzić raczęk i nie grać z komfortowej pozycji, fajnie sie stało ze koalicja stawia opór i free winek nie jest free winkiem wyjdzie chociaż skąd potęga spiochów z innych światów się brała.

Każdy najeżdza na gwiazde, koichiro, brondera za świnskie zagrywki do jakich sie posuwali. Przynajmniej otwarcie okazują jak grają i się z tym nie kryją i zbierają za to "komplementy". Garudo robi to samo co oni tyle, że w białych rekawiczkach. Tutaj białe rekawiczki odpadają bo odpadnie i winek, szanse na zwycięstwo poszły w dół będzie ostre podkręcanie i nabór nowych graczy u śpiochow i to pewnie nawet nie skończy się na wyciągniu graczy z mniejszych sojuszy.

Przykre, ze gracze dają sie tak wykorzystywac i psuć sobie grepo kariere ciekawe co im obiecano, że ida na takie propozycje. No tak, przecież w koalicji byliby tylko zródłem miast na dominacje, 2 pozostałe człony śpiochów pewnie sa przygotowywane pod kolejne miejsce na podium dominacyjne a nie pod zapchanie slotów 40 dominacyjnej która pewnie już teraz jest ustalona :eek:


Bawcie się dobrze, tę gre lepiej się obserwuje niż w nią gra. Najnowszy serwer na nowym systemie i nawet 1k aktywnych graczy nie ma mimo, że wszystko zdalnie. Ta gra chyli sie ku upadkowi, dobrze ze to FO żyje zawsze to jakaś rozrywka. ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Jak tak czytam te wszystkie wpisy, to aż człowiek nie wie, czy się śmiać czy płakać.

Śpiochy złe i niedobre, bo...

1. Ludzie do nich przechodzą z innych sojuszy - no tak, na żadnym innym świecie nikt tego nie zrobił.
2. Gradowanie - tu są różne zdania, generalnie większość z nas jest przeciwko. Ja też. Ale grad sama zbadałam, po atakach tego typu Cyrkowców i będę nadal go używać. Nie atakuję z gradem innych sojuszy, bo z nimi mamy umowę, by tego nie używać. Jest dozwolony, więc akcja - reakcja, nie ma co się dziwić.
3. Złomowanie - my się nie złomujemy, bo nie potrzebujemy i nie potrzebowalibyśmy z naszą przewagą punktową. Ale widzę, że sytuacja się powtarza - pewne sojusze rozpoczęły takie zagrywki i zmuszacie nas też do tego - na razie jednak, jeszcze nie zamierzamy tego robić, bo mimo Waszego złomowania - mamy sporą przewagę punktową. Chociaż jak się patrzy na czołówkę serwera to... odechciewa się grać każdemu, kto przesiedział wiele godzin, by te punkty zdobyć normalnie, a później jest takie coś... No cóż. To nadal legalne i nie mówię, że nie skorzystamy.
4. Tadiusha sytuacja - znana niejednemu graczowi, a tym bardziej liderom. "Weź mnie do sojuszu, dam Ci info, no weź". A no podaj co tam ciekawego słychać u czerwonych, może do nas dojdziesz. Kto z Was przyjął taką osobę do siebie? Czasy, gdzie założyciel przekazywał takie informacje drugiemu założycielowi dawno minęły, a szkoda, bo ja je pamiętam. Ale wtedy też były inne czasy, więc nie ma co porównywać.
5. Szpiegów nie mamy u Was, bo nam nie potrzebni. Wy macie u nas i ok. Jeśli potrzebujecie tego, by wygrać - proszę bardzo, to również element gry. Poradzimy sobie.
6. Co byście nie zrobili i nie napisali, by zepsuć nam grę - nie uda Wam się. Wiecie dlaczego Śpiochy są znane? Dlatego, że w naszym sojuszu nie ma rozłamów, szanujemy się nawzajem i szanujemy przeciwników. Owszem są czasami niesnaski, ale potrafimy odpowiednio zadziałać, by iskierki konfliktów zażegnać.

No i raz, dwa, trzy - dawać ten hejt ;)

P.S.
Setka niby najlepszych ludzi z innych serwerów? Przygotowani wcześniej - to żart? To, że zdecydowali się z nami iść inni nie znaczy, że byliśmy zgrani na wejściu i mówiliśmy jednym głosem. Uczyliśmy się wspólnie grać tak samo, jak Ci, którzy zbierali ludzi tutaj na serwerze. I dogrywamy się cały czas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29239

Guest
Tak sobie czytam te wpisy , że śpiochy się wypaliły , że śpiochy słabe , śpiochy rip ale jedno mi się nie zgadza ranking
Top 1 eko Nie zaśniesz
Top 1 wojowników Nie zaśniesz
Pamiętajmy , że to jest dominacja . Wielu graczy z przeciwnej koalicji chciało grać pod naszym logiem , kilka sojuszy również prosiło nas o pakt .
Gdyby Garudo był taki zły i nie dobry jak to piszą najwięksi eksperci tego serwera , to świat skończył by się po dwóch tygodniach .
Zamykając rekrutację oraz dyplomację na początku świata , sprawiliśmy , że Pegas stał się dość intensywnym i wymagającym serwerem , bardzo mnie dziwi to toksyczne podejście na forum , powinniśmy się cieszyć , że sytuacja potoczyła się tak , a nie inaczej .
Tutaj jeden podpisany pakt mógłby zepsuć całą zabawę .
Mamy wyrównana walkę i wygranie tego świata będzie dużym sukcesem zarówno dla śpiochów jak i dla przeciwnej strony .
 

DeletedUser32698

Guest
Jak tak czytam te wszystkie wpisy, to aż człowiek nie wie, czy się śmiać czy płakać.

Śpiochy złe i niedobre, bo...

1. Ludzie do nich przechodzą z innych sojuszy - no tak, na żadnym innym świecie nikt tego nie zrobił.
2. Gradowanie - tu są różne zdania, generalnie większość z nas jest przeciwko. Ja też. Ale grad sama zbadałam, po atakach tego typu Cyrkowców i będę nadal go używać. Nie atakuję z gradem innych sojuszy, bo z nimi mamy umowę, by tego nie używać. Jest dozwolony, więc akcja - reakcja, nie ma co się dziwić.
3. Złomowanie - my się nie złomujemy, bo nie potrzebujemy i nie potrzebowalibyśmy z naszą przewagą punktową. Ale widzę, że sytuacja się powtarza - pewne sojusze rozpoczęły takie zagrywki i zmuszacie nas też do tego - na razie jednak, jeszcze nie zamierzamy tego robić, bo mimo Waszego złomowania - mamy sporą przewagę punktową. Chociaż jak się patrzy na czołówkę serwera to... odechciewa się grać każdemu, kto przesiedział wiele godzin, by te punkty zdobyć normalnie, a później jest takie coś... No cóż. To nadal legalne i nie mówię, że nie skorzystamy.
4. Tadiusha sytuacja - znana niejednemu graczowi, a tym bardziej liderom. "Weź mnie do sojuszu, dam Ci info, no weź". A no podaj co tam ciekawego słychać u czerwonych, może do nas dojdziesz. Kto z Was przyjął taką osobę do siebie? Czasy, gdzie założyciel przekazywał takie informacje drugiemu założycielowi dawno minęły, a szkoda, bo ja je pamiętam. Ale wtedy też były inne czasy, więc nie ma co porównywać.
5. Szpiegów nie mamy u Was, bo nam nie potrzebni. Wy macie u nas i ok. Jeśli potrzebujecie tego, by wygrać - proszę bardzo, to również element gry. Poradzimy sobie.
6. Co byście nie zrobili i nie napisali, by zepsuć nam grę - nie uda Wam się. Wiecie dlaczego Śpiochy są znane? Dlatego, że w naszym sojuszu nie ma rozłamów, szanujemy się nawzajem i szanujemy przeciwników. Owszem są czasami niesnaski, ale potrafimy odpowiednio zadziałać, by iskierki konfliktów zażegnać.

No i raz, dwa, trzy - dawać ten hejt ;)

P.S.
Setka niby najlepszych ludzi z innych serwerów? Przygotowani wcześniej - to żart? To, że zdecydowali się z nami iść inni nie znaczy, że byliśmy zgrani na wejściu i mówiliśmy jednym głosem. Uczyliśmy się wspólnie grać tak samo, jak Ci, którzy zbierali ludzi tutaj na serwerze. I dogrywamy się cały czas :)

Raz, dwa, trzy - pkt. 6 najlepszy, szczególnie po wczorajszych newsach :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
1. Kochana, ty najpierw piszesz o gosciu, ktory wynosil info wam, a pozniej, ze wy szpiegow nie macie ale my niby mamy :D
2. W ogole jestesmy na pegasie a ty wypominasz jakies lewe akcje na innych swiatach, my gramy na pegasie i to wy wylapaliscie bany tutaj. Nie bron sie innymi swiatami, rozumiem fejki,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32223

Guest
Nie wiem wy chyba macie zaniki pamięci, na ramnnusa chodziliśmy w maks 50 graczy przy czym limit oscylował do 60. Śpiochy pograły z miesiąc może góra dwa i sam nawet przywódca gerczix zrezygnował bo poleciał w grube melo. Reszta poszła na synope i tak o to świat został wygrany w maks 15 graczy. Bez żadnych paktów, więc przestańcie mi tu gadać farmazony że się nie da. Tam była o wiele słabsza ekipa i nie miał później kto tym wszystkim kierować. Tutaj mieliście i nadal macie topkę z innych serwerów i sporo złotników. Cel jak najbardziej do zrealizowania...

Co do gracza roku 2016. No no kolejny raz popis mądrości.
Gruzowanie czemu zbadałaś bo blodiś zgruzował Ci miasto na początku dwa razy prawie do palika. Ja nie mam skrupułów do was po tym co tutaj robicie i szkoda mi najbardziej graczy bo oni nie są niczemu winni. Wbili bo myśleli że kolejna koronka do zgarnięcia a tu zonk trzeba się napocić na inne sojusze które budowały się od zera totalnego zera i wyłapały piękne perełki dla innych sojuszy na przyszłe światy.

Szpiegostwo to co najbardziej lubcie, każdy przecież wie jak śpiochy grają. Zresztą taka wypowiedz "Dasz info i dodamy Cię do sojuszu" to dno w waszym wykonaniu. Ile wy gracie w grepolis żeby się do takiego czegoś zniżać no Sisi to tylko psuje reputacje chyba że jej już nie masz.

Złomki my się nie złomujemy przecież no co ty, przecież nikt nie używa złomów :D Chyba nadal was boli sytuacja z Lapitosa.... Tak jak TSG wspomniał to jest dominacja, my wam złomować nie zabraniamy a przecież były już takie sytuacje nie raz.


Wchodziliśmy się pobawić i pisałem to na początku Kubie. Świetnie nam idzie i możemy się z tego cieszyć. Nie wiem czy wiesz a być może wiesz po 3 tygodniach serwera chcieliśmy zrezygnować jak się złoty wpakował na nasze wyspy pod pretekstem rolek u Snów czy tam tomów. Większość rady była za rezygnacja, ale gracze byli przeciwni i na nowo tchnęli w nas energie. I dla nich musimy skończyć ten świat nieważne z jakim rezultatem więc czy traktujemy ich źle czy ja wiem. W cyrku są codzienne imprezy i kto był to wie jak tam dudni.


Podsumowując my nigdy do nikogo nie pisaliśmy o podanie info w waszym sojuszu, jeśli macie takie informacje przedstawcie dowody. Śmiało nic do ukrycia nie mamy w przeciwieństwie do was. Pewnie jeszcze sporo brudów wypłynie do rozpoczęcia dominacji. Graczy do niczego nie zmuszamy i kto chce gruzować to to robi. U nas ktoś płacze o fejki? Nikt a u was milion osób. Zresztą możecie podziękować Ergunowi :cool:

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
O ja pierniczę, no mega szpiega mieliśmy - 12 dni był u czerwonych, toć to nam dał tyle info, że już Dominację mamy w kieszeni. Och Te okropne Śpiochy, bez reputacji przez takie coś - wstyd i hańba - zaraz szaraki strzelimy!

I nie mów mi o dowodach, bo dobrze wiesz jak działa szpieg - "dobrego" to w sojusz mega trudno wykryć. A patrząc na Wasze działania to nie trudno zgadnąć, że jest. I nikt nie ma o to pretensji - to też dozwolony element gry! Hipokryzja po prostu, aż kłuje w oczy.

Kto płacze o fejki? Każde działanie wywołuje reakcję - fejkujecie i ok - ale to zawsze działa w dwie strony. Ktoś tam zaczął? Kiedy i jak? To ja już nawet nie wiem. Wiem, że nie fejkuję nikogo po nocach, bo to żadna zabawa dla mnie. Na alfie graliśmy w nocy, bo ustrzelić kogoś w nocy to był rarytas i wstawić mu kolona. Na starym systemie, bez powiadomień, miało to sens.
Tutaj po kilku nieprzespanych nocach, to mogę obiecać, że jak mamy tak grać to nie ma problemu - ja się szybko przestawię. Śpiochy też wrócą do gry nocnej - będzie zabawa - myślę, że dla wszystkich zarąbista, bo o to chyba chodzi :)

jarass92 Twoja wypowiedź jest ciekawa, szczególnie ten punkt drugi - popatrz powyżej. Ja mówiłam ogólnie, że różnie bywało na innych światach, a tu teraz mamy wypomniane światy z nazw - dat tylko brakuje.

Edit: Tak, Blodimirze - zbadałam grad, po tym jak używałeś go na moim miasteczku. Czy mam o to pretensje? Nie, zbadałam sobie grad i latam z gradem. Wcześniej nie używałam nigdy, ale jak trzeba to trzeba. To też dozwolony element gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Ale musze przyznać, że po Waszych wpisach, czytając tylko forum, to sama bym napluła na te Śpiochy...

Fejkują, gradują, ustawki robią, podbierają garściami graczy z innych sojuszy - no tylko zamknąć do więzienia - fuj! I w dodatku weszli z taką siłą - 100 karkow weszło do przedszkola i kopie małe dzieci - 300 małych dzieci. Toć to żenada!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Dobre, podoba mi się :D

Jak ja napiszę teraz do Mazura i dam mu info, że jego miasto jest celem na akcji to od razu możecie dopisać, że Tylko dla Zabawy mają szpiega u Śpiochów i pozamiatane ;)
 

DeletedUser29858

Guest
No blodimir u was gracze mają jak w raju. To co żeś pajacował na ramusie to się nawet odzywać nie powinieneś. Bo po co zajmować 2 miejsce w dominacji jako drugi odłam? No po co... Lepiej po rozbierać graczy żeby mieczyki szybciej wpadły i się zwijać. Zresztą co niektórzy mają zdanie na Twój temat i nie umoralniaj nikogo
 

DeletedUser29540

Guest
O ja pierniczę, no mega szpiega mieliśmy - 12 dni był u czerwonych, toć to nam dał tyle info, że już Dominację mamy w kieszeni. Och Te okropne Śpiochy, bez reputacji przez takie coś - wstyd i hańba - zaraz szaraki strzelimy!

I nie mów mi o dowodach, bo dobrze wiesz jak działa szpieg - "dobrego" to w sojusz mega trudno wykryć. A patrząc na Wasze działania to nie trudno zgadnąć, że jest. I nikt nie ma o to pretensji - to też dozwolony element gry! Hipokryzja po prostu, aż kłuje w oczy.

Kto płacze o fejki? Każde działanie wywołuje reakcję - fejkujecie i ok - ale to zawsze działa w dwie strony. Ktoś tam zaczął? Kiedy i jak? To ja już nawet nie wiem. Wiem, że nie fejkuję nikogo po nocach, bo to żadna zabawa dla mnie. Na alfie graliśmy w nocy, bo ustrzelić kogoś w nocy to był rarytas i wstawić mu kolona. Na starym systemie, bez powiadomień, miało to sens.
Tutaj po kilku nieprzespanych nocach, to mogę obiecać, że jak mamy tak grać to nie ma problemu - ja się szybko przestawię. Śpiochy też wrócą do gry nocnej - będzie zabawa - myślę, że dla wszystkich zarąbista, bo o to chyba chodzi :)

jarass92 Twoja wypowiedź jest ciekawa, szczególnie ten punkt drugi - popatrz powyżej. Ja mówiłam ogólnie, że różnie bywało na innych światach, a tu teraz mamy wypomniane światy z nazw - dat tylko brakuje.

Edit: Tak, Blodimirze - zbadałam grad, po tym jak używałeś go na moim miasteczku. Czy mam o to pretensje? Nie, zbadałam sobie grad i latam z gradem. Wcześniej nie używałam nigdy, ale jak trzeba to trzeba. To też dozwolony element gry.
Ale Ty widzisz co sama piszesz?
Sami najbardziej oczerniacie swój sojusz nie my, u nas nikt nigdy nie miał problemów, że ktoś coś robi nie tak, że latają fejki są rolki, grady. Wszystko zaczęło się po waszej stronie, jedna osoba od nas fejkowała, zakończyła grę po czym ergun miał problemy nagle, nie potrafił napisać kto dalej fejkuje zszedł poziom niżej wysłał massa i sam poleciał masą fejków, ale nie dalej po tej sytuacji był płacz garudo, że to my fejkujemy. Pomijam już fakt, że jak was bolą tak te fejki to schować ognie na noc i wyłączyć apkę naprawdę nie jest problem, wszystko jest spokojnie można co najwyżej rano ją włączyć jak się bonus kończy i po problemie.

Co do waszego kreta, i co to zmienia, że był 12 dni? Dla mnie nie zmienia to nic, nie chodzi o to ile wyniósł i jak wam pomógł tylko o to, że zniżyliście się do takiego poziomu, pomijam już to jak został przez was wykorzystany.
Mówisz, że mamy kreta a masz na to jakieś dowody i cokolwiek co to może potwierdzić? U was to było oczywiste i wyszło, my co takiego niby robimy, że mówisz, że jest kret? Pokazał bym Ci jak wyglądają u nas massy jak bardzo w nich widać nasz kompletny brak wiedzy na temat tego co zamierzacie zrobić i jaki będzie krok, ale przecież i tak ignorujecie fakty więc szkoda na to czasu.

Sami tworzycie sobie problemy wymyślając jakieś rzeczy, podczas gdy wychodzą wasze brudy idziecie w zaparte, że to my jesteśmy źli tworząc kolejne teorie, że to my się wszystkiego czepiamy żeby odbić piłeczkę na siłę w jakiś sposób zamiast po prostu przyznać się do błędu, z większą hipokryzją szczerze się jeszcze nie spotkałem nigdy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry