Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser4218

Guest
Oj dawno mnie tu nie było - zaczynam czytać od kilkunastu stron wstecz - przytoczę, to co mnie rozbawiło...

Przepraszam, ale odejmując złom, to mam jakoś ponad 2x więcej PW niż Ty na tym serwie, oooop. A! Tylko że ja jeszcze na dodatek prowadzę sojusz, a Ty co robisz, że mnie tu rozliczasz?:)
Kto ma wiedzieć, ten wie co robię i w jakim wymiarze, nawet na rękę mi jest to, że mi umniejszacie. To słodkie :D
Z fartem!

Pani DERFE - czy pani ma jakieś punkty poza złomem? Bo ciężko ogarnąć - w atakach nie widzę (a powinnam) - w obronie nie widzę (a to już nie muszę widzieć) - grasz czy tylko się złomujesz? Idę dalej czytać :)
 
A takie pytanie Sisi: bo pamiętam, że pytałaś niedawno o nękanie graczy błyskami - jak postrzegasz nową taktykę Śpiochów? Czy ... fejkami całego sojuszu 24h na dobę ma jakiś rys nękania, czy to po prostu kolejna sportowa postawa Śpiochów, którzy wyznaczają nowe standardy walki? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A takie pytanie Sisi: bo pamiętam, że pytałaś niedawno o nękanie graczy błyskami - jak postrzegasz nową taktykę Śpiochów? Czy ... fejkami całego sojuszu 24h na dobę ma jakiś rys nękania, czy to po prostu kolejna sportowa postawa Śpiochów, którzy wyznaczają nowe standardy walki? :D
Cyrki są pionierami w tej sprawie :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33478

Guest
A takie pytanie Sisi: bo pamiętam, że pytałaś niedawno o nękanie graczy błyskami - jak postrzegasz nową taktykę Śpiochów? Czy ... fejkami całego sojuszu 24h na dobę ma jakiś rys nękania, czy to po prostu kolejna sportowa postawa Śpiochów, którzy wyznaczają nowe standardy walki? :D

Sportowa postawa, uczyliśmy się od najlepszych :D

Gratki obrony, ładnie, ładnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Myślałam, że znów wejdę za długi czas, ale muszę wejść.
Gratki za przejęcie mojego miasta, super mobilizacja :)
Wzięliście jedno - slotów mam na dwa. Nic tak nie cieszy deffowca jak akcja na niego.
Nie wiedzieliście?

Nie wiem co cieszy Derfe, bo punkty sztucznie nabijane ma, pewnie tylko złom ;)
 
Oj dawno mnie tu nie było - zaczynam czytać od kilkunastu stron wstecz - przytoczę, to co mnie rozbawiło...



Pani DERFE - czy pani ma jakieś punkty poza złomem? Bo ciężko ogarnąć - w atakach nie widzę (a powinnam) - w obronie nie widzę (a to już nie muszę widzieć) - grasz czy tylko się złomujesz? Idę dalej czytać :)
DERFE nie znam, sorry.
A Sisi podobno taka kosa, takie cuda ogarnia, a olint przewaliła, słyszeliście o tym legendarnym graczu roku 2016? Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść pani Cycylio.
Strasznie boli ten płacz o zmysły, mnie już nudzi.
Może jak przestaniecie robić rolki to będę miała pw w ataku. A jak zaczniecie atakować, to w obronie. Uspokój się paniusiu XD
 
Ale nikt nie twierdzi, że nic nie nabiłaś, ale mówienie, że nie można teraz tego robić jest słabe trochę
Można, ale można byłoby więcej, nie uważasz? Słusznie zauważyliście, że mamy jeden front. Który albo rolujecie, albo stawiacie 30k deffa. Rzadko zdarza się walka na której nie robię pustego przelotu. Jes jak jes.
Ale nie wiem, skoro tak płaczecie nade mną, to chyba za jakieś zagrożenie we mnie widzicie, tak? No a nie powinniście, bo cienki grajek ze mnie przecież :oops:
Więc zluzuj tam majty agreścik
 
Ale nikt nie twierdzi, że nic nie nabiłaś, ale mówienie, że nie można teraz tego robić jest słabe trochę
Jak już mówimy o słabych rzeczach to chciałbym wspomnieć Twój pobyt na morzu 44
smiley-emoticons-lol.gif
 
Do góry