Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser23982

Guest
Rany boskie, jaki Ty jesteś zakompleksiony na naszym punkcie to się w czapie nie mieści xD
Co nie wejdziesz na to forum, to tylko przytyk w naszym kierunku, byleby o sobie przypomnieć.
Idź lepiej zawołaj kumpli z oślej, żeby weszli na serwerek nam błyskami rzucać, może poczujesz się wtedy lepiej, panie dorosły :>
A co nie jest tak? Czemu mam być zakompleksiony? Wygrałem swoje i nie muszę nic wygrywać. Nikogo nie zwołuje do rzucania błyskami. A najlepsze że nikogo z was nie wymieniałem. To jest moja ocena dla dobrego kolegi z nowego systemu
 
No pewnie, że tak jest, masz nawet screena na dowód:
1623398843828.png
To dobra ocena, taka w pełni obiektywna xD
To jak już mu tak radzisz, to jeszcze mu daj znać, że na starym taka sama patologia z fejkami jest, w głównej mierze praktykowana przez Was, ale to szczegół nic nie wnoszący do tematu.
 

DeletedUser30647

Guest
Grałem 2 światy na starym systemie od początku do końca - atmosfera i nieczyste zagrania podobne jak i na nowym systemie. Więc tutaj porównania nietrafione. Zarówno na jednym jak i drugiem systemie można fajnie sobie popisać z przeciwnikiem ale tez również trafiają się osoby toksyczne.

Ps. Kacperek kumplu nie daj się sprowokować ;)
 

DeletedUser23982

Guest
No pewnie, że tak jest, masz nawet screena na dowód:
View attachment 12818
To dobra ocena, taka w pełni obiektywna xD
To jak już mu tak radzisz, to jeszcze mu daj znać, że na starym taka sama patologia z fejkami jest, w głównej mierze praktykowana przez Was, ale to szczegół nic nie wnoszący do tematu.
Ja nie fejkuje ludzi, bo po co komuś psuć noc i sobie. Jeszcze myśląc że ktoś ma rodzine itp. To dla mnie fejkowanie jest słabe. Staram się tego nie robić, bo gra jest dodatkiem do życia, a nie odwrotnie .
Czemu musiałeś się wypowiedzieć? Aż takie ego masz? Ja napisałem jak jest nie wypowiedziałem się na wasz temat nawet nikogo nie wymieniłem. Podałem przykład, ale to ty już wiedziałeś ze o was chodzi . Macie kompleks wyższości nad innymi?
 
Ja nie fejkuje ludzi, bo po co komuś psuć noc i sobie. Jeszcze myśląc że ktoś ma rodzine itp. To dla mnie fejkowanie jest słabe. Staram się tego nie robić, bo gra jest dodatkiem do życia, a nie odwrotnie .
I jednocześnie przyklaskiwałeś kumplowi, czy to z oslej(będąc radnym), czy tu z futer, który ładował dnie i noce, byleby zamęczyć. Postawa godna pochwały Rafał, wypisać Ci dyplom? ;v
Nie wiem, od kiedy zabranie głosu w temacie, który mnie dotyczy, świadczy o wysokim ego, ale tak, mam AŻ takie ego XD
Patrząc na większość Twoich poprzednik postów, coś podświadomie podpowiedziało mi, że jednak może chodzić o nas :> Ale pewnie masz rację i pewnie się mylę :D
 

DeletedUser23982

Guest
I jednocześnie przyklaskiwałeś kumplowi, czy to z oslej(będąc radnym), czy tu z futer, który ładował dnie i noce, byleby zamęczyć. Postawa godna pochwały Rafał, wypisać Ci dyplom? ;v
Nie wiem, od kiedy zabranie głosu w temacie, który mnie dotyczy, świadczy o wysokim ego, ale tak, mam AŻ takie ego XD
Patrząc na większość Twoich poprzednik postów, coś podświadomie podpowiedziało mi, że jednak może chodzić o nas :> Ale pewnie masz rację i pewnie się mylę :D
Miałem uprawnienia, ale nie decydowałem nic na poprzednim świecie. Ja nie pochwalam takich zagrywek. Nie ingerowałem w fejki na ciebie. Wypowiadałem się ogólnikowo. A czy tak nie jest? Obiektywnie tak jest. Uważam że w bonusie powinniśmy dawać sobie spokój z grą.
A jeżeli te żarty na dc uważasz za chwalenie?
 
Na Rodosie na starym systemie bliżej mi do dolnej setki aktywnych graczy niż górnej, więc na 100% omija mnie wiele syfu, z którym styczność ma topka, ale mam wrażenia bardzo pozytywne.
Na starym grałem dawno dawno temu. Na Nagidosie miałem okazję zaglądać kilku graczom "przez ramię" na to jak się gra na starym systemie, przez co wchodząc na Rodos spodziewałem się okropnego syfu. I plułem sobie w brodę, że nie zdecydowałem się zbić na Pegas, gdy jeszcze można było. No bo co, stary system? To toksyczne bagno?
Niemniej wbiłem i jestem bardzo miło zaskoczony. Fejki były przez chwilę, potem liderzy się dogadali i kompletnie ustały. Nawet złom jest trzymany w ryzach, po obydwu stronach widziałem funkcyjnych pilnujących nabijania PW i sprawdzających ludziom murki. Jasne, niektórzy się ze sobą nie lubią, wyzywają, ale kogo to obchodzi. Te antagonizmy to jeden z mechanizmów napędzających grę. Najważniejsze że można sobie wejść na świat i nie obawiać się o swoje zdrowie psychiczne. Toksyczność starego jest przereklamowana.

Drodzy gracze z pegasa, ogarniajta się, bo wstyd, żeby to nowy był teraz bagnem.
 
Serwus. Ja akurat bardziej zajmowałem się robieniem memów i pisaniem głupich postów niż grą, dlatego nigdy nic nie wygram :) No i się sprawdziło jednemu Panu z Lisów, obecnie chyba na gościnnych występach w Śpiochach :) Pozdrawiam!

Przede wszystkim gratulacje dla Śpiochów za wygranie świata. Brawa dla garudoo za zebranie takich graczy pod jednym sztandarem i utrzymanie tego do końca. Gratulacje dla całej Koalicji, która również zebrała świetnych graczy. Ten świat miał być ogórkowy, już na starcie rozstrzygnięty, a jednak walka trwała do końca. Jakimi sposobami prowadzona to już inna sprawa, temat już chyba tak .... wyczerpany, że nie ma co wracać do kretów, fejków itd. Każda strona ma swoje zdanie i tyle. Ja na nikogo po nocach nie latałem, na mnie też nikt nie latał no możne poza 2-3 przypadkami przez ten cały czas więc temat dla mnie nie istnieje. Coś na końcu nie pykło w Koalicji. Nie wiem jaka była taktyka ale moim zdaniem wymiana miast mocno spóźniona. Nikogo nie krytykuje bo nie o to chodzi, pewnie wnioski zostaną wyciągnięte na przyszłe światy więc nie ma tego złego.

Ja tam się dobrze bawiłem robiąc memy, czasami chamskie, trochę obraźliwe i pisząc głupie posty na forum bo przecież chodzi tutaj o dobrą zabawę - przynajmniej dla mnie :) Dzięki wszystkim za grę, pomogliście przetrwać czas lockdownu bo było przynajmniej jakieś zajęcie. Dajcie już sobie na luz, emocje przełóżcie gdzieś indziej - właśnie rusza Euro, jutro gala UFC, jest siatkówka i wiele innych ciekawych rzeczy. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców, dla tych co jeszcze stawiają opór szacun za wytrwałość.

Życzę Wszystkim udanych wakacji, trzymajcie się i być może do następnego!
 
Ostatnia edycja:
Do góry