Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

onanizm nie jest religią tylko czymś na kształt stylu życia

Stanowczo muszę sprzeciwić się takim bezbożnym twierdzeniom. Nie jesteśmy na forum katolickim. Tu czci się innych bogów i inną kulturę. :rolleyes:

Masturbacja przeto jest boskim aktem i przez bogów zesłanym. Czyż w mitologii sumeryjskiej rzeki Tygrys i Eufrat nie powstały w akcie onanizmu boga Enki? Czyż litościwy Hermes, wracając na nasze podwórko, nie ukazał Panowi i innym satyrom sposobu na złagodzenie żądz, które nimi targały?
 

DeletedUser11447

Guest
Sisi jak wiesz lubię akcje - brać w nich udział i je organizować
nie uważam, aby było coś złego w atakowaniu czerwonych
ale nie wiesz o pewnych ustaleniach, czy także o pewnych faktach, powiązaniach z ludźmi itd. itp. więc, cóż...
no i wyszło na to jednak, że akcja była głównie przeciwko mnie bo ze mną męczyliście się cały dzień (nawet nie od świtu, bo czwarta - to dla mnie jeszcze noc), aż do 23-ciej. W końcu mądry wpadł - i to dosłownie, po całym dniu klinowania Was - że moze wojska chowam w małym brązowym pryszczu. Nie zdążyłam cofnąć - mój błąd. Nie maiłam czym sklinować. Dobrze wiesz natomiast, że bym to zrobiła i ten ostatni kolon (Twój?) na 100% by nie wszedł. I na marne by poszło te 56 ataków przed kolonem - tym ostatnim z wielu wcześniejszych. Dla mnie to już zakrawało na nękanie i to było nękanie. Może zbyt emocjonalnie podeszłam do sprawy, co odzwierciedliłam w nazwach miast. Jednak prawda była właśnie taka - wszyscy rzuciliście się na mnie po tym jak nie pykło Wam kilka kolonków. A ja tam sama między Wami. I tak uważam, że długo się trzymałam.

W akcji przejęliście kilku kompletnie nieaktywnych i coś jeszcze na froncie. Najbardziej jednak akcja była skierowana przeciwko mnie i chyba najwięcej musieliście się ze mną pogimnastykować z tego co widziałam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Jak to wszyscy? To kto atakował pozostałe miasta z akcji?
Wszyscy polecieli na Ciebie? Chyba żartujesz... Jednodniowa akcja na miasta to nie nękanie!
Że na 5 Twoich? No jak je miałaś na jednej wyspie, która była do przejęcia to co się dziwisz?
I to jest normalne, że przy powtórce kolonów (nie zawsze udaje się, za pierwszym razem)
dołączają się Ci co swoje cele już przejęli i zostało im woja, bo to gra zespołowa i tak się gra.

No ale na to wygląda, że grepo to gra nękająca - każdy kto atakuje swój cel 1 dzień, to już nęka przeciwnika.
Czyli wszyscy nawzajem się nękamy. To może ta gra powinna się nazywać nękopolis?
 

DeletedUser11447

Guest
Jeśli nękaniem jest wysłanie 56 ataków i kilku kolonów, to co akcję ktoś na nowym systemie jest nękany.
No i nie wiem, co wtedy sądzić o akcjach na cuda, gdzie nawet i kilka tysięcy ataków leci. To chyba wtedy jako skrajne prześladowanie należałoby potraktować.
ehhh słoniku mój Ty ulubiony
to nie tak
dobrze wiesz zapewne, albo może nie wiesz
ale te 56 ataków to było tylko pod tego jednego ostatniego kolona a przez cały dzień nie wiem ile ataków puściliście na mnie
mój licznik świecił się od 4-tej rano do prawie 23-ciej bez kilku sekund - czyli do tego ostatniego kolona

przyznam, że psychicznie już nawet ja powoli miękłam, no ale przecież znam realia tej dziwacznej gierki
 

DeletedUser4218

Guest
Jeśli nękaniem jest wysłanie 56 ataków i kilku kolonów, to co akcję ktoś na nowym systemie jest nękany.
No i nie wiem, co wtedy sądzić o akcjach na cuda, gdzie nawet i kilka tysięcy ataków leci. To chyba wtedy jako skrajne prześladowanie należałoby potraktować.
To ja przy takiej akcji na mnie (i nie tylko mnie) to powinnam zamknąć się w domu, płakać, a firmę Innogames podać do sądu za znęcanie się nade mną ;/ A każdego z atakujących powinnam wezwać do sądu i żądać odszkodowania! Bo przecież atakować mogę TYLKO ja, a nie mnie...

1612467258523.png

P.S.
I tam olać to, że ataków przez cały dzień było z 4000 i więcej, te 1179 było tylko pod kolona/y!
 

DeletedUser11447

Guest
Sisi o jakim jednym nieudanym razie Ty mi tu piszesz.

Myślę, że to Tobie nie pykło ze 3-4 razy na jedno miasto (? - nie jestem pewna bo zmieniasz te nicki na pewno częściej niż niektórzy faceci skarpetki)

kolony te powinny błyszczeć diamentami, tyle tego złota na nie poszło
ja chyba tyle nie wydaję na cały serwer łacznie z wykupieniem premki
 
No, ale tak wyglądają porządne akcje. Na ~5min po bonusie wchodzą ataki czyszczące(i to norma, że niektóre lecą z 2h). Potem cały dzień pilnujesz, żeby obrońca murku nie stawiał, więc trzeba latać atakami, sprawdzać i ewentualne wojo/murek zbijać. I na start BW kolejne "synchro" z kolonami, najlepiej kilka. Nie wejdą? To poprawki do bonusu. Całkowity standard na nowym podboju. Skoro organizowałaś i uczestniczyłaś w akcjach na nowym podboju to powinna to doskonale wiedzieć.
 

DeletedUser11447

Guest
Marta na prawdę podziwiam że po tylu latach nadal ten sam ogień co kiedyś. Nic nie przygasłoo_Oo_Oo_Oo_O
NorbiF bo z temperamentem się człowiek rodzi, sprawa stała :) z choleryka nie zrobisz flegmatyka, a lobotomii się już szczęśliwie nie stosuje. I kilka lat temu byłam bardziej jaskrawie ognista; dobrze o tym wiesz jak zbierałeś joby :) za te szare na Bizancjum - tego Ci przenigdy nie zapomne, jak pół świata wyszarzyłeś w 1 chwilkę
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi o jakim jednym nieudanym razie Ty mi tu piszesz.

Myślę, że to Tobie nie pykło ze 3-4 razy na jedno miasto (? - nie jestem pewna bo zmieniasz te nicki na pewno częściej niż niektórzy faceci skarpetki)

kolony te powinny błyszczeć diamentami, tyle tego złota na nie poszło
ja chyba tyle nie wydaję na cały serwer łacznie z wykupieniem premki

Lol teraz to mnie ubawiłaś :D
Gram na swoim nicku i na Ciebie nie wysłałam ani jednego ataku.
Cele moje grupy były inne, tak samo jak cele wielu innych grup.
 

DeletedUser11447

Guest
Lol teraz to mnie ubawiłaś :D
Gram na swoim nicku i na Ciebie nie wysłałam ani jednego ataku.
Cele moje grupy były inne, tak samo jak cele wielu innych grup.
a to sorry Sisi - zwracam honor do kieszeni
wzięłam Cię za taką jedną pannę od Was, co z nazwą jakiegoś miasta cos wzdycha o naszym wspólnym koledze guziczku
Sorry Sisi jeszcze raz - honor do kieszeni; bardzo szczerze przepraszam
 
Do góry