Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32311

Guest
Tak siedzę i patrze na tą gre i zastanawiam się kiedy przejdzie już ta "ERA NA BRONDERA" w sensie np. kiedy przestaną niektórzy nazywać swoje miasta w ten sposób " Będzie złoty błonder "
Chciałabym zauważyć, że nie tylko Bronder gra w sojuszu który liczy około 90 głów i nie tylko jeden bronder atakuje, a nazywanie miast w ten sposób to trochę piaskownica :cool:
 

DeletedUser32698

Guest
Chyba nie zrozumiałeś. Cytat jest twój, ale post jest skierowany nie do Ciebie, a do płaczka, którego uroczo w tamtym cytacie podsumowałeś.
Ciebie nie znam, nie wiem czego chcesz i za bardzo mnie to nie interesuje.
Ale forum olintu chyba słabo przeglądnąłeś, bo zapomniałeś kto tam najbardziej jadem pluł i mimo wszystkich możliwych niehonorowych i brudnych sztuczek cudaków odbić nie potrafił.
To już rozumiem. Płaczki są wszędzie i oby tego jak najmniej na forum.

S.S.R to była fajna ekipa, pozdrawiam z tego miejsca :)
 
Tak siedzę i patrze na tą gre i zastanawiam się kiedy przejdzie już ta "ERA NA BRONDERA" w sensie np. kiedy przestaną niektórzy nazywać swoje miasta w ten sposób " Będzie złoty błonder "
Chciałabym zauważyć, że nie tylko Bronder gra w sojuszu który liczy około 90 głów i nie tylko jeden bronder atakuje, a nazywanie miast w ten sposób to trochę piaskownica :cool:
A tak sobie nazwałem, jak chcesz to mogę zmienić tylko podaj mi jakiś pomysł bo weny mi brakuje :p Zresztą z waszej strony są podobne akcje, więc nwm czemu akurat pijesz do tego ? A gdybym np nazwał miasto Będzie złoty no nwm rafcio82 to byś też pisał/pisała ?
 

DeletedUser32561

Guest
A tak sobie nazwałem, jak chcesz to mogę zmienić tylko podaj mi jakiś pomysł bo weny mi brakuje :p Zresztą z waszej strony są podobne akcje, więc nwm czemu akurat pijesz do tego ? A gdybym np nazwał miasto Będzie złoty no nwm rafcio82 to byś też pisał/pisała ?
Mnie to wczoraj rozwaliła nazwa "złote biremy" no jeszcze 3tyś złotych birem w mieście nie widziałem :oops:
 
Do góry