Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32223

Guest
No już, nie rozpadliście na 2 części przypadkiem? Czy to były zaplanowane wyjścia XD? Pozdrawiam tych co ich nie można w nocy budzić :D
Widzisz malutko wiesz a dużo gadasz. Wrachowe dzieciaczki poszły sobie bo chcieli pomóc słabszemu, a tak serio brakowało im własnego zarządzania. Szczerze dobrze że się tak stało, kopalnia pw.

Akurat Ciebie nie pozdrawiam bo jak zawsze nic nie grasz a tylko szczekasz :eek:
 

DeletedUser34448

Guest
Mówi to gość który obrażał radną sojuszu tylko dlatego że jest kobietą po czym ją podrywał na priv i znów zwyzywał :D Sojuszu przestał być komedią od kiedy z niego odeszliście chociaż pw darmowego pod dostatkiem
Zluzuj majty chlopaku :) nie wydaje mi sie zebym kogos obrażał.
 

DeletedUser32223

Guest
Mogę podyskutować na privie, możesz napisać jak Ci się nudzi ale mi się nie nudzi

Jeśli nie potrafisz się zachować na tle ogólnym to lepiej nie marnujmy sobie czasu.


A co Ty tam chlopaku wiesz. Graj, wygraj i napinaj sie dalej papierowy tygrysie.


Oj tyle co ty narobiłeś na tym serwerze to śmiech na sali. Chyba życie Cię potężnie skrzywdziło ale mam nadzieje że poprawi się twoja sytuacja.

A co do mojej gry to czysta zabawa jak i również sprawdzenie czy nie zardzewiałem od siedzenia na Tarasie.
 
Do góry