Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ten fragment dotyczył mnie więc się do niego odniosę.
Gracz Cyrku? Toż mnie zdziwiłeś.

View attachment 12215
No dobra, tu źle doprecyzowałem. Zamiast graczy cyrku powinienem napisać ,,Graczy przeciwnej koalicji". Ale w konteście meritum mojej wypowiedzi w twoją stronę akurat to nie jest najważniejsze. A co do nie pisanego oddzielnie, a łącznie, no cóż, zawsze miałem z tym problemy :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
No dobra, tu źle doprecyzowałem. Zamiast graczy cyrku powinienem napisać ,,Graczy przeciwnej koalicji". Ale w konteście meritum mojej wypowiedzi w twoją stronę akurat to nie jest najważniejsze. A co do nie pisanego oddzielnie, a łącznie, no cóż, zawsze miałem z tym problemy :rolleyes:
Hm... czytam i czytam, jakiej przeciwnej koalicji? On nie był na czerwono wcześniej, później przeszedł do leków. Macie całą korespondencję z nim, czy tylko bazujecie na wybranych fragmentach, które Wam pasują?
 
Hm... czytam i czytam, jakiej przeciwnej koalicji? On nie był na czerwono wcześniej, później przeszedł do leków. Macie całą korespondencję z nim, czy tylko bazujecie na wybranych fragmentach, które Wam pasują?
A jakie to są z tych całych fragmentów takie które niby was usprawiedliwiają? Napisać głodny kawałek o przeszłości jest łatwo, jak to kiedyś wspaniale było że się donosiło o potencjalnych kretach. Ale jak tu się taki trafi, według twojego zrzutu do Leków trafił 16 Marca, a 17 Marca Garudoo wypytywał co gdzie stoi, to przecież nie ma problemu powyciągać z takiego gościa co się da
 

DeletedUser32223

Guest
No blodimir u was gracze mają jak w raju. To co żeś pajacował na ramusie to się nawet odzywać nie powinieneś. Bo po co zajmować 2 miejsce w dominacji jako drugi odłam? No po co... Lepiej po rozbierać graczy żeby mieczyki szybciej wpadły i się zwijać. Zresztą co niektórzy mają zdanie na Twój temat i nie umoralniaj nikogo

A powiedz co tam narobiłem jak masz świetne info, może hmmm. Ciekawość mnie zżera a i jeszcze nie zapomnij podać kto ma jakie zdanie o mnie.
Miło się robi na serduszku że każdy mnie ma za najgorszego. Uczcie się dziewczęta tak się kreuje postać w simsach. ESSSS :cool: A i nie zapominaj że ktoś mi w śpiochach gre proponował 3 miechy wstecz. Dopisz to sobie do notatniczka misiu.

Edit: Nawet nie wiedziałem że grałeś u nas xD Dzięki Pavlito za infolinie.

Pon z Knightfalem, i możliwe że pon-pakt z Lechią. Były akcje tego samego dnia i wasze i ich. No i tak samo pisanie że tam grało 15 osób. Słabsza ekipa, jednak po drugiej stronie też ekipa była słabsza. Sojusz który się tam zaczynał budować. Tutaj owszem, też się buduje, jednak gracze są zmobilizowanii i najwięksi przeciw śpiochom trzymają się razem. My takiego komfortu na Ramnusie nie mieliśmy. Z Lechią się biliśmy. Jakieś twory inne? Drago, Desdemona trafili do was. Nasz paktowicz potem przeciw wam ogrodnicy? Również potem ich topka was zasiliła. Co prawda nawet jakbyście bez tego grali, pewnie by to wyniku nie zmieniło, ale wy lubicie podkreślać jaki ten Ramnus genialny, a jak Śpiochy robią również brudy to pośmiewisko grepolis, kiedy wy wygraliście również takimi z korzystaniem z takich zagrywek?


Do gerczixa to się nie wypowiem, kret był bo o tym gadaliśmy.


Pamiętasz na co się umawialiśmy z knighfallem? Pon za przeniesienie się po za obszar dominacji i jakoś to przeszło, miasta za darmo to układ dla nas miód malina. Pona z Lechią nie było z tego co pamiętam, przecież sami im miasta zabieraliśmy a co do akcji to dostawali tylko info kiedy my lecimy. Mogli się przyłączyć to i korzystali z okazji.

Paweł wiem ze przespałeś pół serwera ale pamiętasz każdy chciał bić śpiochy po czym satyryk focha strzelił na swoich, później wielki garg z wrachem zaczęli swoje problemy i koniec końców laliśmy się z nimi a nie ze śpiochami. O Tomku śpiochowym nie będę pisał. I tak w kółko i w kółko, przecież na początku serwera każdy chciał bić śpiochy a jak było to wiemy.

Kolejny raz wracając do słynnego ramnusa, oj Jolka to była super kobieta która dawała info wam i nawet poruszaliśmy razem tą sprawe. Z Drago grałem na lapitosie(w małym sojuszu) i po znajomości go wzięliśmy. Co do innych graczy z ogrodów oni chcieli kończyć a daliśmy im szanse i nawet dostali zasłużone im miecze. Jednak śpiochy tam grały tylko i wyłącznie na początku. Można wymienić tylko trzy osoby które siedziały tam cały serwer i pomagały(Kamil, Złoty i garudo). Reszta spała na innych serwerach.

I było jak było sam zrobiłem rozbiórki bo dla mnie ten serwer to była męczarnia, tylko dlaczego żadna osoba ze śpiochów nie zaprotestowała i przyjęła godnie miecze ramnusowskie. Ciekawe.... i chyba nigdy się nie dowiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34448

Guest
Musza ich wywiadowczo - dyplomatycznie ... Parafrazując klasyka : Przeciez cyrki nie moga wygrac iq ani ogolna prezencja na to nie pozwala :)) to nie mozliwe.
 

DeletedUser32698

Guest
Musza ich wywiadowczo - dyplomatycznie ... Parafrazując klasyka : Przeciez cyrki nie moga wygrac iq ani ogolna prezencja na to nie pozwala :)) to nie mozliwe.
To ty musisz mieć IQ na "-" skoro zniszczyli cie tak szybko :) Dalej podrywasz ludzi z gry i robisz z siebie błazna czy ogólna prezentacja już ci na to nie pozwala?
 
Do góry