Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie ma oczyszczen - wszystko na jedną paczkę poszło? Jak tak to słabo, laski zmarnowane xd
Artemida się zmarnowała bo żadna z paczek nie była przykryta :(

Spoko kilku zabrakło ale się szukać mi nie chce XD ale z 15 paczek to on puścił :)


Odechciałoby się latać xd Ale Mazur... ale Mazur czassssy!!! :eek: na synchro wal po kilka to nie bedziesz musiał marnować łask na oczyszczenia:D
Ale i tak propsuje :D
Poprawię się :D
 

DeletedUser32517

Guest
Ej ale nie gadajcie... to znaczy ja wiem że to sensu nie ma bo to właśnie marnotrawstwo jest. Ale jak leci jeden atak to śmiesznie jest walnąc 20 sztormów xd Fama później sama się niesie :D
Pw z tego nie ma. Ale zabawa przednia xd
 

DeletedUser32517

Guest
Chwila No nie rozerwe się no! Na kilka frontów to nie jest letko pisać
 
Żarty się powoli kończą. Śpiochy dajcie już sobie spokój i poddajcie się bo "Król na wakacje chce jechać, odpocząć" :D Jak nie ten świat to inny, wiadomo. Wyślę Wam pocztówkę z życzeniami na ręce jego ekscelencji garooda - to chyba uczciwa cena? Nawet gdyby miałaby być z Mielna to wyślę. Do 6 czerwca macie czas więc się zastanówcie czy jest sens dalej to z Waszej strony ciągnąć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33478

Guest
Żarty się powoli kończą. Śpiochy dajcie już sobie spokój i poddajcie się bo "Król na wakacje chce jechać, odpocząć" :D Jak nie ten świat to inny, wiadomo. Wyślę Wam pocztówkę z życzeniami na ręce jego ekscelencji garooda - to chyba uczciwa cena? Nawet gdyby miałaby być z Mielna to wyślę. Do 6 czerwca macie czas więc się zastanówcie czy jest sens dalej to z Waszej strony ciągnąć...

Pegas będzie ciągnąć się jeszcze 4 miesiące, legit info od supportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry