Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie wydaje mi się żebyście kiedy- kolwiek grali na NZ więc Twoje spostrzeżenia są nie na miejscu
Grałem z wami, przeciwko wam jak i będąc waszym sojusznikiem. Są jak najbardziej na miejscu. Lubię was ale Gołąbek jest jaki jest. Na każdym świecie trzeba go ciągnąć za uszy bo w top 50 nigdy nie był i nie będzie. Zresztą top 100 to u niego niesamowita rzadkość jeśli w ogóle był. A jakim jest wybitnym graczem pokazał niedawno na Karphi gdzie spakował walizy po pierwszej akcji legionów (wtedy chyba jeszcze Kohorty?).
 

DeletedUser29239

Guest
Na tym całym karphi grało NZ ? nie wydaje mi się , więc nie ma się czym szczycić co to za przyjemność pokonać wilka bez watahy .
 
Grałem z wami, przeciwko wam jak i będąc waszym sojusznikiem. Są jak najbardziej na miejscu. Lubię was ale Gołąbek jest jaki jest. Na każdym świecie trzeba go ciągnąć za uszy bo w top 50 nigdy nie był i nie będzie. Zresztą top 100 to u niego niesamowita rzadkość jeśli w ogóle był. A jakim jest wybitnym graczem pokazał niedawno na Karphi gdzie spakował walizy po pierwszej akcji legionów (wtedy chyba jeszcze Kohorty?).
Spakowałem walizy po jednej akcji kohort ? Czy ty sprawdzasz informacje które tutaj wypisujesz czy piszesz co ci przyjdzie do głowy ?
 

DeletedUser26574

Guest
Leito1939 - ostatniego wpisu Sisi nie polubiłeś.
Takie info, żebyś nie przeoczył, no chyba że celowo... ;)
 
Do góry