Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser4218

Guest
Śpiochy to komercjny twór nie pzystosowany do batalii. Przupomina mi Real Madryt sprzed 10 lat. Kilka indywidualnosci a w grupie lipaaaaa!!! Bede ich cisną gradem. Dziekuje za uwagę.

Hm... nie znam się na sporcie, więc ciężko mi te porównanie skomentować.

Co do grupowej pracy Śpiochów to nie masz zielonego pojęcia, tak samo jak i organizacji sojuszu :)
 

DeletedUser15806

Guest
O ktos szczeka na FO, jak kiedys. Nawet nick pasuje. I nowy na FO. Pewnie jakas podpucha : ). Ale nikt nie przebije dareksa, ilez to razy Dex Crocodile wysyłał go do budy i nic. Wesoło było. : ). Swoja droga ciekawe okreslenie komercyjny sojusz. To troche przypomina mi przedinternetowe czasy polskiego punk rocka.: “ polska złota młodziez, krzykliwa i głupawa, polska złota młodziez, komercja, moda, pieniadze i zdrada” czy jakos tak to lecialo. A kazdy punk i tak kombinował, jak tu kupić lewisy w pewexie : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O ktos szczeka na FO, jak kiedys. Nawet nick pasuje. I nowy na FO. Pewnie jakas podpucha : ). Ale nikt nie przebije dareksa, ilez to razy Dex Crocodile wysyłał go do budy i nic. Wesoło było. : ). Swoja droga ciekawe okreslenie komercyjny sojusz. To troche przypomina mi przedinternetowe czasy polskiego punk rocka.: “ polska złota młodziez, krzykliwa i głupawa, polska złota młodziez, komercja, moda, pieniadze i zdrada” czy jakos tak to lecialo. A kazdy punk i tak kombinował, jak tu kupić lewisy w pewexie : )
Dex to był konkret grajek. Wróci kiedyś do nas?
 

DeletedUser6237

Guest
Jednak to juz nie dla mnie, kiedyś było więcej czasu i jakoś lepiej się grało, czasu gdzie wchodziło po 12k graczy i można było się bawić, teraz wchodzi 2k, a przed końcem ochronki zostaje 1k, w tym 600 handlarzy xD Poza tym pay2win straszny się zrobił.

Powodzenia wszystkim znikam znowu, mam już nadzieję że nie wrócę do tego ...

Powodzenia wszystkim :)
 
Mimo, że jestem z tego samego okresu to to po prostu jest obrzydliwe :D Nie wiem jak można tak gloryfikować swoje czasy i na każdym kroku bezpośrednio albo pośrednio sugerować że były lepsze. Dajcie już spokój dziadkowie z tymi historiami lat 80tych. Dość już tych sentymentów i nostalgii. To serio ani śmieszne, ani smutne ani tym bardziej ciekawe. Po prostu żadne.
 
O ktos szczeka na FO, jak kiedys. Nawet nick pasuje. I nowy na FO. Pewnie jakas podpucha : ). Ale nikt nie przebije dareksa, ilez to razy Dex Crocodile wysyłał go do budy i nic. Wesoło było. : ). Swoja droga ciekawe okreslenie komercyjny sojusz. To troche przypomina mi przedinternetowe czasy polskiego punk rocka.: “ polska złota młodziez, krzykliwa i głupawa, polska złota młodziez, komercja, moda, pieniadze i zdrada” czy jakos tak to lecialo. A kazdy punk i tak kombinował, jak tu kupić lewisy w pewexie : )
To Dezerter Grzesiu, jeszcze z czasów zanim się skomercjalizował :p
 
Do góry