Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Satyryk synonim bycia grepolisowym śmieciem. Śpiochy bez honorowe mając taką przewagę korzystać z takich świń. Banoklesik niech sra złotem na tym mieście jesteście bandą frajerów bez honoru i żadnych zasad jak dla mnie nie pozdrawiam
No niestety, jakie som grepo ekipy to każdy wie. A 100 śpioszków garudo wbijających na serwer z 40os limitem sojuszu na dominację, to śmieszki nie śpioszki ;)
Ale no, trzeba im oddać, że chociaż (chyba) nie psioczą, że przecież mają silnego przeciwnika i tak czeba. Czy coś przegapiłam? :DDDDD
Graty złoty, klasyczny move, oby odbiło się czkawunią <3
 

DeletedUser29239

Guest
Kto by nie skorzystał z takiej okazji , gdybym rano tak długo nie spał też bym wbił na takie wyspy :)
Większym problemem dla was jest koordynator deff bo to co się wczoraj wydarzyło to rzeczywiście był cyrk , tyle lądu na trawnikach dawno nie widziałem , strasznie nas tym wymęczyliście cały dzień latania i topienia transów :)
 
Kto by nie skorzystał z takiej okazji , gdybym rano tak długo nie spał też bym wbił na takie wyspy :)
Większym problemem dla was jest koordynator deff bo to co się wczoraj wydarzyło to rzeczywiście był cyrk , tyle lądu na trawnikach dawno nie widziałem , strasznie nas tym wymęczyliście cały dzień latania i topienia transów :)
O mamy bingo! Gramy na discordzie o to, kto pierwszy napisze: Kto by nie skorzystał z takiej okazji XD
No nie wiem, ktoś kto chce grać fair i ma ogromną przewagę na serwerze? POPOGA
 
Tomek myślałem że macie choć trochę moralności i honoru wygrałeś talon czekaliśmy kto pierwszy napisze,, kto by nie skorzystał,, jesteście żałośni sami psujecie sobie zabawę i rywalizację. Ciesz się ze tak pw wczoraj pozarabiałeś nie będziesz miał okazji sprawdzić jak to jest z mocnym przeciwnikiem bo nawet jeśli natrafią się taka okazja to wychodzi z was polska mentalność bez honorowych osób i tyle. Bawcie się dobrze sami że sobą...
 
Ostatnia edycja:
Czyli co , jak by do was napisał ktoś że odda wami miasta na wyspach wroga , odmówilibyście i poinformowali przeciwny sojusz o takim wałku .
Dokładnie tak byśmy zrobili a taki cwel jak satyryk by więcej takich akcji nie zrobił bo by wiedział że tak jak w domu tu też wszyscy na niego plują musiał by zmienić otoczenie. A szkoda na Was słów mogliście mieć jakiś opór na tym świecie a sami to psujecie takimi zagrywkami to że garudo nie ma skrupułów to wiadomo ale żeby i gracze się do niego dostosowali to już trochę zalosne
 
Czyli co , jak by do was napisał ktoś że odda wami miasta na wyspach wroga , odmówilibyście i poinformowali przeciwny sojusz o takim wałku .
Tworzysz sobie wlasna rzeczywistosc, przewaga jest ... no nie idzie tego opisac jaka macie przewage i piszesz cos takiego jescze, a graj sobie dalej, zycze Ci powodzenia i wiecej takich akcji abys szybciej mogl skonczyc swiat :)
 

DeletedUser29239

Guest
Na Lapitosie dostaliśmy takie kropki od Tuptusiów wbił tam między innymi Haszek , nie było o tym nawet jednego wpisu na FO .
Troszkę sobie popłakaliśmy na forum śpiochów i wzięliśmy się za odbijanie wam proponuje tak samo do tego podejść :).
 

DeletedUser29757

Guest
Chcecie powiedzieć że Śpiochy nie dość że mają olbrzymią przewagę nad całym światem, tak że aż ludzie z zewnątrz kiwają głowami z politowania, to jeszcze muszą się uciekać do brudnych zagrywek jak dogadywanie przejęcia miast od wrogów aby im się wbić na wyspy ??? I źe to niby złotyzłoty tak działa ??? nigdy w to nie uwierzę. To jest za dobry sojusz i za dobry gracz aby się uciekać do tak niskich zagrań.
 
BlackFish to masz zderzenie z rzeczywistością zobacz co pisze Tak Sobie Gram goście zatracili jakiekolwiek wartości aby mieć przewagę i szczycić się wygrana a że bez walki? Kto by tam się tym przejmował, szkoda słów na nich i tyle...
 

DeletedUser22129

Guest
Ja sam im stawię czoła, psycha im siadzie po godzinie
Tomek myślałem że macie choć trochę moralności i honoru wygrałeś talon czekaliśmy kto pierwszy napisze,, kto by nie skorzystał,, jesteście żałośni sami psujecie sobie zabawę i rywalizację. Ciesz się ze tak pw wczoraj pozarabiałeś nie będziesz miał okazji sprawdzić jak to jest z mocnym przeciwnikiem bo nawet jeśli natrafią się taka okazja to wychodzi z was polska mentalność bez honorowych osób i tyle. Bawcie się dobrze sami że sobą...
 
Do góry