Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Chcecie powiedzieć że Śpiochy nie dość że mają olbrzymią przewagę nad całym światem, tak że aż ludzie z zewnątrz kiwają głowami z politowania, to jeszcze muszą się uciekać do brudnych zagrywek jak dogadywanie przejęcia miast od wrogów aby im się wbić na wyspy ??? I źe to niby złotyzłoty tak działa ??? nigdy w to nie uwierzę. To jest za dobry sojusz i za dobry gracz aby się uciekać do tak niskich zagrań.
Spokojnie, odbijamy to bo xD
jak im na lapitosie wbili kropki Tuptusie i miedzy innymi Haszek to nie bylo nawet jednego wpisu na FO. Troszke sobie poplakali na forum spiochow i wzieli sie za odbijanie.
 

DeletedUser29757

Guest
Na Lapitosie dostaliśmy takie kropki od Tuptusiów wbił tam między innymi Haszek , nie było o tym nawet jednego wpisu na FO .
Troszkę sobie popłakaliśmy na forum śpiochów i wzięliśmy się za odbijanie wam proponuje tak samo do tego podejść :).
Na Lapitosie też, trochę wcześniej Tuptusie przejęły w ten sposób 2 miasta na wyspach CSW - i o to było wytykane im nie raz. Może dlatego milczeli kiedy braliście miasta Haszka.
Podobnie zachowanie trebora na Olincie zostało jednoznacznie źle odebrane i skrytykowane przez wszystkich.

Takie rzeczy są dopuszczalne regulaminem, ale świadczą jak najgorzej o was jako o sojuszu. A zważywszy na Waszą przewagę - to jest to smród wręcz. Wstyd. Oddajcie te miasta, bo nie wypada tak grać.

Główny winny to oczywiście Satyryk i dla mnie to on może skończyć z Grepo, ale serio chłopaki... nie wolelibyście tych miast w walce przejąć ??? Przecież stać Was. Więc po co? Ja się pytam po co ???
 

DeletedUser20656

Guest
Co do wczorajszej farsy na m45 to tak wyszedł straszny cyrk. Forever blokowało od samego początku zabezpieczanie dołu m44. Musiałem to zrobić sam przeskakując pół morza. Złapaliście nas w rozroku totalnie nie gotowych, dzień więcej i wyglądałoby to zupełni inaczej. Ląd latał na trawniki, bo musiał pływać z bardzo daleka, graczy też nie mamy takich co wyślą o 10 rano ląd na synchro razem z surką. Nie wspomne o tym, że obrońca sie poddał już rano podczas gdy można było to jeszcze naprawić.

Gracz był w pełni na czerwonych wyspach, jak widać nie wiedział co to znaczy spiochy, ja nie zdarzyłem tego naprawić. Latacie codziennie pełnymi pakami ogni i offów krecicie grube pw dzień w dzień. My nazbieraliśmy 5k birem na tą wczorajsza farsę, 5k birem na pare miast Ty byś sam wybił tymi paczkami ogni na bonusach jakby to wstawić w jedno miasto.
 
Na Lapitosie dostaliśmy takie kropki od Tuptusiów wbił tam między innymi Haszek , nie było o tym nawet jednego wpisu na FO .
Troszkę sobie popłakaliśmy na forum śpiochów i wzięliśmy się za odbijanie wam proponuje tak samo do tego podejść :).
a no tak, "ktoś nam kiedyś tak zrobił, więc my będziemy tak robić innym". czy gdyby ktoś ukradł Ci telefon, to ukradłbyś komuś innemu tylko dlatego, że Ciebie też to kiedyś spotkało?
 
Tak dla ścisłości te miasta od satyryka nie są w centrum cyrku ani samych swoich. Na pewno nie będziemy korzystać z takich okazji gdyby te miasta były w centrum. To jest początek świata i wiele osób oddaje innym miasta. Wy na naszym froncie też dostajecie na free wiochy i nikt o to pretensji nie ma. Satyryk gra to samo co świat gdyby grał blisko nas oddałby wam miasta
Troszkę was to dobiło to się nie dziwię jak po akcji straciliście trochę miast
Macie ogromną przewagę liczebną i widać już po tej wczorajszej akcji że macie deffa w smród. Tylko przydadzą się aktywni gracze na froncie i będzie ciekawie
 

DeletedUser32517

Guest
Walnął szare a śpiochy zabrały te miasta. A przynajmniej tak rozumiem
 

DeletedUser32517

Guest
A to tamtego to se sam usunąłem. Bo był na cały ekran i mi się nie to nie podobało a pomniejszyć go nie potrafiłem

No wiem że nie jest ale tak jakoś mi się przypomniało
 

DeletedUser20656

Guest
Tu nie chodzi o same miasta a sam fakt, że tacy ludzie jak satyryk byli w radzie koalicjanta i po przez kłótnie i spory wolał oddać miasta tym których chciał tu bić a nie skończyć jak należy. Chodzi o to, że tak właśnie wyglądają koalicje to dobija ludzi. Czempiony 2 razy się rozpadły przez zabawnych liderów, tracąc dość ciekawych graczy którzy po prostu sie poddali już na starcie.

Gracze są i to fajni, tacy którzy by mogli się dobrze bronić i rozwijać wyjść stąd jako zgrana ekipa po fajnej zabawie. Trzeba jednak poświecić takiemu projektowi duzo miejsca na błedy i mnóstwo czasu, a go nie ma bo spiochy są gotowe idą i nie patrzą za siebie. Event nie pomaga na poczatku serwera szczególnie i setki bonusów. Nie wiecie po prostu ile to kosztuje ludzi nerwów i czasu aby COKOLWIEK załatwić po drugiej stronie barykady.

No nic szkoda klawiatury, chciałem pogratulować szybkiej reakcji na sytuacje na m45 która się posypała w każdym calu. Efekt ten sam jakbyśmy nie zrobili nic, ale przynajmniej spróbowane a wnioski wyciągnięte.

Pw Wam wpadło ładne, a podobno na dominacji już miało nie być złomowania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Nie pochwalam i nie potępiam.
Mi to tam rybka ogólnie jest. Sam wziąłbym takie miasta i wy co się burzycie też. Ale z drugiej strony też bym krzyczał jak by takie miasta mi ktoś zabrał dokładnie w taki sam sposób jak wy wszyscy xd

Po za tym nie ważne o co ale grunt żeby aferki były na FO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czempiony 2 razy się rozpadły przez zabawnych liderów, tracąc dość ciekawych graczy którzy po prostu sie poddali już na starcie.

Dlatego koalicja postanowiła ich dobić, jak próbują coś sklecić coś od nowa. Lepiej niech się rozpadną po raz kolejny i Śpiochy sobie wezmą ich miasteczka, prawda?





Czytałem wypowiedź jednego z koalicjantów, że koalicja ma się świetnie, więc nie wiem, czemu tak Wojtynol na nią narzekasz? Wkleiłbym screena, ale nie wolno :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32698

Guest
Pytałem Kacperka kto to jest ten cały satyryka i już mam jego pełny obraz obserwując jego poczynania :) Kacperek miałeś rację, to kompletny dzban i w przyszłości nawet bym takiemu nie odpisał na wiadomość, nie mówiąc już o jakiejkolwiek współpracy. Na miejscu koalicjantów też bym się wkurzył za te miasta :) Czeka Was jeszcze więcej pracy, która jest już i tak nie łatwa.
 
Tu nie chodzi o same miasta a sam fakt, że tacy ludzie jak satyryk byli w radzie koalicjanta i po przez kłótnie i spory wolał oddać miasta tym których chciał tu bić a nie skończyć jak należy. Chodzi o to, że tak właśnie wyglądają koalicje to dobija ludzi. Czempiony 2 razy się rozpadły przez zabawnych liderów, tracąc dość ciekawych graczy którzy po prostu sie poddali już na starcie.

Gracze są i to fajni, tacy którzy by mogli się dobrze bronić i rozwijać wyjść stąd jako zgrana ekipa po fajnej zabawie. Trzeba jednak poświecić takiemu projektowi duzo miejsca na błedy i mnóstwo czasu, a go nie ma bo spiochy są gotowe idą i nie patrzą za siebie. Event nie pomaga na poczatku serwera szczególnie i setki bonusów. Nie wiecie po prostu ile to kosztuje ludzi nerwów i czasu aby COKOLWIEK załatwić po drugiej stronie barykady.

No nic szkoda klawiatury, chciałem pogratulować szybkiej reakcji na sytuacje na m45 która się posypała w każdym calu. Efekt ten sam jakbyśmy nie zrobili nic, ale przynajmniej spróbowane a wnioski wyciągnięte.

Pw Wam wpadło ładne, a podobno na dominacji już miało nie być złomowania :)
Będzie to ciężki świat dla was ale tak jak mówisz można z takiego świata wyjść z mega zgraną ekipą. Zdobyć takich graczy których nie ugną się pod presją i nie boją się tracić miast. Widać że masz chęci do zbudowania opozycji także dopinguje. Może uda Ci się zebrać nowa silną ekipę na nowy system
Powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Macie ogromną przewagę liczebną i widać już po tej wczorajszej akcji że macie deffa w smród. Tylko przydadzą się aktywni gracze na froncie i będzie ciekawie
No gra na sojusz który zebrał u siebie całą topkę jaka wbiła na serwer, zrobił 3 człony i dogaduje przekazania wioch z czerwonymi jest na pewno ciekawa. I frajda z gry pewnie też duża :)
 
Takie rzeczy są dopuszczalne regulaminem, ale świadczą jak najgorzej o was jako o sojuszu. A zważywszy na Waszą przewagę - to jest to smród wręcz. Wstyd. Oddajcie te miasta, bo nie wypada tak grać.

Ładne słowa, chętnie bym się z nimi zgodził, ale przypomniała mi się niemal identyczna sytuacja jak na tym świecie, w której brałeś udział. Na Ramnusie rozbieraliśmy karnie dwóch graczy, którzy nic nie robili, a większość ich miast trafiło do twojego sojuszu

WojoczekOLX:
WojoczekOLX.png

Drugi screenek, jest jeszcze mocniejszy, z dwóch powodów, gracz Temystokles:
Temystokles.png


Sam brałeś w tym udział, jak i również gracz którego teraz skrytykowałeś za to. Widzę że punkt widzenia sprawnie się zmienia, jak graliście raz to klepanie po plecach, jak jesteś jako osoba niegrająca na świecie, już że wstyd.

Główny winny to oczywiście Satyryk i dla mnie to on może skończyć z Grepo, ale serio chłopaki... nie wolelibyście tych miast w walce przejąć ??? Przecież stać Was. Więc po co? Ja się pytam po co ???

Z początkiem się zgadzam, takiego gracza należy potępiać, jednak druga część, no cóż. Jakoś wtedy tak nie myślałeś, gracze się do was zgłosili, że ich rozbieramy, mieliście przewagę w każdym aspekcie, i to sporą, i nie odpisałeś im żeby się pogodzili z tym że ich rozbierzemy, a miasta nowych właścicieli zabierzemy w walce, tylko wzięliście je sobie od tak. Na nasze bunty nawstawialiście deffa, a przypominam, morale i te sprawy, gracze mali, że niektórzy od nas mieli już niższe morale na nich. Wstyd to jest moralizowanie i potępianie czegoś, a jak sam wbiłeś to jeszcze zachwalałeś jak super w uczciwej walce zostawiliście resztę za plecami
 
Do góry