Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Mamy teraz problem :( zaznaczyliśmy wszystkich na czerwono i teraz jak będziemy kogoś przyjmować będą nam wypominać jacy to jesteśmy okrutni że graczy podbieramy :D
Garudo chłopaku ja tylko skromnie przypominam Idalium i Waszą przegraną. Ile to Ci wtedy miast przechwyciliśmy na tej piramidzie? Nie obrażaj sie tylko. Ja zwyczajnie przypominam o znaczeniu takiego słowa jak POKORA, hmmmm? Jesteś do pokonania i wiele osób o tym wie
 
Garudo chłopaku ja tylko skromnie przypominam Idalium i Waszą przegraną. Ile to Ci wtedy miast przechwyciliśmy na tej piramidzie? Nie obrażaj sie tylko. Ja zwyczajnie przypominam o znaczeniu takiego słowa jak POKORA, hmmmm? Jesteś do pokonania i wiele osób o tym wie
Ja na przykład nie wiedziałem.... Dzięki Marto że w tych czasach wyciągasz ludzi z czeluści ignorancji ;) Naprawdę doceniam.
 

DeletedUser22129

Guest
Lolcia, przyjdź do mnie na kawkę to pogadamy o fazach zniszczenia garudoo.
Bo mam dużo planów a nie wiem który wypali :/
Garudo chłopaku ja tylko skromnie przypominam Idalium i Waszą przegraną. Ile to Ci wtedy miast przechwyciliśmy na tej piramidzie? Nie obrażaj sie tylko. Ja zwyczajnie przypominam o znaczeniu takiego słowa jak POKORA, hmmmm? Jesteś do pokonania i wiele osób o tym wie
 

DeletedUser32517

Guest
Mi to też się często pierniczy. Chociaż Martiks jest tylko jeden :)

Nawiasem mówiąc znam gościa który w dzień ślubu pomylił imię swojej partnerki życiowej... Tak się gość zestresował. Ja to współczuje biedakowi bo do końca życia będzie miał wypominane... Jak nie dłużej:oops:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Garudo chłopaku ja tylko skromnie przypominam Idalium i Waszą przegraną. Ile to Ci wtedy miast przechwyciliśmy na tej piramidzie? Nie obrażaj sie tylko. Ja zwyczajnie przypominam o znaczeniu takiego słowa jak POKORA, hmmmm? Jesteś do pokonania i wiele osób o tym wie
Zgadza się nikaia też była przegrana. Mi żadnego miasta nie zabraliście z piramidy. Oczywiście że jesteśmy do pokonania . Powiedziałbym inaczej wielu myśli że jesteśmy nie do pokonania a tak nie jest
 

DeletedUser31779

Guest
Pozwolę sobie sparafrazować słowa Churchilla

"Śpiochy nie są sojuszem idealnym, ale najlepszym, jaki dotychczas istnieje”

Pozdrawiam fanów :p
 
Do góry